شبکه خبری tehraan

طراحی های ساده ولی خلاقانه!

 

اشتباه نکنید این همبرگر نیست. یک هاب usb به شکل همبرگر است
که شما میتوانید همزمان ۴ پورت usb استفاده کنید.

http://www.asriran.com/files/fa/news/1389/8/15/155329_313.jpg


لامپی با طراحی خاص که در اولین نگاه ذهن بیننده را مشغول می کند!

http://www.asriran.com/files/fa/news/1389/8/15/155330_454.jpg


طراحی جالب یک پاکت شیر که با حروف MILK طراحی شده. شیوه نوین تبلیغات!

http://www.asriran.com/files/fa/news/1389/8/15/155331_665.jpg


مخترع این کیف Bob Basset از اکراین است. این کیف لاستیکی
شما را از دیگران متمایز خواهد کرد.

http://www.asriran.com/files/fa/news/1389/8/15/155332_176.jpg


ساعت های عجیب توکیو فلش. این ساعت ها با طراحی های خاص و بسیار زیبا هستند.

http://www.asriran.com/files/fa/news/1389/8/15/155333_743.jpgحلقه های ازدواج به شکل پیچ و مهره. این حلقه ها می توانند به هم چفت شوند!

http://www.asriran.com/files/fa/news/1389/8/15/155335_991.jpg


اگر نمی توانید کودک خود را ترک کنید از این دست ها استفاده کنید. این دست ها به رنگ طبیعی هستند و از جنسی شبیه پوست دست ساخته شده اند.

http://www.asriran.com/files/fa/news/1389/8/15/155336_697.jpg


یک هاب usb دیگر به شکل اژدها. ۶ پورت usb همزمان می تواند به این هاب وصل شود.

http://www.asriran.com/files/fa/news/1389/8/15/155337_916.jpg


اگر شما هم پشت لپ تاپ خوابتان می برد این بالش ها مخصوص شماست. اگر شما پشت لپ تاپ خوابتان برد این بالشت با هوای گرمی پر شده و موزیک پخش
می شود و پس از ده دقیقه زنگ خواهد زد. بسه چقدر می خوابی !

http://www.asriran.com/files/fa/news/1389/8/15/155338_554.jpg


طراحی تخت خواب برای عاشقان iPhone برای کسانی که بدون
آن زندگی برایشان مشکل است...

http://www.asriran.com/files/fa/news/1389/8/15/155339_453.jpg


طراحی زیبا لب تاپ های Dell با صفحه ها محرک!

http://www.asriran.com/files/fa/news/1389/8/15/155340_282.jpg


روی تختی جالب!

http://www.asriran.com/files/fa/news/1389/8/15/155341_261.jpg


وقتی میتوانید اسب برانید چرا سوار دوچرخه شوید؟!

http://www.asriran.com/files/fa/news/1389/8/15/155342_426.jpg


اشتباه نکنید این نوار کاست نیست! این یک جلد iPhone است.

http://www.asriran.com/files/fa/news/1389/8/15/155343_894.jpg


گوگل و طراحی جالب یخچال هایش در در دفاترش در سراسر دنیا!

http://www.asriran.com/files/fa/news/1389/8/15/155344_213.jpg

+ نوشته شده در  چهارشنبه سی و یکم فروردین ۱۳۹۰ساعت 15:7  توسط شبکه خبری tehraan  | 

ثروتمندترین مردان جهان دیجیتال در سال 2010

این روزها شاهد آمریکایی هستیم با شرکت‌های تکنولوژی بزرگ و با فروش چشمگیر، سرمایه‌های رو به رشد و البته فرصت‌هایی که انگار پایانی ندارند. با این اوصاف چندان هم بعید به نظر نمی‌رسد که بزرگان عرصه تکنولوژی آمریکا جایگاهی ویژه در فهرست ثروتمندترین افراد دنیا برای خودشان دست و پا کرده باشند. شاید باور نکنید اما دارایی‌های 10 ثروتمند عرصه تکنولوژی آمریکا تا پایان سال 2010 افزایشی برابر 6/13 میلیارد دلار نسبت به سال میلادی گذشته خواهد داشت. بسیاری از این ثروتمندان حالا دیگر آنقدر مشهور شده‌اند که در میان اغلب مردم دنیا شناخته می‌شوند. شاید بیل گیتس نمونه خوبی باشد که این روزها دیگر به عنوان ثروتمندترین مرد جهان شناخته می‌شود. دارایی‌های خالص گیتس تا پایان سال 2010 به 54 میلیارد دلار می‌رسد که این رقم در مقایسه با سال 2009 تا 4 میلیارد دلار رشد پیدا کرده است. شرکت Microsoft که غول نرم‌افزاری دنیا است، چنان فروش خوبی دارد که از تصور اغلب ما خارج است. سیستم عامل Windows 7 این شرکت که در سال گذشته معرفی شد، فروش هفت نسخه‌ای در هر ثانیه را تجربه کرد تا به این ترتیب قیمت سهام این شرکت را تا حد قابل توجهی افزایش دهد. این اتفاقی است که مشابه آن برای اغلب شرکت‌های بزرگ این عرصه می‌افتد تا مدیران این شرکت‌ها را به ثروت‌های میلیارد دلاری برساند. به این ترتیب مجله معتبر فوربس به تازگی فهرستی از ثروتمندترین افراد عرصه تکنولوژی را اعلام و منتشر کرده است که در آن اغلب نام‌ها آشنا به نظر می‌رسند. این ثروتمندان به ترتیب عبارتند از:

بیل گیتس موسس شرکت Microsoft
گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org


دارایی‌های خالص بیل گیتس برابر 54 میلیارد دلار است که نسبت به سال 2009 رشد 4 میلیارد دلاری داشته است. قیمت سهام او در شرکت Microsoft در حال حاضر برابر 16 میلیارد دلار است؛ در حالی که نرخ سهام این شرکت در سال گذشته تقریبا ثابت و بدون تغییر بوده است و تنها با ورود سیستم عامل Windows 7 کمی رشد کرد. با این همه، اما گیتس این روزها تمام وقت خودش را صرف فعالیت‌های بشردوستانه در بنیاد بیل و ملیندا می‌کند و دیگر وقت چندانی را در شرکتی که او را به چنین ثروت هنگفتی رسانده است، نمی‌گذارند.

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org
لری الیسون مدیر عامل و یکی از موسسان شرکت Oracle
گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

یکی از روسای شرکت بزرگ Oracle که دارایی‌های خالص آن به 27 میلیارد دلار می‌رسد. این شرکت نرم‌افزاری هم یکی از پردرآمدترین شرکت‌های تکنولوژی است که قیمت سهام آن با رشد 23 درصدی از سال گذشته به 27.49 دلار برای هر سهم در امسال رسیده است. از طرف دیگر فصل تابستان برای این شرکت علاوه بر درآمد چشمگیری که به همراه داشت، با اخبار مربوط به در اختیار گرفتن "مارک هوارد" مدیر عامل اسبق شرکت HP به عنوان یکی از روسای Oracle حسابی در دنیای تکنولوژی جنجال آفرین شد. همین موضوع قیمت سهام این شرکت را افزایش داد. با این اوصاف حالا کارشناسان و تحلیلگران بازار پیش‌بینی فصل جدیدی از فعالیت‌های این شرکت را کرده‌اند؛ فصلی که با مدیریت مارک هوارد می‌تواند سود و درآمد شرکت و از طرف دیگر دارایی‌های الیسون را هم افزایش دهد.

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

سرگی‌برین یکی از موسسان Google
گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

میزان دارایی‌های خالص او برابر 15 میلیارد دلار است، در حالی که این میزان نسبت به سال 2009 کاهش 300 میلیون دلاری داشته است. به عقیده بعضی از کارشناسان، این اتفاق به دنبال از دست رفتن بخشی از سهم بازار Google در بازار جست‌وجوی اینترنتی و حضور موتور جست‌وجوی Bing شرکت Microsoft روی داده است. این در حالی است که این روزها بازار سیستم عامل آندرویید این شرکت به خاطر تمایل شرکت‌های تولید کننده موبایل‌های هوشمند به استفاده از این سیستم عامل حسابی رونق گرفته است.

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

لری پیج یکی از موسسان Google
گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

او هم مانند همکارش ثروتی با میزان خالص 15 میلیارد دلار دارد. او هم درست مانند سرگی برین شاهد کاهش 300 میلیون دلاری دارایی‌هایش بوده است. درآمد او از منبع شرکت Google تنها یک دلار در هر سال است، اما او سهامدار شرکت‌های دیگری مانند Tesla Motors هم هست.

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

مایکل دل مدیر عامل و رییس شرکت Dell
گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

حجم ثروت خالص او برابر 14 میلیارد دلار است. با وجود آنکه شرکت Dell هنوز درگیر تاثیرات بحران مالی سال گذشته است، اما همچنان بیشترین حجم سرمایه این شرکت از سرمایه‌گذاری‌های MSD Capital تامین می‌شود. با این حال، اما 80 درصد از سهام این شرکت متعلق به مایکل دل است. ثروت خالص او نسبت به سال 2009 تا 500 میلیون دلار کاهش پیدا کرده است و بسیاری از کارشناسان معتقدند این اتفاق به دنبال کاهش 29 درصدی سهام این شرکت در سال گذشته میلادی افتاده است.

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

استیو بالمر مدیر عامل شرکت Microsoft
گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

حجم دارایی‌های خالص او برابر 13.1 میلیارد دلار است. او این روزها به عنوان یک مدیر عامل پر انرژی و فعال در عرصه تکنولوژی شناخته می‌شود و بسیاری از کارشناسان موفقیت سیستم عامل جدید این شرکت را به خاطر حضور بالمر در Microsoft می‌دانند. با این همه اما حجم ثروت خالص بالمر نسبت به سال 2009 تا 200 میلیون دلار کاهش پیدا کرده است.

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

پل آلن یکی از موسسان شرکت Microsoft
گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

در حال حاضر حجم دارایی‌های خالص او برابر 12.7 میلیارد دلار است. پل آلن در سال 1983 از شرکت Microsoft بازنشسته شد. با این حال اما شرکت سهامی او با نام Vulcan در زمینه تکنولوژی مانند سفرهای فضایی و هوش مصنوعی سرمایه‌گذاری می‌کند. اخیرا هم شرکت Interval Research او بسیاری از شرکت‌های بزرگ در تکنولوژی را به خاطر تخلف از قوانین حق انحصاری تولید متهم کرد. ثروت خالص آلن نسبت به سال 2009 رشدی برابر 2/1 میلیارد دلار داشته است.

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org
جف بزوس مدیر عامل شرکت Amazon
گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

دارایی‌های خالص او برابر 12.6 میلیارد دلار است. قیمت سهام شرکت او در سال 2010 افزایش 30 درصدی داشته است که این اتفاق باعث افزایش دارایی‌های خاص بزوس تا 8/3 میلیارد دلار بیشتر شده است. او همچنان 90 درصد از ثروتش را از سهام شرکت Amazon به‌ دست می‌آورد. او از ابتدای سال 2010 موفق شده است تا 400 میلیون دلار از سهام شرکتش را به فروش برساند.

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org
مارک زوکربرگ موسس شبکه اجتماعی Facebook
گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

او تمام دارایی‌هایش را از منبع شبکه اجتماعی پرطرفدارش به ‌دست آورده است تا جایی که حالا حجم ثروت او به 6.9 میلیارد دلار می‌رسد. کارشناسان اعلام کرده‌اند که ارزش شبکه اجتماعی او نسبت به سال گذشته میلادی تا سه برابر بیشتر شده است. این شرکت هنوز کاملا خصوصی است، با درآمدی که انتظار می‌رود تا پایان سال 2010 به 2 میلیارد دلار برای یک سال برسد. سرمایه‌گذاری‌های خصوصی انجام شده در این شرکت برابر 23 میلیارد دلار است.

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

استیو جابز مدیر عامل شرکت Apple
گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

مدیر عامل سیب پر طرفدار دنیای تکنولوژی، ثروتی برابر 6.1 میلیارد دلار دارد که انتظار می‌رود این ثروت در سال‌های آینده رشد زیادی داشته باشد. دلیل این پیش بینی هم به معرفی و عرضه محصولات جنجالی و پر طرفدار این شرکت مانند iPad و iPhone مربوط می‌شود که بیشترین میزان درآمد و سود این شرکت را به خودشان اختصاص داده‌اند. در حال حاضر شرکت Apple ارزشمندترین شرکت در تمام آمریکا به حساب می‌آید و همین موضوع برای تضمین افزایش ثروت مدیر عاملش کافی به نظر می‌رسد. با تمام اینها، اما بسیاری از کارشناسان معتقدند که بیشترین حجم ثروت جابز از سهام آن در شرکت Disney به‌دست آمده است. ارزش سهام او در این شرکت در حال حاضر برابر 4/4 میلیارد دلار است و ثروت خالص او نسبت به سال 2009 رشد یک میلیارد دلاری داشته است.

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و هشتم دی ۱۳۸۹ساعت 16:20  توسط شبکه خبری tehraan  | 

41 نفری که اینترنت را دگرگون کردند

وینتون سرف و باب کان (Vint Cerf and Bob Kahn)

وینتون سرف به همراه باب کان کسانی بودند که پروتکل TCP/IP را پایه گذاری کردند. پروتکلی که به موجب آن بین کامپیوتر های یک شبکه امکان ارتباط و انتقال پیام برقرار شد و اینترنت بر پایه آن بنا شده است. وینتون سرف در یک اظهار نظر جالب توجه بیان کرده که اینترنت آینه ای تمام نما از اجتماع افراد است و ارسال هرزنامه نیز یکی از آثار جانبی رایگان بودن سرویس ایمیل است.

گروه اینترنتی ایــــران سان | www.Fun-Groups.Comادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و هشتم دی ۱۳۸۹ساعت 16:19  توسط شبکه خبری tehraan  | 

اولین ها

 

۱- الیزابت اسکیم: مدت کوتاهی بعد از مرگ مادر، الیزابت اسکیم با پزشک مادرش -دکتر وولف- ازدواج کرد. از آن زمان، او شیفته اختراع تازه آن هنگام، یعنی اشعه ایکس شد. وی کار قبلی‌اش را که کتابداری بود رها کرد تا در آزمایشات شوهرش شرکت کند. آنها یک ماشین اشعه ایکس خریدند و نخستین آزمایشگاه اشعه ایکس را در سانفرانسیکو احداث کردند. متأسفانه آنها از عوارض اشعه ایکس آگاه نبودند و خودشان را در آزمایشات در معرض اشعه قرار می‌دادند و موضوع آزمایشات می‌شدند. سرانجام الیزابت اسکیم در نتیجه سرطان درگذشت.

 
http://www.asriran.com/files/fa/news/1389/8/24/156277_979.jpg
 

 

۲- لوییس اسلوتین: وی در پروژه منهتن که هدفش درست کردن نخستین بمب هسته‌ای بود شرکت داشت. در یکی از آزمایشات او به صورت تصادفی ظرفی محتوی بریلیوم را در درون محفظه دیگری رها کرد که باعث یک واکنش خطرناک شد. بقیه دانشمندانی که در اتاق بودند، هاله آبی یونیزاسیون را مشاهده کردند و موجی از گرما را حس کردند. میزان اشعه‌ای که او دریافت کرد، تقریبا به اندازه اشعه‌ای است که در صورت فاصله ۱۵۰۰ متری از یک اتفجار اتمی، نصیب آدم می‌شود. اسلوتین را بالافاصله به بیمارستان بردند، اما او نه روز بعد درگذشت.

 
http://www.asriran.com/files/fa/news/1389/8/24/156278_168.jpg
 

 

۳- اتو لیلینتال: او را پادشاه گلایدر می‌شناختند. لیلینتال، یکی از پیشگامان هوانوردی بود و نخستین انسانی بود که چندین پرواز موفق با گلایدر داشت. عکس‌های او در همه روزنامه‌ها و مجلات چاپ می‌شدند و منجر به این عقیده عمومی می‌شدند که هوانوردی، امری ممکن خواهد شد. اما در جریان پروازی در سال ۱۸۹۶، ستون مهره او بعد از سقوط از ارتفاع ۱۷ متری شکست. آخرین حرف او این بود: فداکاری‌های کوچک باید انجام شوند.

 
http://www.asriran.com/files/fa/news/1389/8/24/156279_813.jpg
 

 

۴- ماری کوری: ماری کوری، نیازی به معرفی ندارد، او و شوهرش پییر، در سال ۱۸۹۸ رادیوم را کشف کردند و در پی این شکف، مشغول خواص این عنصر بودند. متأسفانه، مشخص شد که تماس مداوم با اشعه می‌تواند منتهی به بیماری شود. ماری کوری در سال ۱۹۳۴ در نتیجه ابتلا به لوسمی درگذشت.

 
http://www.asriran.com/files/fa/news/1389/8/24/156280_413.jpg
 

 

۵- جان گادفری پاری توماس: او یک مهندس و اتوموبیل‌ران ولزی بود. آرزوی زندگی او شکستن رکورد سرعت مالکوم کمپل بود. به همین منظور او اتوموبیلی به نام «بابز» ساخت. اما در جریان تلاش برای شکست رکورد، یکی از زنجیرهای اتوموبیل او پاره شدن و به گردنش برخورد کرد و منجر به مرگ فوری او شد.

 
http://www.asriran.com/files/fa/news/1389/8/24/156281_321.jpg
 

 

۶- الکساندر بوگدانف: در تلاش برای جوانی همیشگی، او شروع به آزمایشاتی روی انتقال خون شد. او تزریق خون را روی خودش امتحان کرد و ادعا کرد که طاس شدنش متوقف شده و دید چشمش بهتر شده است. اما او اصلا خون‌های اهداکننده‌ها را آزمایش نمی‌کرد و در یکی از آزمایشان خون فردی مبتلا به مالاریا و سل را به خودش تزریق کرد و در نتیجه عوارض این تزریق درگذشت!

 
http://www.asriran.com/files/fa/news/1389/8/24/156282_600.jpg
 

 

۷- جان فرانسیس دو روزیه: او معلم فیزیک و شیمی بود. وی یکی از کسانی بود که نخستین پرواز بالون را نظاره کرده بود و همین مطلب شوق پرواز را در او ایجاد کرده بود. او نخستین کسی بود که با بالون به ارتفاع ۹۰۰ متری رسید. او کارش را در این مرحله متوقف نکرد و در تلاش بعدی در نظر داشت از فراز کانال لنگلیس، از انگلیس به فرانسه برود. متأسفانه بعد از اینکه او ۴۵۰ متر اوج گرفت، بالونش منفجر شد و منجر به مرگ او شد.

 
http://www.asriran.com/files/fa/news/1389/8/24/156283_601.jpg
 

 

۸- کارل اسکیل: او یک داروساز بود و شخصی بود که عناصر شیمیایی زیادی مثل اکسپژن، کلورین، تنگستن، منگنز و مولیبیدن را کشف کرده بود. اما او عادت عجیبی داشت: چشیدن کشفیاتش! او گرچه در یک نوبت، بعد از چشیدن سیانید هیدروژن، نمرد! اما دفعه بعد از چشیدن جیوه درگشت!

 
http://www.asriran.com/files/fa/news/1389/8/24/156284_417.jpg
 

 

۹- هنری وینستنلی: او فانوس دریایی معروفی را در ادیستون در بریتانیا احداث کره بود. وی که از استحکام سازه‌اش مطمئن بود، ترجیح داد که در حین یک طوفان در درون آن بماند. متأسفانه فانوس دریایی او در هم شکست و وینستنلی و ۵ نفر دیگر در این میان کشته شدند.

 
http://www.asriran.com/files/fa/news/1389/8/24/156285_365.jpg
 

 

۱۰- کارل سوسِک: او کپسولی اختراع کرده بود که طبق ادعای او می‌توانست شخصی را به سلامت از آبشار نیاگارا بگذراند! در سال ۱۹۸۵، یک شرکت سرمایه‌گذاری حاضر شد که به او برای آزمایش کپسول ویژه‌اش کمک کند. به همین منظور در یکی از مناطق تگزاس آبشاری ۵۵ متری ساخته شد. کپسول او می‌بایست بعد از فرود درون چاله‌ پایین آبشار مصنوعی می‌افتاد. اما متأسفانه کپسول به لبه این چاله برخورد کرد و سوسک روز بعد درگذشت!

 
http://www.asriran.com/files/fa/news/1389/8/24/156286_416.jpg

 

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و هشتم دی ۱۳۸۹ساعت 16:13  توسط شبکه خبری tehraan  | 

برترین واژه سال 2010 انتخاب شد


http://www.jefferson-davis.lib.la.us/MS-Word-.png

 

«ووووزلا» واژه‌ای که با جام جهانی فوتبال وارد دایره واژگان مردم شد و برای یک ماه در زبان‌ها می‌گشت پرکاربردترین واژه سال 2010 شد.

به گزارش خبرآنلاین، طبق تحقیق جدیدی که «دیده‌بان جهانی زبان» انجام داده و گزارشی که روز یکشنبه منتشر کرد دو واژه «ووووزلا» و «Spillcam» (اشاره به تصویر ویدیویی که نشت نفت در خلیج مکزیک را نشان می‌داد) برترین واژگان سال گذشته میلادی بودند.

«Refudiate» واژه‌ای که سارا پالین با ترکیب «refute» به معنای تکذیب و «repudiate» به معنای انکار خلق کرد نیز در فهرست 10 واژه برتر سال 2010 قرار دارد.

این مرکز تحقیقاتی که در تگزاس مستقر است از فرمولی ریاضی برای پیدا کردن بسامد استفاده از واژگان و عبارات در مناطق انگلیسی زبان زمین استفاده کرد. در این تحقیق واژگان یک میلیارد و 580 میلیون انگلیسی زبان بررسی شده‌اند.

در این تحقیق همچنین اعلام شده است «هو ژینتائو»، رئیس جمهور چین و آی‌پد، محصول جدید کمپانی «اَپل» نیز در فهرست برترین واژگان سال بودند. علاوه بر این در این فهرست عبارت «کارگران معدن شیلیایی» به چشم می‌خورد. این عبارت به لطف نجات 33 کارگر معدن در ماه اکتبر و پخش تلویزیونی آن به دایره واژگان مردم افزوده شد.

«خشم و خشونت» یکی دیگر از واژه‌های امسال بود که در میان افراد سیاسی از آمریکا گرفته تا یونان به کار برده می‌شد و این عبارت را به پرکاربردترین عبارت سال بدل کرد. «شوراوباما» که پرکاربردترین عبارت دو سال گذشته بود به رتبه دهم سقوط کرد.

پل جی‌جی پایاک، رئیس «دیده‌بان جهانی زبان» گفت: «برترین واژگان امسال ما ناشی از یک فاجعه طبیعی، جام جهانی فوتبال، سیاست، نگاه نافذ دنیای اخبار به واژگان کهن، اقتصاد و نجات قهرمانانه کارگران معدن است.»

«Spillcam» تبدیل به عبارتی روزمره شد، واژه‌ای که بزرگترین نشت نفت تاریخ در دریا را به یاد می‌آورد. «ووووزلا» بوق پلاستیکی به رنگ روشنی که صدای یکنواخت و کرکننده آن به نشان جام جهانی فوتبال در آفریقای جنوبی بدل شد. هرچند استفاده از این بوق در مسابقات اروپایی مثل لیگ قهرمانان یوفا ممنوع شد.

در دنیای سیاست عبارت «تی پارتی» هم در صدر برترین عبارات سال 2010 قرار گرفت و هم در فهرست برترین نام‌ها قرار گرفت. «Man up!» واژه‌ای که برای حاضرجوابی زنان سیاستمدار به مردان سیاستمدار به کار می‌رود نیز راه خودش را در این فهرست باز کرد.

«لیدی گاگا»، خواننده پاپ، «سه بعدی» در دنیای سینما، «کساد بزرگ»، «ساحل جرسی» نام مجموعه واقع‌نمای شبکه ام‌تی‌وی و «گوئیدو» و «گوئیدت» دو تن از شخصیت‌های آمریکایی-ایتالیایی این مجموعه نیز به این فهرست راه یافتند.

سال گذشته واژه‌های «توئیتر»، «اوباما» و «ویروس آنفولانزای N1H1» برترین واژه‌ها بودند.

 

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و هشتم دی ۱۳۸۹ساعت 16:12  توسط شبکه خبری tehraan  | 

برترین واژه سال 2010 انتخاب شد

 

http://www.jefferson-davis.lib.la.us/MS-Word-.png

 

«ووووزلا» واژه‌ای که با جام جهانی فوتبال وارد دایره واژگان مردم شد و برای یک ماه در زبان‌ها می‌گشت پرکاربردترین واژه سال 2010 شد.

به گزارش خبرآنلاین، طبق تحقیق جدیدی که «دیده‌بان جهانی زبان» انجام داده و گزارشی که روز یکشنبه منتشر کرد دو واژه «ووووزلا» و «Spillcam» (اشاره به تصویر ویدیویی که نشت نفت در خلیج مکزیک را نشان می‌داد) برترین واژگان سال گذشته میلادی بودند.

«Refudiate» واژه‌ای که سارا پالین با ترکیب «refute» به معنای تکذیب و «repudiate» به معنای انکار خلق کرد نیز در فهرست 10 واژه برتر سال 2010 قرار دارد.

این مرکز تحقیقاتی که در تگزاس مستقر است از فرمولی ریاضی برای پیدا کردن بسامد استفاده از واژگان و عبارات در مناطق انگلیسی زبان زمین استفاده کرد. در این تحقیق واژگان یک میلیارد و 580 میلیون انگلیسی زبان بررسی شده‌اند.

در این تحقیق همچنین اعلام شده است «هو ژینتائو»، رئیس جمهور چین و آی‌پد، محصول جدید کمپانی «اَپل» نیز در فهرست برترین واژگان سال بودند. علاوه بر این در این فهرست عبارت «کارگران معدن شیلیایی» به چشم می‌خورد. این عبارت به لطف نجات 33 کارگر معدن در ماه اکتبر و پخش تلویزیونی آن به دایره واژگان مردم افزوده شد.

«خشم و خشونت» یکی دیگر از واژه‌های امسال بود که در میان افراد سیاسی از آمریکا گرفته تا یونان به کار برده می‌شد و این عبارت را به پرکاربردترین عبارت سال بدل کرد. «شوراوباما» که پرکاربردترین عبارت دو سال گذشته بود به رتبه دهم سقوط کرد.

پل جی‌جی پایاک، رئیس «دیده‌بان جهانی زبان» گفت: «برترین واژگان امسال ما ناشی از یک فاجعه طبیعی، جام جهانی فوتبال، سیاست، نگاه نافذ دنیای اخبار به واژگان کهن، اقتصاد و نجات قهرمانانه کارگران معدن است.»

«Spillcam» تبدیل به عبارتی روزمره شد، واژه‌ای که بزرگترین نشت نفت تاریخ در دریا را به یاد می‌آورد. «ووووزلا» بوق پلاستیکی به رنگ روشنی که صدای یکنواخت و کرکننده آن به نشان جام جهانی فوتبال در آفریقای جنوبی بدل شد. هرچند استفاده از این بوق در مسابقات اروپایی مثل لیگ قهرمانان یوفا ممنوع شد.

در دنیای سیاست عبارت «تی پارتی» هم در صدر برترین عبارات سال 2010 قرار گرفت و هم در فهرست برترین نام‌ها قرار گرفت. «Man up!» واژه‌ای که برای حاضرجوابی زنان سیاستمدار به مردان سیاستمدار به کار می‌رود نیز راه خودش را در این فهرست باز کرد.

«لیدی گاگا»، خواننده پاپ، «سه بعدی» در دنیای سینما، «کساد بزرگ»، «ساحل جرسی» نام مجموعه واقع‌نمای شبکه ام‌تی‌وی و «گوئیدو» و «گوئیدت» دو تن از شخصیت‌های آمریکایی-ایتالیایی این مجموعه نیز به این فهرست راه یافتند.

سال گذشته واژه‌های «توئیتر»، «اوباما» و «ویروس آنفولانزای N1H1» برترین واژه‌ها بودند.

 

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و هشتم دی ۱۳۸۹ساعت 16:10  توسط شبکه خبری tehraan  | 

اون روزا يادش بخير ؛ چه روزاي قشنگي بود ...


 

 

 

كوچك كه بوديم چه دل هاي بزرگي داشتيم
 
 
اكنون كه بزرگيم چه دلتنگيم
 
 
كاش دلهامون به بزرگي بچگي بود
 
 
كاش همان كودكي بوديم كه حرفهايش
 
 
را از نگاهش مي توان خواند
 
 
كاش براي حرف زدن
 
 
نيازي به صحبت كردن نداشتيم
 
 
كاش براي حرف زدن فقط نگاه كافي بود
 
 
كاش قلبها در چهره بود
 
 
اما اكنون اگر فرياد هم بزنيم كسي نمي فهمد

 اون روزا يادش بخير ؛ چه روزاي قشنگي بود ...
 

و دل خوش كرده ايم كه سكوت كرده ايم
 
 
سكوت پر بهتر از فرياد تو خاليست
 
 
سكوتي را كه يك نفر بفهمد
 
 
بهتر از هزار فريادي است كه هيچ كس نفهمد
 
 
سكوتي كه سرشار از ناگفته هاست
 
 
ناگفته هايي كه گفتنش يك درد و نگفتنش هزاران درد دارد
 
 
دنيا را ببين ...
 اون روزا يادش بخير ؛ چه روزاي قشنگي بود ...

 
 
بچه بوديم از آسمان باران مي آمد
 
 
بزرگ شده ايم از چشمهايمان اشك مي آيد!
 

 اون روزا يادش
 بخير ؛ چه روزاي قشنگي بود ...

 
بچه بوديم همه چشماي خيسمون رو ميديدن
 
 
بزرگ شديم هيچكي نميبينه
 
 
بچه بوديم تو جمع گريه مي كرديم
 
 
بزرگ شديم تو خلوت اشك مي ريزيم
 اون روزا يادش بخير ؛ چه روزاي قشنگي بود ...

 
بچه بوديم راحت دلمون نمي شكست
 
 
بزرگ شديم خيلي آسون دلمون مي شكنه
 
 
بچه بوديم همه رو ۱۰ تا دوست داشتيم
 
 
بزرگ كه شديم بعضي ها رو هيچي
 
 بعضي هارو كم و بعضي ها رو بي نهايت دوست داريم
 

 اون روزا يادش بخير ؛ چه روزاي قشنگي بود ...

 
 
بچه كه بوديم قضاوت نمي كرديم و همه يكسان بودن
 
 
بزرگ كه شديم قضاوتهاي درست و غلط باعث شد كه
 
 اندازه دوست داشتنمون تغيير كنه
 
 
كاش هنوزم همه رو
 
 
به اندازه همون بچگي ۱۰ تا دوست داشتيم
 اون روزا يادش بخير ؛ چه روزاي قشنگي بود ...

 
بچه كه بوديم اگه با كسي
 
 
دعوا ميكرديم ۱ ساعت بعد از يادمون ميرفت
 
 
بزرگ كه شديم گاهي دعواهامون سالها تو يادمون مونده و
 
آشتي نمي كنيم
 

 اون روزا يادش بخير ؛ چه روزاي قشنگي بود ...

 
بچه كه بوديم گاهي با يه تيكه نخ سرگرم مي شديم
 
 
بزرگ كه شديم حتي ۱۰۰ تا كلاف نخم سرگرممون نميكنه
 اون روزا يادش بخير ؛ چه روزاي قشنگي بود ...

 
 
بچه كه بوديم بزرگترين آرزومون داشتن كوچكترين چيز بود
 
 
بزرگ كه شديم كوچكترين آرزومون داشتن بزرگترين چيزه
 اون روزا يادش بخير ؛ چه روزاي قشنگي بود ...

 
بچه كه بوديم آرزومون بزرگ شدن بود
 
 
بزرگ كه شديم حسرت برگشتن به بچگي رو داريم
 

 اون روزا يادش بخير ؛ چه روزاي قشنگي بود ...

 
بچه كه بوديم تو بازيهامون همش اداي بزرگ ترها رو در مي آورديم
 
 
بزرگ كه شديم همش تو خيالمون برميگرديم به بچگي
 اون روزا يادش بخير ؛ چه روزاي قشنگي بود ...

 
بچه بوديم درد دل ها را به هزار ناله مي گفتيم همه می فهميدند
 
 
بزرگ شده ايم درد دل را به صد زبان به كسي مي گوييم... هيچ
كس نمي فهمد
 اون روزا يادش بخير ؛ چه روزاي قشنگي بود ...

 
بچه بوديم دوستيامون تا نداشت
+ نوشته شده در  دوشنبه بیستم دی ۱۳۸۹ساعت 13:17  توسط شبکه خبری tehraan  | 

زيباترين لبخند دنيا (عکس)


 

http://www.asriran.com/files/fa/news/1389/9/6/157352_520.jpg

+ نوشته شده در  دوشنبه بیستم دی ۱۳۸۹ساعت 13:15  توسط شبکه خبری tehraan  | 

نمونه دیدنی و جذاب از طراحی تخیلی در فتوشاپ


 

http://www.gooyait.com/uploads/Photoshop-Design-and-Art-11.jpg

http://www.gooyait.com/uploads/Photoshop-Design-and-Art-19.jpg

http://www.gooyait.com/uploads/Photoshop-Design-and-Art-22.jpg

http://www.gooyait.com/uploads/Photoshop-Design-and-Art-26.jpg

http://www.gooyait.com/uploads/Photoshop-Design-and-Art-32.jpg

http://www.gooyait.com/uploads/Photoshop-Design-and-Art-45.jpg

+ نوشته شده در  دوشنبه بیستم دی ۱۳۸۹ساعت 13:5  توسط شبکه خبری tehraan  | 

شطرنج های جالب و دیدنی


 

بهترین عکس ها و مطالب روز - www.ghalamlink.com

 

شطرنج های جالب و دیدنی
شطرنج های جالب و دیدنی
شطرنج های جالب و دیدنی
شطرنج های جالب و دیدنی
 
شطرنج های جالب و دیدنی
شطرنج های جالب و دیدنی
شطرنج های جالب و دیدنی
شطرنج های جالب و دیدنی
شطرنج های جالب و دیدنی
شطرنج های جالب و دیدنی
شطرنج های جالب و دیدنی
شطرنج های جالب و دیدنی
شطرنج های جالب و دیدنی
شطرنج های جالب و دیدنی

 
+ نوشته شده در  دوشنبه بیستم دی ۱۳۸۹ساعت 13:1  توسط شبکه خبری tehraan  | 

یک روز زندگی در فیس بوک از دریچه دوربین عکاس مجله تایم


 

در بعد از ظهر روز 16 نوامبر 2010 مارک زاکربرگ (صاحب فیس بوک) در حال سخنرانی کنفرانسی در یکی از اتاق های فیس بوک بود.این اتاق که در محل کار کارمندان فیس بوک بود به دلیل این که اتاق را شیشه های شفافی احاطه کرده بود بنابراین همه کارمندان فیس بوک می توانستند مارک را ببینند.اتاق های کنفرانس فیس بوک کمی بزرگ هستند و در این مکان بر خلاف فیس بوک همه حریم خصوصی دارند!………

اما اگر از داستان بگذریم می رسیم به دفتر کار فیس بوک.این بار مجله تایم عکس هایی از دفتر کار فیس بوک منتشر کرده است که فکر می کنم باز نشر آن ها خالی از لطف نباشد.


http://cupofinternet.files.wordpress.com/2010/12/fb_cubicles_011.jpg?w=614

http://cupofinternet.files.wordpress.com/2010/12/fb_cubicles_02.jpg?w=614

http://cupofinternet.files.wordpress.com/2010/12/fb_cubicles_04.jpg?w=614

http://cupofinternet.files.wordpress.com/2010/12/fb_cubicles_03.jpg?w=614

http://cupofinternet.files.wordpress.com/2010/12/fb_cubicles_06.jpg?w=614

http://cupofinternet.files.wordpress.com/2010/12/fb_cubicles_07.jpg?w=614

http://cupofinternet.files.wordpress.com/2010/12/fb_cubicles_05.jpg?w=614

http://cupofinternet.files.wordpress.com/2010/12/fb_cubicles_08.jpg?w=614

http://cupofinternet.files.wordpress.com/2010/12/fb_cubicles_10.jpg?w=614

http://cupofinternet.files.wordpress.com/2010/12/fb_cubicles_09.jpg?w=614

و این هم از جالبترین عکس،دیوار فیس بوکی:

http://cupofinternet.files.wordpress.com/2010/12/fb_cubicles_12.jpg?w=614

+ نوشته شده در  دوشنبه بیستم دی ۱۳۸۹ساعت 12:59  توسط شبکه خبری tehraan  | 

کارت پستال های عاشقانه و زیبا


 

http://tehrankids.com/uploads/posts/2010-11/1290867033_love-postal-25.jpg

 

http://tehrankids.com/uploads/posts/2010-11/1290867028_love-postal-24.jpg

http://tehrankids.com/uploads/posts/2010-11/1290867006_love-postal-23.jpg

http://tehrankids.com/uploads/posts/2010-11/1290867045_love-postal-21.jpg
 

http://tehrankids.com/uploads/posts/2010-11/1290867039_love-postal-22.jpg

http://tehrankids.com/uploads/posts/2010-11/1290867016_love-postal-20.jpg

http://tehrankids.com/uploads/posts/2010-11/1290867051_love-postal-19.jpg

http://tehrankids.com/uploads/posts/2010-11/1290866895_love-postal-18.jpg

http://tehrankids.com/uploads/posts/2010-11/1290866908_love-postal-17.jpg

http://tehrankids.com/uploads/posts/2010-11/1290866932_love-postal-16.jpg

http://tehrankids.com/uploads/posts/2010-11/1290866894_love-postal-15.jpg

http://tehrankids.com/uploads/posts/2010-11/1290866854_love-postal-14.jpg

http://tehrankids.com/uploads/posts/2010-11/1290866866_love-postal-13.jpg

http://tehrankids.com/uploads/posts/2010-11/1290866848_love-postal-12.jpg

http://tehrankids.com/uploads/posts/2010-11/1290866798_love-postal-10.jpg

http://tehrankids.com/uploads/posts/2010-11/1290866792_love-postal-09.jpg

http://tehrankids.com/uploads/posts/2010-11/1290866874_love-postal-08.jpg

http://tehrankids.com/uploads/posts/2010-11/1290866791_love-postal-07.jpg

http://tehrankids.com/uploads/posts/2010-11/1290866699_love-postal-06.jpg

http://tehrankids.com/uploads/posts/2010-11/1290866711_love-postal-05.jpg

http://tehrankids.com/uploads/posts/2010-11/1290866731_love-postal-04.jpg

http://tehrankids.com/uploads/posts/2010-11/1290866696_love-postal-03.jpg

http://tehrankids.com/uploads/posts/2010-11/1290866694_love-postal-01.jpg

http://tehrankids.com/uploads/posts/2010-11/1290866759_love-postal-02.jpg

http://tehrankids.com/uploads/posts/2010-11/1290867040_love-postal-26.jpg

+ نوشته شده در  دوشنبه بیستم دی ۱۳۸۹ساعت 12:54  توسط شبکه خبری tehraan  | 

تصاویری از دفاتر گوگل در سرتاسر جهان

 

در سال های اخیر بارها و بارها تصاویری از دفاتر اداری و کاری گوگل در اینترنت مشاهده کرده اید، زیبایی و امکانات فوق العاده ی این دفاتر یک عامل تاثیر گذار در روحیه و بازدهی کارمندان و مدیران است. تصوایری که تاکنون دیده اید بیش تر مربوط به یکی از دفترهای گوگل (زوریخ یا کالیفرنیا) بوده است، در این مطلب قصد داریم تصاویری از ۱۶ دفتر گوگل در شهرهای مختلف جهان در اختیار شما قرار دهیم که ندیده اید:

۱- کالیفرنیا، آمریکا: این دفتر که به عنوان مقر اصلی گوگل در کالیفرنیا فعالیت می کند روی یک کوه قرار دارد و منظره ی بسیار زیبایی دارد.

تصاویری از دفاتر گوگل در سرتاسر جهان - www.ittutorial.ir

تصاویری از دفاتر گوگل در سرتاسر جهان - www.ittutorial.ir

تصاویری از دفاتر گوگل در سرتاسر جهان - www.ittutorial.ir

۲- نیویورک ، آمریکا: این دفتر بزرگترین مرکز مهندسی بیرون از دفتر کالیفرنیا است.

 تصاویری از دفاتر گوگل در سرتاسر جهان - www.ittutorial.ir

 تصاویری از دفاتر گوگل در سرتاسر جهان - www.ittutorial.ir

تصاویری از دفاتر گوگل در سرتاسر جهان - www.ittutorial.ir

۳- سانتا مونیکا آریزونا ، آمریکا : این دفتر یکی از بزرگترین تاسیسات حال حاضر در آمریکاست. مهندسین در این محل بر روی جدی ترین مشکلات گوگل مثل کیفیت نتایج جستجو یا زمان آن ها و قسمت های دیگر مثل یوتیوب ، تبلیغات ، ویدیو و عکس ها کار می کنند.

 

تصاویری از دفاتر گوگل در سرتاسر جهان - www.ittutorial.ir

 تصاویری از دفاتر گوگل در سرتاسر جهان - www.ittutorial.ir

تصاویری از دفاتر گوگل در سرتاسر جهان - www.ittutorial.ir

تصاویری از دفاتر گوگل در سرتاسر جهان - www.ittutorial.ir

تصاویری از دفاتر گوگل در سرتاسر جهان - www.ittutorial.ir

۴- شیکاگو، آمریکا:

تصاویری از دفاتر گوگل در سرتاسر جهان - www.ittutorial.ir

تصاویری از دفاتر گوگل در سرتاسر جهان - www.ittutorial.ir

۵- مسکو ، روسیه :

 
این دفتر که در زادگاه یکی از بنیانگذاران گوگل یعنی سرگی برین قرار دارد بیشتر بر روی قسمت های تحقیقاتی و توسعه کار می کند.
تصاویری از دفاتر گوگل در سرتاسر جهان - www.ittutorial.ir

تصاویری از دفاتر گوگل در سرتاسر جهان - www.ittutorial.ir

تصاویری از دفاتر گوگل در سرتاسر جهان - www.ittutorial.ir

تصاویری از دفاتر گوگل در سرتاسر جهان - www.ittutorial.ir

تصاویری از دفاتر گوگل در سرتاسر جهان - www.ittutorial.ir

تصاویری از دفاتر گوگل در سرتاسر جهان - www.ittutorial.ir

تصاویری از دفاتر گوگل در سرتاسر جهان - www.ittutorial.ir

۶- زوریخ ، سوییس: این دفتر یکی از جذاب ترین و عجیب ترین دفاتر گوگل در جهان است.

zurich01 تصاویری از دفاتر گوگل در سرتاسر جهان - www.ittutorial.ir

zurich02 تصاویری از دفاتر گوگل در سرتاسر جهان - www.ittutorial.ir

zurich03 تصاویری از دفاتر گوگل در سرتاسر جهان - www.ittutorial.ir

zurich04 تصاویری از دفاتر گوگل در سرتاسر جهان - www.ittutorial.ir

zurich05 تصاویری از دفاتر گوگل در سرتاسر جهان - www.ittutorial.ir

zurich06 تصاویری از دفاتر گوگل در سرتاسر جهان - www.ittutorial.ir

zurich07 تصاویری از دفاتر گوگل در سرتاسر جهان - www.ittutorial.ir

zurich08 تصاویری از دفاتر گوگل در سرتاسر جهان - www.ittutorial.ir

zurich09 تصاویری از دفاتر گوگل در سرتاسر جهان - www.ittutorial.ir

۷- پکن ، چین: این دفتر در نزدیکی دانشگاه سینگوا قرار دارد و مانند مقر اصلی گوگل در کالیفرنیا ، روی یک کوه قرار دارد.

تصاویری از دفاتر گوگل در سرتاسر جهان - www.ittutorial.ir

تصاویری از دفاتر گوگل در سرتاسر جهان - www.ittutorial.ir

تصاویری از دفاتر گوگل در سرتاسر جهان - www.ittutorial.ir

تصاویری از دفاتر گوگل در سرتاسر جهان - www.ittutorial.ir

۸- تایپه ، تایوان: دفتر گوگل در تایوان در یکی از بلندترین آسمان خراش های جهان قرار دارد ، طبقه ی سی و هفتم تا هفتاد و سوم این آسمان خراش دفتر گوگل است!

 

taiwan01 تصاویری از دفاتر گوگل در سرتاسر جهان - www.ittutorial.ir

taiwan02 تصاویری از دفاتر گوگل در سرتاسر جهان - www.ittutorial.ir

taiwan03 تصاویری از دفاتر گوگل در سرتاسر جهان - www.ittutorial.ir

taiwan04 تصاویری از دفاتر گوگل در سرتاسر جهان - www.ittutorial.ir

taiwan05 تصاویری از دفاتر گوگل در سرتاسر جهان - www.ittutorial.ir

taiwan06 تصاویری از دفاتر گوگل در سرتاسر جهان - www.ittutorial.ir

 

۹- آمستردام، هلند: فعالیت های اصلی برای فروش تبلیغات و کلمات پیشنهادی به مشتریان در این دفتر انجام می گیرد.


 

تصاویری از دفاتر گوگل در سرتاسر جهان - www.ittutorial.ir

تصاویری از دفاتر گوگل در سرتاسر جهان - www.ittutorial.ir

تصاویری از دفاتر گوگل در سرتاسر جهان - www.ittutorial.ir

۱۰- لندن، انگلستان: در این دفتر حدود ۲۰۰ نفر مشغول به کار هستند، انتظار می رود این دفتر به عنوان مرکز اصلی کار مهندسین نسل بعد اروپا شناخته شود.

تصاویری از دفاتر گوگل در سرتاسر جهان - www.ittutorial.ir

تصاویری از دفاتر گوگل در سرتاسر جهان - www.ittutorial.ir

تصاویری از دفاتر گوگل در سرتاسر جهان - www.ittutorial.ir

۱۱- توکیو، ژاپن:

تصاویری از دفاتر گوگل در سرتاسر جهان - www.ittutorial.ir

تصاویری از دفاتر گوگل در سرتاسر جهان - www.ittutorial.ir

تصاویری از دفاتر گوگل در سرتاسر جهان - www.ittutorial.ir

تصاویری از دفاتر گوگل در سرتاسر جهان - www.ittutorial.ir

تصاویری از دفاتر گوگل در سرتاسر جهان - www.ittutorial.ir

۱۲- سیدنی ، استرالیا: این دفتر مسئول تمامی تحقیقات و تاسیسات در استرالیاست و به نوعی به عنوان مقر اصلی گوگل در استرالیا شناخته می شود.

تصاویری از دفاتر گوگل در سرتاسر جهان - www.ittutorial.ir

تصاویری از دفاتر گوگل در سرتاسر جهان - www.ittutorial.ir

تصاویری از دفاتر گوگل در سرتاسر جهان - www.ittutorial.ir

تصاویری از دفاتر گوگل در سرتاسر جهان - www.ittutorial.ir

تصاویری از دفاتر گوگل در سرتاسر جهان - www.ittutorial.ir

تصاویری از دفاتر گوگل در سرتاسر جهان - www.ittutorial.ir

 

۱۳- پاریس ، فرانسه: این مرکز که حدود ۱۰۰ کارمند دارد بیشتر در زمینه ی تبلیغات و همکاری با شرکت های تولیدی فعالیت می کند.

 

france01 تصاویری از دفاتر گوگل در سرتاسر جهان - www.ittutorial.ir

france02 تصاویری از دفاتر گوگل در سرتاسر جهان - www.ittutorial.ir

 

۱۴- مادرید ، اسپانیا:
تصاویری از دفاتر گوگل در سرتاسر جهان - www.ittutorial.ir

تصاویری از دفاتر گوگل در سرتاسر جهان - www.ittutorial.ir

تصاویری از دفاتر گوگل در سرتاسر جهان - www.ittutorial.ir

تصاویری از دفاتر گوگل در سرتاسر جهان - www.ittutorial.ir

۱۵- میلان ، ایتالیا:

 

تصاویری از دفاتر گوگل در سرتاسر جهان - www.ittutorial.ir
تصاویری از دفاتر گوگل در سرتاسر جهان - www.ittutorial.ir

تصاویری از دفاتر گوگل در سرتاسر جهان - www.ittutorial.ir

تصاویری از دفاتر گوگل در سرتاسر جهان - www.ittutorial.ir

۱۶- مونیخ ، آلمان:

تصاویری از دفاتر گوگل در سرتاسر جهان - www.ittutorial.ir
 
تصاویری از دفاتر گوگل در سرتاسر جهان - www.ittutorial.ir

تصاویری از دفاتر گوگل در سرتاسر جهان - www.ittutorial.ir

 

+ نوشته شده در  پنجشنبه شانزدهم دی ۱۳۸۹ساعت 19:45  توسط شبکه خبری tehraan  | 

زیباترین جزیره سال۲۰۱۰ جهان (عكس)

 

 

زیره ماوی (Maui) دومین جزیره بزرگ از مجموعه جزایر هاوایی میباشد. برای چهاردمین بار عنوان زیباترین جزیره جهان از نگاه خوانندگان مجله معتبر و پرتیراژ ” CONDE NAST TRAVELER Readers” را کسب نمود. این جزیره با کسب ۹۰ امتیاز از ۱۰۰ امتیاز ممکن در صدر جدول زیباترین جزیایر دنیا (که بیش از ۳۶۰۰ از آنها در این مسابقه شرکت داشتند) ایستاد.

 

http://www.asriran.com/files/fa/news/1389/9/30/159986_657.jpg

 

http://www.asriran.com/files/fa/news/1389/9/30/159985_469.jpg

 

http://www.asriran.com/files/fa/news/1389/9/30/159987_212.jpg

 

http://www.asriran.com/files/fa/news/1389/9/30/159988_551.jpg

 

http://www.asriran.com/files/fa/news/1389/9/30/159989_212.jpg

 

http://www.asriran.com/files/fa/news/1389/9/30/159990_691.jpg

http://www.asriran.com/files/fa/news/1389/9/30/159991_984.jpg

http://www.asriran.com/files/fa/news/1389/9/30/159992_719.jpg

http://www.asriran.com/files/fa/news/1389/9/30/159993_762.jpg

http://www.asriran.com/files/fa/news/1389/9/30/159994_216.jpg

http://www.asriran.com/files/fa/news/1389/9/30/159995_195.jpg

http://www.asriran.com/files/fa/news/1389/9/30/159996_782.jpg

+ نوشته شده در  پنجشنبه شانزدهم دی ۱۳۸۹ساعت 19:20  توسط شبکه خبری tehraan  | 

عکس ها و مطالب داغ روزانه

پريدن يك قوچ به درون آب هاي اقيانوس اطلس در داكار سنگال

 گريه جيمي ليبر من در كنار يك كودك بي خانمان از اتيوپي

 پاشيدن اسپري ضد عفوني كننده بر روي بدن فردي كه بر اثر وبا در هاييتي درگذشت

 برخورد ضربه شمشير باز چيني به سر حريفي ازكشور ژاپن

 رنگين كمان ايجاد شده بر سر پليس حفاظت از پارلمان در آتن

 تصوير هوايي گرفته شده از ايتاليا و جزيره سيسيل درشب

 شليك گلوله توسط رئيس جمهور سريلانكا در مراسم سالگرد رياست جمهوري

 اعتراض هزاران دانشجو در رم به كاهش شغل از سيستم آموزش پرورش تا سال 2013

 پرتاب گاز اشك آور به سمت فلسطينيان توسط سرباز اسرائيلي

 دوچرخه سواري يك مرد در هواي مه آلود (شهر لستر)

 ديدار باراك اوباما و ريس جمهور پرتغال در ليسبون

 ناراحتي بهداد سليمي پس از ناكامي اوليه در رقابت هاي وزنه برداري در بازي هاي آسيايي گوانگجو ؛‌او در نهايت به مدال طلا دست يافت و عنوان قوي ترين مرد آسيا را به خود اختصاص داد

 بدون شرح!
 

+ نوشته شده در  پنجشنبه چهارم آذر ۱۳۸۹ساعت 15:27  توسط شبکه خبری tehraan  | 

عکس ها و مطالب داغ روزانه

پرتاب بزرگ ترین ماهواره جاسوسی جهان به فضا از پایگاه فضایی کیپ کاناورال فلوریدا (آمریکا)

 فستیوال بالن در لئون مکزیک بازی کودکان یمنی در یکی از کوچه های محله ای قدیمی در صنعا

 مسابقات پرورش اندام مردان در بوداپست مجارستان

 راهب بودایی مشغول روشن کردن شمع در یک مراسم آیینی در محوطه یکی از معابد تایلند

 نمایی زیبا از قرص کامل ماه در پشت چراغ راهنما در یکی از خیابان های شهر دویسبورگ آلمان

 شرکت بیش از 15 هزار نفر کشیش کاتولیک و توریست در مراسم رونمایی از بزرگ ترین مجسمه حضرت مسیح با ارتفاع 36 متر در لهستان

 چینی ها بدل برج ایفل را هم می سازند. ساخت بدل برج ایفل با ارتفاع 108 متر در شهر هانگژو در شرق چین

 نجات یک معدنکار چینی

 کشته شدن بیش از 350 نفر در حادثه ریزش پل در فستیوال آب در پنوم پن کامبوج

 متوقف ساختن یک قطار در آلمان از بیم حملات تروریستی القاعده

 نمایشگاه آثار بر جای مانده از حادثه تروریستی 11 سپتامبر در فرودگاه جان اف کندی نیویورک بدون شرح! 

+ نوشته شده در  پنجشنبه چهارم آذر ۱۳۸۹ساعت 15:19  توسط شبکه خبری tehraan  | 

عکس همسران و GirlFriend فوتبالیست ها

گتوزوتيري آنري

جان تری

پاول ندود

نستا

روبرت پیرس

آلنسو رونالدو
توتی

کریستیانو رونالدوکریکالـــــيور كانکلوسهلمپاردلارسن

رافائل ماركز

جان آرنه ریسه


رونیتوماس روسیچکیترزگهآیلتونپیتر کراوچدایسلر

فان در فارت

تيم هاوارد


 شفچنکو

دل پيروفیگوزلاتان ابراهیمویچ

یرزی دودک

گیگز

مارسل دسایی

زیدانپیرلو

فيليپ نويل

کاناوارو
جراردکاکا


کاسیاس

بالاکفلیپ لامتدی شرینگهام

جاناتان وودگیت


اشلی کول 
عکس رائول گنزالس و همسرش 
عکس زن رائول گنزالسRaul's wife
                                
عکس زن فابیان بارتزFabian Barthez's wife
عکس زن مایکل اونMichael Owen's fiancee
عکس زن کریستین کارمبوChristian Karembeu's wife
عکس زن الیورکانOliver Kahn's wife
عکس الیورکان و همسرش
عکس زن لاندون دانووان بازیکن تیم ملی آمریکاLandon Donavan's girlfriend
عکس آیلتون و همسرش Ailton's wife
عکس دیوید بکهام وهمسرش Becks and Posh
عکس زن دیوید بکهام
عکس تیری آنری و همسرشThierry Henry's girlfriend
عکس زن تیری آنری
عکس همسر زیدان Zidane's wife on the right
عکس لوئیز فیگو و همسرشLuis Figo's wife
عکس زن فیگو
عکس دل پیرو و همسرش Alessandro Del Piero's girlfriend
عکس زن دل پیرو
عکس دیوید ترزگه و همسرشDavid Trezeguet's wife
عکس زن ترزگه
Henrik Larsson's wife
عکس فیلیپ نویل و همسرش Phil Neville's wife
عکس زن فیلیپ نویل
عکس رایان گیگز و همسرش Ryan Giggs's girlfriend
عکس زن رایان گیگز
Marcel Desailly's girlfriend
Tim Howard's wifeعکس تیم هاوارد و همسرش
+ نوشته شده در  جمعه سی ام مهر ۱۳۸۹ساعت 15:54  توسط شبکه خبری tehraan  | 

سوژه های خنده دار ایرانی

 

 

عکس

عکس

 

عکس

 

عکس

 

عکس

 

عکس

 

عکس

 

عکس

 

عکس

 

عکس

 

عکس

 

عکس

 

عکس

 

عکس

 

عکس

 

عکس

+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و نهم مهر ۱۳۸۹ساعت 20:51  توسط شبکه خبری tehraan  | 

20 طراحی صنعتی ذهنی برای آینده

 

صنایع و کارخانجات بر اساس طرح های ذهنی ایده های جدید برای تولید محصولات جدید را دریافت و طبق این ایده ها مسیر آینده خود را برنامه ریزی می کنند. طراحان صنعتی که به صورت ذهنی و مفهومی طراحی می کنند طرح های عملی منحصر به فردی خلق کرده اند امروز برای تکنولوژی فردا برنامه ریزی می شوند.
در اینجا 20 طرح صنعتی مفهومی منحصر به فرد و بی نظیر برای شما به نمایش گذاشته شده است.


 


Audi Shark
 

طراح: Mert TOL
طرح ذهنی Audi کوسه ای در سال 2009 برنده جایزه World Auto Design شد. این اتومبیل ایمن، پر سرعت و کاملا راحت است؛ سه مشخصه کلیدی در هر طراحی جدید.

ُI bike
 

طراح: Reindy Allendra
طرح مربوط به دوچرخه های اینده که توسط Reindy طراحی شده است شامل بسیاری از تجهیزات و شرایط زندگی مدرن آینده است که از آن جمله می توان تعبیه شدن یک محفظه نگهدارنده iPod را نام برد.

Letout Outlet
 

طراح: Damjan Stankovic
سوکت های دو شاخه برق ابزارهای زیبایی نیستند، نه تنها این، بلکه به دلیل اینکه تنها می توان یک دوشاخه در آن ها قرار داد بنابراین مردم از سیم های رابط یا اداپتورها برای افزایش ورودی های دو شاخه ها استفاده می کنند. Damjan Stankovic برای این مشکل یک راه حل ابتکاری دارد. این پریز مدرن راه حل این مشکل است.

MacView. کتابخانه شخصی
 

طراح: Patrycjusz Brzezinski
iPad کمپانی Apple دارای تنوع بسیار کمی است، اما آنچه کاربران می خواهند یک صفحه کلید واقعی است. این وسیله این کار را انجام می دهد. برای مشاهده نمونه های دیگر روی لینک آن کلیک کنید.

آینده جستجوی اینترنتی: نسخه موبایل
 

طراح: Mac Funamizu
Augmented reality احتمالا یکی از رایج ترین طرح های مفهومی مربوط به آینده است. این طرح مفهومی مخصوص دستگاهی است که دارای دوربین، صفحه نمایش لمسی، Wi-Fi، نقشه های Google و اسکنر باشد که بتواند روشی را که ما دنیا را می بینیم تغییر دهد.دوربین چیزی را که روی آن زوم شده را نشان داده و با استفاده از اینترنت اطلاعات آن منطقه را نمایش می دهد.

چراغ جیبی
 

طراح: Harc Lee
طرح Ryan Harc'احتمالا یکی از منابع فشرده نور است که تا به حال دیده اید. این منبع نور بر خلاف چراغ قوه کاملا مسطح است به طوریکه می توان آن را درون کیف پول قرار داد.

iView
 

طراح: Nuno Teixeira
اگر فضای و محیط بیشتری برای کار کردن نیاز دارید، استفاده از صفحات دو لایه بهترین راهکار است... واقعا؟ در حقیقت نه! iView نسبت به صفحات فعلی دارای فضای کار بیشتری است، اما به جای اینکه این صفحات مسطح باشند به شکل منحنی طراحی شده اند. این صفحه منحنی به گونه ای طراحی شده است که فضاهای کاری راحت را به طور متناوب برای چشم شما تعریف می کند.

iCup
 

طراح: Onur Karaalioglu
در ایده iCup که توسط Onur طرح شده است یک کابل USB از کامپیوتر و یا هر سیستم دیگری به فنجان نوشیدنی مورد علاقه شما وصل شده و شما می توانید در هر جایی که هستید، در دفتر کار، باغ و هر جای دیگر نوشیدنی خود را گرم کنید.

Untitled Chair
 

طراح: Alessandro Bêda
شکل این صندلی مدرن بنا بر سایز و وزن کاربر به طور هوشمند تغییر می کند.

Froot
 

طراح: Paulina Carlos
Froot یک مفهوم و اصطلاح کامپیوتری است که صفحه مانیتور و صفحه کلید را ظاهر می کند بدون اینکه نیازی به وسایل و تجهیزات خارجی وجود داشته باشد.

Sinthesya
 

طراحان: D'arc.studio و Camillo Vanacore
این وسیله با الهام از فرایند فتوسنتز کلروفیل گیاهان طراحی شده است. این دستگاه جدید از نور خورشید برای روشن کردن لامپ های داخلی و خارجی استفاده می کند.

گوشی تلفن "Magic Stone"
 

طراح: Aleksander Mukomelov
طرح ذهنی این گوشی تلفن در سال 2009 برنده جایزه Reddot Design Award شد. این گوشی تلفن همراه کاملا شکل و شمایل گوش های تلفن آینده را دارد و شامل یک صفح پرتو افکن، یک صفحه کلید مجازی و جستجو گر سند است. این گوشی از سطح نانوی خود به عنوان منبعی برای تبدیل نور خورشید به انرژی استفاده می کند.

میز آشپزخانه تاشو
 

طراح: Olga Kalugina
این طرح ذهنی از میز آشپزخانه نمونه کاملی از یک واحد صرفه جو است و نشان می دهد چگونه یک طرح مناسب می تواند با شرایط زندگی آینده مردم مطابقت داشته و تا این اندازه انعطاف پذیر باشد.

Pod à porter
 

طراح: Michiel Cornelissen
هد فون های iPod ابزارهای کوچکی هستند که پیدا کردن یک روش امن و مناسب برای نگهداری آنها کار آسانی نیست. با استفاده از این ابزار خیلی آسان می توانید هد فون ها را دور گردن خود نگه دارید.

MeMe
 

طراح: Shane Crozier
MeMe وسیله ای است که این امکان را برای شما فراهم می کند تا احساسات و هیجانات خود را از راه دور ابراز کنید. این فرایند شامل ارائه دستگاه به یک فرد و کنترل آن با یک کامپیوتر برای بالا بردن و بهبود ارتباطات احساسی است.

لیوان Cipher (رمزگذاری شد)
 

طراح: Damjan Stankovic
این لیوان رمزگذاری شده در آن واحد می تواند ساده و یا مرکب باشد. وقتی لیوان خالی است اشکال روی آن به شکل موزایک هستند، در حالی که وقتی لیوان پر باشد نام نوشیدنی که درون آن ریخته شده روی لیوان شکل می بندد. رنگ بندی این رمز ها به گونه ای است که نام نوشیدنی با رنگ همان نوشیدنی روی لیوان نقش می بندد.

Rubik's lamp (لامپ پازلی)
 

طراح: Eric Pautz
این طرح ذهنی با عنوان Rubiks lamp یا لامپ پازلی، ترکیبی از یک مکعب پازلی کلاسیک شامل 26 مکعب و تعداد لامپ است. چیدمان و نحوه سازمان بندی مکعب ها، رنگ ها و بازتاب ها را تغییر می دهد.

اتاقک متحرک
 

طراح: Olga Kalugina
BLOOM نام یک یونیت قابل حمل مناسب زندگی خصوصی است. سیستم پیمانه این واحد این امکان را برای شما فراهم می کند تا فضای زندگی خود را گسترش دهید. در این حالت خانه ها قابلیت کوچک شدن پیدا می کنند که این برای زندگی آینده ایده مناسبی است.

شیر آب سمفونی آب ( Water Symphony)
 

طراح: Aleksander Mukomelov
ایده این شیر آب به دلیل افزایش بهداشت عمومی است. کاربر قادر است این دستگاه را با صدا و حرکات دست کنترل کند و دیگر نیازی به استفاده از دست برای باز و بسته کردن شیر وجود ندارد، در نتیجه احتمال انتقال میکروب ها و باکتری ها نیز از بین می رود.

مبل چند کاره EQUALIZE
 

طراح: Olga Kalugina
EQUALIZE یک سری مبل چند کاره است که قابلیت تغییر شکل آن به کاربر این امکان را می دهد تا فضای زندگی خود را با سلیقه خود تغییر دهد.
 
+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و هشتم مهر ۱۳۸۹ساعت 15:49  توسط شبکه خبری tehraan  | 

معروفترین تابلو های هنری جهان (عكس)

مونالیزا
اثر: لئوناردو داوینچی
محل نگهداری: لوور، پاریس- 06-1503
 

 

 

 
این صورت با لبخند مرموزش خودش با هنر مترادف شده است و قطعا مشهورترین نقاشی ای است که همه‌مان می‌شناسیم و تقریبا تاثیرگذارترین پرتره در طول تاریخ نیز بوده است.
 

 
شب پرستاره
اثر: وینسنت ون گوک
محل نگهداری: موزه هنرهای معاصر، نیویورک، 1889
 

 

 

 
بی شک این اثر هنری بهترین دوست داشتنی‌‌ها را به نمایش گذاشته و اما نوابغ را نیز به دردسر انداخته است. گویا هنرمند قصد داشته در طول نیم قرن یا بیشتر با استفاده پرمعنی اش از رنگ نوابغ و هنرمندان سراسر جهان را تحت تاثیر قرار دهد.
 

 
گلهای آفتابگردان
اثر: وینسنت ون گوک
محل نگهداری: لندن، گالری ملی، 1888
 

 

 

 
ون گوک بعد از ترک کردن زادگاهش هلند به قصد جنوب فرانسه برای تشکیل انجمن هنری، این گلهای آفتابگردان را نقاشی کرده است. او این اثر را برای تزئین اتاق خواب دوستش پل گوگن نقاشی کرد. ون گوک سال بعد یعنی سال 1889 کپی دیگری نیز از این نقاشی کشید و شاید هم کپی دیگری در سال بعدتر. کپی‌‌ها و نسخه‌‌های متفاوت دیگری از این تابلو نیز به شاگردان او نسبت داده شده است. این گلهای هنری معروف در قلبشان نمونه ساده‌ای از ایجاز زندگی را به نمایش می‌گذارند؛ آنها چرخه‌‌های متفاوت زندگی ما هستند، شکوفه‌‌های شاداب و باطراوت تا پژمردگی و نابودی...
 

 
موج نهم
اثر: ایوان آیوازوفسکی 1850
محل نگهداری: موزه دولتی روسیه، سن پترزبورگ
 

 


 
تابلوی موج نهم شاهکاری واقعی است. آیوازوفسکی در این نقاشی که تلاش شوم گروهی را برای نجات یافتن از امواج بی‌رحم اقیانوس نشان داده، به کمال تکنیکی ناب خویش دست یافته است. با وجود این قوی‌ترین بخش این کمپوزیسون در مرکز نقاشی قرار دارد که مرموز‌ترین و عرفانی‌ترین بخش و نمایش دهنده تشعشعات خورشید می‌باشد و به صحنه با طیفی از رنگهای قوی سبز و صورتی روشنایی بخشیده است. همچنین بارها از این نقاشی به اسم زیباترین نقاشی روسی نام برده شده است.
 

 
گالری علوفه
اثر: جان کنستابل 1821
محل نگهداری: گالری ملی، لندن
 

 

 

 
این تابلو به عنوان بزرگترین نقاشی بریتانیایی ارزشمند و مورد تقدیر واقع می‌شود، اما وقتی که برای اولین بار در سال 1821 در آکادمی ‌سلطنتی نمایش داده شد (با عنوان: نیم روز)، در پیدا شدن خریدار ناکام ماند. ولی وقتی در فرانسه تئودور گریکالت این اثر را تحسین کرد بیشتر مورد توجه قرار گرفت. و بالاخره وقتی در یک سالن در پاریس همراه با تابلوهای دیگر کنستابل نمایش داده شد شور و هیجان بیشتری را برانگیخت (گفته شده که حضور داشتن نقاشی‌‌های دیگر کنستابل در این نمایشگاه یک هدیه برای گریکالت که خیلی زود و در همان سال فوت کرد، به شمار می‌آمده). در این نمایشگاه تابلوی گالری علوفه به طور قطع به عنوان برنده مدال طلایی که توسط چارلز ایکس از فرانسه اهدا می‌شد انتخاب شده بود. آثار کنستابل در این نمایشگاه تحت تاثیر و الهام گرفته از نقاش‌‌های فرانسوی مثل اوژن دلاکروا بود.
 

 
برج بابل
اثر: پیتر بروگل مهتر 1563
محل نگهداری: موزه کانستیستوریس، وین
 

 

 

 
موضوع این نقاشی سازه برج بابل است؛ در کتاب مقدس آمده که این برج ساخته دست بشر برای رسیدن به بهشت بوده. بروگل در نشان دادن معماری برج بابل با طاق‌‌ها بیشمار و نمونه‌‌های دیگر از مهندسی رومی، عمدا کلسئوم روم را تداعی کرده است. هدف او از این نقاشی این بوده که خطرات غرور بشر و شاید هم زیانبار بودن عقلانیت کلاسیک در مواجه با الاهیت را نشان دهد.
 

 
تمرر جنگجو به آخرین لنگرگاهش کشیده می‌شود تا از هم باز شود
اثر: جی.ام.دبلیو. ترنز 1838
محل نگهداری: گالری ملی، لندن
 

 

 

 
در مهم‌ترین بخش نقاشی، یعنی کشتی جنگی قدیمی، ترکیب بندی اثر غیر عادی است، که در سمت چپ تصویر جا داده شده یعنی جایی که بر شکوه و جلال اثر تاکید می‌شود و اکثر رنگهای شبح گونه آن در گوشه ای از مثلثی قرار گرفته است که در دو گوشه دیگر آن آسمان آبی و همچنین مهی که به سوی آسودگی خیال پیش می‌رود، قرار دارد. زیبایی قایق کهنه در کنتراست قوی و رنگهای سیاه و چرکین قایق با بخارهایی نمود پیدا می‌کند که به سرعت از روی سطح دریاچه بلند می‌شود؛ "مثل بخار آب". در سال 2005 این نقاشی به عنوان عالی‌ترین اثر هنری در گالری هنر بریتانیا انتخاب شد.
 

 
گشت شبانه
اثر: رامبرانت وان رین 1642
محل نگهداری: آمستردام، Rijksmuseum
 

 

 

 
از این نقاشی به عنوان بهترین کار رامبراند نام برده شده است، چرا که این اثر تمام الگوهای نقاشی را شکسته تا حدی که تمام نقاشان چهره آن دوران از خلق این اثر ابراز نگرانی و ناراحتی کردند. این نقاشی به تازگی به نمایش گذاشته شده و به عنوان یکی از بهترین آثار اروپای شمالی به بازدیدکنندگان ارائه می‌شود.
 

 
خوک چران، بریتانی
اثر: پل گوگن 1888
محل نگهداری: موزه هنر شهر لس آنجلس
 

 

 

 
گوگن یکی از نقاشان پیشرو پست امپرسیونیست به شمار می‌آید. این نقاشی رنگین نسبت به نقاشی‌‌های دیگر گوگن به سبک پخته خاص خودش فضاهای رئال بیشتری دارد. "خوک چران" با کشاورز و خوکهایش و پس زمینه ای از خانه‌‌های کوچک روستایی و آسمان، از پیش زمینه ای متفاوت برخوردار است. رنگهای قوی و تکه تکه یکی از سبکهای خاص و متعلق به گوگن است.
 

 
دو خواهر (روی تراس)
اثر: پیر آگوست رنوآر 1881
محل نگهداری: موسسه هنری شیکاگو
 

 

 

تجلیل از زیبایی بهار و پیمانهای دوران جوانی، در تابلوی دو خواهر (روی تراس) سبک تکنیکی و کمپوزیسیون درست، نمایش هنرمندانانه رنگهای لرزان باطراوت به خوبی مشهود است. اکثر تصاویر نقاشی در اندازه واقعی قضایی سطحی را در جلوی تراس اشغال کرده اند؛ و در پشت آنها فضایی پرنشاط و پر از برگ مورد توجه قرار می‌گیرد که به نحو بسیار شدیدی روی فرمها و شکلهای نقاشی شده فوکوس می‌کند. صورت دو دختر به شدت بر اصول نقاشی جدید رنوآر تاکید داشته و آن را آشکار می‌کند و رنگ صورتها تحت تاثیر سایه‌‌ها یا بازتابها قرار نگرفته است. رنگ چشمهای دختر کوچک بسیار شفاف و واضح، به رنگ آبی ترانسپورانت و شفاف، ما را به تماشا کردن جهان با نگاهی تازه و از دید چشمانی بی‌گناه دعوت می‌کند.
+ نوشته شده در  دوشنبه نوزدهم مهر ۱۳۸۹ساعت 15:22  توسط شبکه خبری tehraan  | 

تصاویر زیبا


 آکواریم غذاهای دریایی و دوچرخه ساخته شده از سوسیس و پنیر در نمایشگاهی در پوزنان لهستان
 


در تصادف سواری پراید با کامیون حمل زباله شهرداری گرگان که بامداد سه شنبه اتفاق افتاد سرنشینان سواری پراید به شدت دچار جراحت شده و به مراکز درمانی انتقال داده شدند. 

 

نوجوان هندی در حال انجام حرکات نمایشی نوعی  ژیمناستیک  سنتی هندی در بمبئی

 آب گرفتگی شهرهای پاکستان و آب تنی یک نوجوان پاکستانی در حوضچه ای در یکی از روستاهای کراچی
 


به پرواز درآوردن عقاب در آیینی نظامی در مکزیکوسیتی

 


رژه نظامیان مکزیکی در سالگرد استقلال این کشور

 


شادمانی یک فوتبالیست بریتانیایی پس از زدن گل

 


سنگ پرانی کارگران اعتصاب کننده بخش معدن اسپانیا به سوی نیروهای پلیس

 


رنگ زدن گنبد ساختمان کنگره آمریکا در واشنگتن 

 


یک سیلزده پاکستانی با فرزندانش در حال عبور از آب

 


یک دختر افغان ایستاده در کنار مادر در صف دریافت غذا

 


تظاهرات اعتراضی کشاورزان در فرانسه

 


درمان سنتی چینی در بیمارستانی در استان یونان چین

 


بدون شرح!

 
+ نوشته شده در  شنبه بیست و هفتم شهریور ۱۳۸۹ساعت 18:43  توسط شبکه خبری tehraan  | 

لیست برندگان و مجموعه عکس های مراسم اهدا جوایز موزیک ویدئو ام تی وی 2010 MTV Video Music Awards

 لیست برندگان و مجموعه عکس های مراسم اهدا جوایز موزیک ویدئو ام تی وی 2010 MTV Video Music Awards

 

http://celebfa10.files.wordpress.com/2010/09/mtvvma2010-celebfa.jpg

 

لیدی گاگا خواننده 24 ساله آمریکایی  و نامزد 13 جایزه ام تی وی با کسب 8 جایزه فاتح بزرگ اهدا جوایز بهترین موزیک ویدئو سال 2010 ام تی وی شد

لیدی گاگا با لباس گوشتی ( و چند لباس دیگر ) ! هنگام دریافت جایزه

 

http://celebfa10.files.wordpress.com/2010/09/lady-gaga-091210-celebfa-31.jpg

 

http://celebfa10.files.wordpress.com/2010/09/lady-gaga-091210-celebfa-4.jpg

 

http://celebfa10.files.wordpress.com/2010/09/lady-gaga-091210-celebfa-9.jpg

 

http://celebfa10.files.wordpress.com/2010/09/lady-gaga-091210-celebfa-17.jpg

 

عکس های اجرای ریانا و امینم در مراسم اهدا جوایز موزیک‌ ویدئو ام تی وی 2010 MTV VMA

http://celebfa10.files.wordpress.com/2010/09/rihanna-eminem-091210-celebfa-1.jpg

 

http://celebfa10.files.wordpress.com/2010/09/rihanna-eminem-091210-celebfa-3.jpg

 

http://celebfa10.files.wordpress.com/2010/09/rihanna-eminem-091210-celebfa-6.jpg

 

عکس های اجرای تیلور سوئیفت در مراسم اهدا جوایز موزیک‌ ویدئو ام تی وی 2010 MTV VMA

 

http://celebfa10.files.wordpress.com/2010/09/taylor-swift-091210-celebfa-6.jpg

 

http://celebfa10.files.wordpress.com/2010/09/taylor-swift-091210-celebfa-7.jpg

 

http://celebfa10.files.wordpress.com/2010/09/taylor-swift-091210-celebfa-4.jpg

 

 

عکس های کتی پری در مراسم اهدا جوایز موزیک‌ ویدئو ام تی وی 2010 MTV VMA

 

http://celebfa10.files.wordpress.com/2010/09/katy-perry-091210-celebfa-9.jpg

 

http://celebfa10.files.wordpress.com/2010/09/katy-perry-091210-celebfa-3.jpg

 

اشلی گرین بازیگر و مدل  23 ساله آمریکایی در مراسم اهدا جوایز بهترین موزیک ویدئو های سال 2010 امی تی وی که بامداد امروز بوقت تهران در لس آنجلس برگزار شد دیده می شود

 

http://celebfa10.files.wordpress.com/2010/09/ashley-greene-plus-091210-celebfa-3.jpg

 

http://celebfa10.files.wordpress.com/2010/09/ashley-greene-plus-091210-celebfa-6.jpg

 

عکس های سلنا گومز در مراسم اهدا جوایز موزیک‌ ویدئو ام تی وی 2010 MTV VMA

http://celebfa10.files.wordpress.com/2010/09/selena-gomez-091210-celebfa-5.jpg

 

 

http://celebfa10.files.wordpress.com/2010/09/selena-gomez-091210-celebfa-4.jpg

 

عکس های جاستین بیبر و اوشر در مراسم اهدا جوایز موزیک‌ ویدئو ام تی وی 2010 MTV VMA

 

http://celebfa10.files.wordpress.com/2010/09/justin-bieber-usher-vma2010-celebfa-1.jpg

 

http://celebfa10.files.wordpress.com/2010/09/justin-bieber-usher-vma2010-celebfa-3.jpg

 

 

عکس های Emma Stone در مراسم اهدا جوایز موزیک‌ ویدئو ام تی وی 2010 MTV VMA

 

http://celebfa10.files.wordpress.com/2010/09/emma-stone-091210-celebfa-1.jpg

 

http://celebfa10.files.wordpress.com/2010/09/emma-stone-091210-celebfa-4.jpg

 

عکس های استفانی پرات در مراسم اهدا جوایز موزیک‌ ویدئو ام‌تی‌وی 2010 MTV VMA

 

http://celebfa10.files.wordpress.com/2010/09/stephanie-pratt-091210-celebfa-2.jpg

 

http://celebfa10.files.wordpress.com/2010/09/stephanie-pratt-091210-celebfa-1.jpg

 

+ نوشته شده در  شنبه بیست و هفتم شهریور ۱۳۸۹ساعت 18:37  توسط شبکه خبری tehraan  | 

عکس هایی بسیار زیبا و با شکوه از لحظه رونمایی از گنبد و گلدسته های جدید حرم امامین جوادین (ع)

لطفا برای لود شدن تصاویر صبر نمایید ...

 


  
+ نوشته شده در  شنبه بیست و هفتم شهریور ۱۳۸۹ساعت 18:23  توسط شبکه خبری tehraan  | 

تصاويري از روستايي رويايي در چين!

تصاويري از روستايي رويايي در چين!
چين چشم‌انداز طبيعي متنوعي دارد، از استپ‌هاي جنگلي و بيابان‌هايي چون گبي و تكله‌مكان در ناحيهٔ خشك شمالي نزديك به مغولستان و سيبري ِ روسيه گرفته تا جنگل‌هاي زيرگرمسيري...

تصاويري از روستايي رويايي در چين! | HiPersian.com

تصاويري از روستايي رويايي در چين! | HiPersian.com

تصاويري از روستايي رويايي در چين! | HiPersian.com

تصاويري از روستايي رويايي در چين! | HiPersian.com

تصاويري از روستايي رويايي در چين! | HiPersian.com

تصاويري از روستايي رويايي در چين! | HiPersian.com

تصاويري از روستايي رويايي در چين! | HiPersian.com

تصاويري از روستايي رويايي در چين! | HiPersian.com

تصاويري از روستايي رويايي در چين! | HiPersian.com

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و چهارم شهریور ۱۳۸۹ساعت 17:45  توسط شبکه خبری tehraan  | 

زیباترین مقاصد توریستی آسیا (+عکس)

زیباترین مقاصد توریستی آسیا (+عکس)
آسیا به عنوان پهناورترین قاره، محل قرار گرفتن بسیاری از زیباترین و جذابترین مکانهای توریستی دنیاست. انتخاب بهترین مکان از بین تمامی مکانهای دیدنی کاری بسیار سخت و دشوار است...

آسیا به عنوان پهناورترین قاره، محل قرار گرفتن بسیاری از زیباترین و جذابترین مکانهای توریستی دنیاست. انتخاب بهترین مکان از بین تمامی مکانهای دیدنی کاری بسیار سخت و دشوار است. اما متیوانید مطمئن باشید که هر یک از مقاصد زیر را انتخاب نمایید متضرر نخواهد شد و سفری رویای و دیدنی را پیش روی خواهید داشت . بعضی از این مقاصد برای شما شناخته شده و بعضی از آنها هم ناشناخته میباشد. با هم به مرور 7 مقصد توریستی عالی و بی نظیر میپردازیم :

1 - مغولستان

کشوری وسیع، بکر و همراه با طبیعتی خشن به عنوان یکی از معدود طبیعتهای دست نخورده در آسیا شناخته میشود.کشور مغولستان زادگاه و خاستگاه قوم مغول می باشد.مغولها بیش از هر کشوری به چین دست درازی می کردند و امپراتوران چین برای آسایش از دست ایشان دست به ساخت دیوار چین زدند.بزرگ ترین رهبر تاریخی مغولها چنگیزخان بود که توانست قبیله های مغول را یکپارچه سازد و رقیبان را نابود گرداند.

این کشور در فلات تبت واقع شده است و مساحت آن بیش از 1.5 میلیون کیلومتر مربع میباشد و بع عنوان نهمین کشور بزرگ دنیا شناخته میشود اما جمعیت آن بسیار کم است و تقریبا نیمی از جمعیت 3 میلیون نفره آن در پایتخت مغولستان اولان باتار زندگی میکنند.

زیباترین مقاصد توریستی آسیا (+عکس) | HiPersian.com

زیباترین مقاصد توریستی آسیا (+عکس) | HiPersian.com

2 - تایلند

پادشاهی تایلند کشوری است در جنوب شرقی آسیا. پایتخت آن و همچنین پرجمعیت ترین شهر آن بانکوک است. کشور تایلند دارای ۵۱۴۰۰۰ کیلومتر مربع مساحت می باشد که ۴٪ آن را آب تشکیل داده است. تا سال ۱۹۳۹ نام رسمی این کشور «سیام» بود . از ۱۹۴۵ تا ۱۹۴۹ نیز سیام خوانده می شد تا آن که با اعلام رسمی دولت نام آن به تایلند تغییر یافت. واژه «تای» در زبان تایلندی علاوه بر نام قوم تای، که اکثریت مردم کشور را تشکیل می دهند، به معنی «آزادی» نیز هست.

در حدود ۹۵٪ مردم تایلند بودایی هستند. مسلمانان، با حدود 4٪ جمعیت ، بعد از بوداییان بزرگ ترین گروه مذهبی این کشور هستند. گفته می شود یک نفر ایرانی به نام شیخ احمد قمی مذهب شیعه را به تایلند آورد.تایلند یکی از پرطرفدارترین مقاصد توریستی آسیا میباشد و مهمترین دلیل آن ارزانی بیش از حد آن به همراه آب و هوتی مطبوع در فصول زمستان و بهار میباشد.

زیباترین مقاصد توریستی آسیا (+عکس) | HiPersian.com

زیباترین مقاصد توریستی آسیا (+عکس) | HiPersian.com

زیباترین مقاصد توریستی آسیا (+عکس) | HiPersian.com

3 - تبت

تبت یا سی -تسان کشوری تحت سیطره چین که در جنوب غربی چین و بر سرحد شمالی نپال واقع است و آنرا از جهت ارتفاعی که از سطح دریا دارد، بام دنیا گویند چه بزرگترین و مرتفعترین فلات آسیا و جهان است که در میان بزرگترین و معظم ترین سلسله جبال جهان قرار دارد و شطهای قابل اهمیت جنوبی و شرقی آسیا از آن سرازیر میگردد.فلاتی است لم یزرع و ارتفاع متوسط آن از سطح دریا ۵۰۰۰ متر است (ارتفاع قله دماوند از سطح دریا 5640 متر است ).جنوب آنرا کوههای بسیار بلند هیمالیا فراگرفته است .

زیباترین مقاصد توریستی آسیا (+عکس) | HiPersian.com

زیباترین مقاصد توریستی آسیا (+عکس) | HiPersian.com

زیباترین مقاصد توریستی آسیا (+عکس) | HiPersian.com

4 - انگکور – کامبوج

انگکور شهری در شمال غربی کامبوج به عنوان پایتخت امپراطوری کهن خِمِر ساخته شد. انگکور وات زیباترین معبد شهر تخریب شده انگکور است و مساحتی در حدود ۲٫۵ کیلومتر مربّع را در بر می گیرد. انگکور که در زبان خِمِر به معنی شهر است نزدیک ساحل شمالی دریاچه تانِل سَپ(یعنی دریاچه بزرگ)ساخته شده است.این دریاچه بزرگ و کم عمق که رودخانهٔ فرعی مکونگ را تغذیه می کند زمانی مملو از ماهی و زمین های اطراف آن حاصل خیز بود.

آب دریاچه به ثروتمند شدن شهر انگکور کمک کرد.کشاورزان خمر با استفادهٔ از کانال های آبیاری هر سال سه بار محصول برداشت می کردند. این بدان معنی است که غذای کافی و فراوان برای افزایش جمعیت این ناحیه وجود داشته است.

معبد انگکور وات در اوایل سده دوازدهم برای شاه سوریاوارمان دوم ساخته شد و سپس به ویشنو خدای هندو اهدا شد.این ساختمان سه طبقه دارای یک ردیف حصارهای راست گوشه و مستطیلی است.برج های آن مانند غنچه های نیلوفر آبی و ارتفاعشان 60 متر است. در سال ۱۴۳۱ میلادی سربازان تایلندی به شهر انگکور هجوم آوردند و آن را ویران کردند.ویرانهٔ شهر به حال خود رها شد.به تدریج گیاهان و درختان در اطراف شهر روییدند و آن را در خود پنهان ساختند تا این که ۱۵۰ سال پیش دوباره کشف شد.

زیباترین مقاصد توریستی آسیا (+عکس) | HiPersian.com

زیباترین مقاصد توریستی آسیا (+عکس) | HiPersian.com

زیباترین مقاصد توریستی آسیا (+عکس) | HiPersian.com

5 - مالدیو

مجمع الجزایر مالدیو در جنوب غربی کرانه های هندوستان قرار گرفته و کوتاهترین فاصلهٔ آن تا کرانه های هند، ۶۰۰ کیلومتر است. مالدیو شامل ۱۱۹۲ جزیره مرجانی کوچک، مسطح و کم ارتفاع و شمار زیادی آبسنگ است که تنها ۲۰۲ جزیره از آنها مسکونی هستند، روی هم رفته ۲۹۸ کیلومتر مربع پهناوری دارند و تنها 3/0% قلمرو مالدیو را پوشش می دهند. اما قلمرو دریایی مالدیو با ۸۵۰ کیلومتر درازا و ۱۳۰ کیلومتر پهنا، ۱۱۵۳۰۰ کیلومتر مربع مساحت دارد. بلندای هر یک از این جزیره ها از سطح دریا از بیش از ۳ متر تجاوز نمی کند. مالدیو تپه ماهور و رودخانه ای ندارد. برخی از جزایر مالدیو برای گردشگری اختصاص یافته اند. در این جزایر هتل هایی برای اقامت گردشگران ساخته شده که بیشتر کارمندان آن از مهاجران کشورهای همسایه هستند. گردشگران مستقیماّ از فرودگاه بین المللی ماله به این جزایر می آیند. مردم عادی مالدیو، ارتباط چندانی با گردشگران خارجی ندارند.

زیباترین مقاصد توریستی آسیا (+عکس) | HiPersian.com

زیباترین مقاصد توریستی آسیا (+عکس) | HiPersian.com

زیباترین مقاصد توریستی آسیا (+عکس) | HiPersian.com

6 - دیوار بزرگ چین

یکی از عجایب هفت گانه جهان شمرده می شود ، در جهان به لحاظ زمان ساخت طولانی ترین و بزرگترین مهندسی تدافعی نظامی در قدیم است و همچنین این دیوار تنها پدیده انسانی است که از فضا قابل روءیت می باشد. این دیوار در نقشه جغرافیایی چین ۷۰۰۰ کیلومتر امتداد یافته است.این اثر سال ۱۹۸۷ در "فهرست میراث جهانی" ثبت شد. تاریخ ساخت دیوار چین به قرن ۹ قبل از میلاد باز می گردد. حکومت وقت چین برای جلوگیری از حملات ملیت های شمالی ، برجهای آتش برای خبر رسانی و یا قلعه های مرزی برای حصول اطلاعات دشمن را در ارتباط با دیوار و بر روی آن ایجاد کرد . در دوره حکمرانی سلسله های بهار و پاییز و کشورهای جنگجو ،میان دوک ها جنگ بر پا شد و کشورها با استفاده از کوه های مرزی به ساخت دیوار پرداختند تا سال ۲۲۱ قبل از میلاد ،امپراتور چین شی خوان پس از به وحدت رساندن چین ، دیوارهای دوک ها را به هم متصل کرد که به صورت دیوار بزرگ در مرزهای شمالی بر روی کوه ها در آمد . او می خواست با این کار از حملات دشمن به مراتع شمالی جلوگیری کند.

در این زمان طول دیوار چین به ۵۰۰۰ کیلومتر می رسید. در سلسله خان پس از سلسله چین طول دیوار به ۱۰ هزار کیلومتر رسید. در تاریخ دو هزار و اندی ساله چین، حکمرانان دوران مختلف به ساخت دیوار چین پرداختند . تا اینکه طول دیوار به ۵۰ هزار کیلومتر رسید. این میزان معادل گردش به دور کره زمین است . دیواری که اکنون مردم مشاهده می کنند ، دیوار متعلق به سلسله مینگ (سال ۱۳۶۸ – سال ۱۶۴۴ میلادی) است از غرب به دروازه " جایو گوان " در استان گانسو چین و از شرق به ساحل رود یالو جیان در استان لیائونینگ در شمال شرقی چین منتهی می شود و درمیان آن ۹ استان ، شهر و ناحیه خود مختار به طول ۷۳۰۰ کیلومتر وجود دارد و مردم آنرا دیوار طولانی می نامند. گردشگران چینی و خارجی از پیمودن دیوار احساس افتخار می کنند . حتی سران بسیاری کشورهای خارجی نیز فرصت دیدار از این اثر بزرگ را از دست نمی دهند . برخی از بخش های دیوار چین بخوبی حفظ شده است از جمله دیوار "بادلینگ " در نزدیکی بیجنیگ دیوار " سی ما تای " ، دیوار " موتیان یو " ، دروازه شان حای گوان در انتهای شرقی دیوار چین است که نخستین دروازه چین نامیده می شود و دروازه "جایوگوان" در انتهای غرب در گان سو ،این بخش ها همچنین از مکان های بسیار مشهور و دیدنی دیوار است و گردشگران زیادی در تمام سال از آنها بازدید می کنند .

دیوار چین تجسم درایت و رنج و زحمت میلیونها چینی در دوره باستان چین است . این اثر پس ازهزاران سال از بین نرفته و دارای دلربایی فناناپذیر و سمبل روحیه ملیت چین است . سال ۱۹۸۷ میلادی دیوار چین به عنوان "سمبل ملیت چین" در فهرست میراث جهانی ثبت شد.

زیباترین مقاصد توریستی آسیا (+عکس) | HiPersian.com

زیباترین مقاصد توریستی آسیا (+عکس) | HiPersian.com

زیباترین مقاصد توریستی آسیا (+عکس) | HiPersian.com

7 - سریلانکا

جزیره ای است واقع در جنوب آسیا، اقیانوس هند و جنوب کشور هند. نام های قدیمی آن سَراَندیب یا سَرَندیب یا سیلان بود.پایتخت سیاسی آن سری جایاواردنپورا کوته و پایتخت تجاری اش شهر کلمبو است. پیش از سال ۱۹۷۲ به این کشور سیلان می گفتند. پایتخت این کشور شهر کلمبو (Colombo) با ۶۴۲ هزار نفر جمعیت می باشد. مساحت سری لانکا ۶۵٬۶۱۰ کیلومتر مربع و جمعیت آن ۱۹٬۶۶۸٬۰۰۰ نفر است.

زیباترین مقاصد توریستی آسیا (+عکس) | HiPersian.com

زیباترین مقاصد توریستی آسیا (+عکس) | HiPersian.com

زیباترین مقاصد توریستی آسیا (+عکس) | HiPersian.com

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و چهارم شهریور ۱۳۸۹ساعت 17:40  توسط شبکه خبری tehraan  | 

چه كسي منشور كوروش را پيدا كرد؟!(+عكس)
چه كسي منشور كوروش را پيدا كرد؟!(+عكس)
سال ۱۲۵۸ خورشيدي/ ۱۸۷۹ ميلادي به هنگام كاوشهاي باستان‌شناسي هيئت بريتانيايي در محوطه باستاني بابل در بين‌النهرين...

در سال ۱۲۵۸ خورشیدی/ ۱۸۷۹ میلادی به هنگام کاوشهای باستان شناسی هیئت بریتانیایی در محوطه باستانی بابل در بین النهرین، هرمز رسام(۱۸۲۶- ۱۹۱۰( باستان شناس بریتانیایی آسوری تبار، استوانهٔ گلی ای را یافت که شامل نوشته هایی به خط میخی بود.

منشور کورش هخامنشی، کهن ترین بیانیه حقوق بشرِ شناخته شده جهان و سند سربلندی ایرانیان از همزیستی آشتی جویانه و گرامیداشتِ باورها و اندیشه های همه مردمان تابعه در هنگامه بنیادگذاری نخستین امپراطوری جهان است.

محل اصلی نگهداری این منشور، موزه بریتانیاست .

چه كسي منشور كوروش را پيدا كرد؟!(+عكس) | HiPersian.com

این منشور در تاریخ ۱۹ شهریور ۱۳۸۹ وارد ایران و تحویل موزه ایران باستان شد.

قرار است منشور کوروش چهار ماه در ایران در معرض بازدید قرار گیرد و بعد از آن مجدداً به موزه بریتانیا تحویل داده شود.

این سند به عنوان نخستین منشور حقوق بشر شناخته می شود و در سال ۱۹۷۱ میلادی، سازمان ملل آن را به شش زبان رسمی سازمان منتشر کرد.

بدلی از این منشور در مقر سازمان ملل متحد در شهر نیویورک نگهداری می شود.

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و چهارم شهریور ۱۳۸۹ساعت 16:37  توسط شبکه خبری tehraan  | 

عکس هایی جشنواره هندوانه !

 
عکس هایی جشنواره هندوانه !
بدون شرح !

عکس هایی جشنواره هندوانه ! | HiPersian.com

عکس هایی جشنواره هندوانه ! | HiPersian.com

عکس هایی جشنواره هندوانه ! | HiPersian.com

عکس هایی جشنواره هندوانه ! | HiPersian.com

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و چهارم شهریور ۱۳۸۹ساعت 16:6  توسط شبکه خبری tehraan  | 

هشدار به كاربران: كرم اينترنتي "فقط براي شما" يا "بفرماييد"

هشدار به كاربران: كرم اينترنتي "فقط براي شما" يا "بفرماييد"
در داخل اين پيام آلوده يك لينك (رابط) وجود دارد كه اگر روي آن كليك كنيد ، ويروس فوق فعال مي شود و براي همه كساني فرستاده مي شود كه در كتابچه آدرسهاي اينترنتي كاربر وجود دارد....

کرم جدید رایانه ای از امریکا وارد فضای اینترنت شد.

به گزارش واحد مرکزی خبر به نقل از شبکه تلویزیونی فاکس نیوز، یک کرم جدید رایانه ای وارد شبکه اینترنتی امریکا شده که شرکتهای بزرگ و سازمانهای دولتی از جمله ناسا را هدف قرار داده است.

گفته می شود احتمالا ، حتی پایگاه اینترنتی وزارت امنیت داخلی امریکا نیز به این ویروس آلوده شده است.

این کرم اینترنتی با عنوان "فقط برای شما" یا "بفرمایید" به کاربران ارسال می شود.

در داخل این پیام آلوده یک لینک(رابط) وجود دارد که اگر روی آن کلیک کنید ، ویروس فوق فعال می شود و برای همه کسانی فرستاده می شود که در کتابچه آدرسهای اینترنتی کاربر وجود دارد.

این ویروس رایانه ای از امریکا شروع شده و به کشورهای دیگر جهان رفته است. این ویروس رایانه ای برای شرکتهای بزرگی از قبیل گوگل و کوکا کولا مشکل افرین شده است.

به کاربران توصیه می شود به محض اینکه این پیام را دریافت کردند پاک کنند.

وزارت امنیت داخلی امریکا در حال تحقیقات در این خصوص است. توصیه کلی دیگری که در این زمینه مطرح می شود این است که هرگز پیوستهایی را بازنکنید که از آدرسهای ناشناخته برای شما پیام می فرستد.

منبع : iribnews.ir
+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و چهارم شهریور ۱۳۸۹ساعت 15:59  توسط شبکه خبری tehraan  | 

چیدمان قوطی ها (شاهکاره!)+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و چهارم شهریور ۱۳۸۹ساعت 15:26  توسط شبکه خبری tehraan  | 

نقش زن در سينما....niloo

__________________
+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و چهارم شهریور ۱۳۸۹ساعت 15:24  توسط شبکه خبری tehraan  | 

ملکه زیبایی فرانسه 2010 ( عکس ).


+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و چهارم شهریور ۱۳۸۹ساعت 15:22  توسط شبکه خبری tehraan  | 

بانوی هند انتخاب شد؛ دختری که توانست آیشواریا را پشت سر بگذارد! (+عکس).....سمیراجان
روشن خمباتا به عنوان بانوی هند انتخاب شده است. او یک مدل است و دختر پرسیس خمباتا می‌باشد، مادری که در سالهای دور خود به عنوان بانوی اول هند انتخاب شده بود.
پرسیس خمباتا یکی از بازیگران قدیمی هندوستان محسوب می‌شود.در سال‌های گذشته آیشواریا رای این عنوان را کسب کرده بود.


البته عده‌ای معتقدند که این انتخاب تحت تاثیر مادر این دختر می‌باشد. باید منتظر ماند و دید که آیا بازهم او می‌تواند این عنوان را برنده شود یا خیر؟!

__________________
به علت بارش بی وفایی جاده ی عشق به شدت لغزنده است. لطفـا بامحبت حرکت کنید..!
+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و چهارم شهریور ۱۳۸۹ساعت 15:18  توسط شبکه خبری tehraan  | 

کلاهبرداران تاریخ!!!!

 

همیشه دانشمندان یا هنرمندان نبوده‌اند که با انجام کارهایی که قبلاً کسی آن را انجام نداده و یا با خلق اثری که مشابه آن وجود نداشته، به تاریخ پیوسته باشند. کلاهبرداران هم در تاریخ جایی برای خود دارند:http://iranvij.ir/upload/images/up3ooyyi451v5t4gms9d.jpg

 

1- ویکتور لوستیگ Victor Lusting


سلطان کلاهبرداران تاریخ، مردی که برج ایفل را فروخت، مسلط به پنج زبان زنده‌ دنیا، صاحب ۴۵ اسم مستعار با سابقه بیش از ۵۰ بار بازداشت آن هم فقط در کشور آمریکا، مردی که می‌توانست زیرک‌ترین قربانیانش را نیز گول بزند، در سال ۱۸۹۰ در بوهمیا (کشور کنونی چک) در یک خانواده متوسط به دنیا آمد و در سال ۱۹۲۰ به آمریکا رفت. سالی که بازار سهام به شدت رشد می‌کرد و به نظر می‌رسید که همه روز‌به‌روز پولدار‌تر می‌شوند و لوستیگ آنجا بود که از این موضوع و حماقت ذاتی آمریکایی‌ها سود برد.

در سال ۱۹۲۵ و پس از انجام چندین فقره کلاهبرداری بی‌عیب ونقص و پرسود، ویکتور به فرانسه و شهر پاریس رفت و در آنجا شاهکار خود را اجرا کرد. فروختن برج ایفل!

ایده این کلاهبرداری بعد از خواندن یک مقاله کوچک در روزنامه به ذهن ویکتور رسید. در این مقاله آمده بود که برج ایفل نیاز به تعمیر اساسی دارد و هزینه این کار برای دولت کمرشکن خواهد بود.

دینگ! زنگی در سر ویکتور صدا کرد و بلافاصله دست به کار شد. ابتدا اسناد و مدارکی تهیه کرد که در آنها خود را به عنوان معاون ریاست وزارت پست و تلگراف وقت جا زد و در نامه‌هایی با سربرگ‌های جعلی، شش تاجر آهن معروف را به جلسه‌ای دولتی و محرمانه در هتل کرئون(creon) که محلی شناخته شده برای قرار‌های دیپلماتیک و مهم بود، دعوت کرد.

شش تاجر سر وقت در سوئیت مجلل ویکتور حاضر بودند. ویکتور برای آنها توضیح داد که دولت در شرایط بد مالی قرارگرفته است و تأمین هزینه‌های نگه‌داری برج ایفل عملاً از توان دولت خارج است. بنابراین او از طرف دولت مأموریت دارد که در عین تألم و تأسف، برج ایفل را به فروش برساند و بهترین مشتریان به نظر دولت تجار امین و درستکار فرانسوی هستند و از میان این تجار شش نفر دعوت شده به جلسه مطمئن‌ترین افرادند. ویکتور تأکید کرد به دلیل احتمال مخالفت عمومی، این مسئله تا زمان قطعی شدن معامله مخفی نگه داشته خواهد شد.

فروش برج ایفل در آن سال‌ها زیاد هم دور از ذهن نبود. این برج در سال ۱۸۸۹ و برای نمایشگاه بین‌المللی پاریس طراحی و ساخته شده بود و قرار بر این نبود که به صورت دائمی باشد. در سال ۱۹۰۹ برج به‌خاطر این‌که با ساختمان‌های دیگر شهر همچون کلیساهای دوره گوتیک و طاق نصرت هماهنگی نداشت، به محل دیگری منتقل شده بود و آن زمان وضعیت مناسبی نداشت. چهار روز بعد خریداران پیشنهاد خود را به مأمور دولت ارائه کردند. ویکتور به دنبال بالاترین رقم نبود، ‌او از قبل قربانی خود را انتخاب کرده بود؛ مردی که نامش در کنار ویکتور در تاریخ جاودانه شد! آندره پویسون (Andre poisson). در بین آن شش نفر، آندره کم‌سابقه‌ترین بود و امیدوار بود که با برنده شدن در این مناقصه، یک‌شبه ره صدساله را طی کند و کلاهبردار باهوش به خوبی متوجه این موضوع شده بود. ویکتور به آندره اطلاع داد که در مناقصه برنده شده است و اسناد جهت امضا و تحویل برج در هتل آماده امضاست. اما همان‌طور که تاجر عزیز می‌داند، زندگی مخارج بالایی دارد و او یک کارمند ساده بیش نیست و در این معامله پرسود با اعمال نفوذ خود توانسته است ایشان را برنده کند و… آندره به خوبی منظور ویکتور را فهمید! پس از پرداخت رشوه، اسناد معامله امضا شد و آندره پویسون پس از پرداخت وجه معامله، صاحب برج ایفل شد! فردای آن روز وقتی آندره و کارگرانش به جرم تخریب برج ایفل توسط پلیس بازداشت شدند، ویکتور لوتینگ کیلومترها از پاریس دور شده بود. در حالی که در یک جیبش پول فروش برج بود و در جیب دیگرش رشوه!۲-هان ون میگه‌رن (Han Van Meegeren)http://iranvij.ir/upload/images/iv9rc2nrwb2jvyl5wpl.jpg
 

نقاش و کپی‌کننده آثار هنری، باهوش‌ترین و زبردست‌ترین جاعل تابلوهای نقاشی، مردی که سر نازی‌های آلمانی کلاه گذاشت، مردی که اگر کلاهبردار نمی‌شد، بی‌شک یکی از مهم‌ترین نقاشان قرن بیستم بود، در سال ۱۸۸۹ در هلند به دنیا آمد. از کودکی عاشق رنگ‌ها بود و در جوانی با تأثیر از نقاشی‌های دوره طلایی هلند، تابلوهای زیادی خلق کرد. اما منتقدان، آثار او را بی‌روح و تقلیدی و تکراری نامیدند و میگه‌رن سرخورده از این برخورد و برای اثبات توانایی‌هایش به منتقدان تصمیم گرفت که آثار بزرگان دوره طلایی همچون فرانس هالس (Frans Hals) و ورمیه را کپی کند. میگه‌رن با پشتکار زیاد فرمول رنگ‌های قدیمی و نحوه ساخت بوم‌های آن زمان را پیدا کرد. او کار را شروع کرد و آن‌قدر ماهرانه این کار را انجام داد که تیزبین‌ترین کارشناسان نیز از تشخیص بدلی بودن آثار ناتوان بودند و میگه‌رن با اطمینان کامل، در نقش یک دلال، تابلوهایش را به‌عنوان آثار کشف‌شده دوره طلایی به مجموعه‌داران و گالری‌ها ‌فروخت. در همین دوران بود که اروپا درگیر جنگ جهانی دوم شد.

یکی از مشتریان پر و پا قرص او، مارشال گورینگ از سران درجه اول حزب نازی آلمان بود که علاقه فراوانی به آثار نقاشان هلندی داشت و تعداد زیادی از کارهای میگه‌رن را به مجموعه خود اضافه کرد. اما زمانه بازی دیگری را در سر داشت. آلمان‌ها در جنگ شکست خوردند و میگه‌رن به جرم فروش میراث فرهنگی هلند به نازی‌ها بازداشت و در دادگاه متهم به خیانت به وطن شد که مجازاتش اعدام بود. میگه‌رن در دادگاه واقعیت را ابراز کرد، اما هیچ‌کس حرف‌هایش را باور نکرد. تابلوهای جعلی در دادگاه توسط کارشناسان مورد بازبینی قرار گرفت و همگی بر اصل بودن آنها صحه گذاشتند. هیچ‌کس باور نمی‌کرد کسی بتواند با چنین دقت و ظرافتی این آثار را جعل کند. میگه‌رن از دادگاه درخواست کرد که وسایل مورد نیازش را در اختیارش بگذارند تا در حضور همه یکی از آثار دوره طلایی جعل کند!

میگه‌رن از اتهام خیانت تبرئه شد، اما به جرم جعل آثار هنری به زندان محکوم شد و چند سال بعد درگذشت. میگه‌رن به‌عنوان یک کلاهبردار در کار خود موفق بود، اما مشتری اصلی او گورینگ از او زیرک‌تر بود. اسکناس‌هایی که گورینگ در ازای تابلوها به میگه‌رن می‌داد همگی تقلبی بودند!


۳- فرانک ویلیام آباگ‌نیل (Frank William Abagnale)‌

 

http://iranvij.ir/upload/images/igxe4i71fu5d3xnrdm.jpg

 


صاحب کلکسیونی از انواع کلاهبرداری‌ها، قاضی، خلبان، جراح و استاد دانشگاه! و کسی که زندگی‌اش دستمایه ساخت فیلم «اگه می‌تونی منو بگیر» شد، در سال ۱۹۴۸ در آمریکا به دنیا آمد. وقتی او ۱۴ ساله بود، پدر و مادرش از یکدیگر جدا شدند و این ضربه روحی بزرگی برای فرانک بود. دو سال بعد از خانه فرار کرد و به نیویورک رفت و در آنجا بود که فهمید برای امرار معاش چاره‌ای به‌جز کلاهبرداری ندارد. پس از مدت کوتاهی او به یکی از حرفه‌ای‌ترین جاعلان چک بدل شد و چنان در کار خود مهارت پیدا کرد که هیچ بانکی قادر به تشخیص جعلی بودن چک‌های او نبود. فرانک برای آن‌که بتواند بدون پرداخت پول بلیت با هواپیما سفر کند، ‌با جعل کارت‌های شناسایی و مدرک خلبانی، ‌خود را به عنوان خلبان خط هوایی پان‌امریکن جا زد و از امتیاز خلبان‌ها برای مسافرت مجانی استفاده کرد. این موضوع لو رفت، اما قبل از آن‌که دست پلیس به او برسد، به شهر جورجیا فرار کرد و با هویت جعلی تازه‌ای، به عنوان یک دکتر در یک آپارتمان ساکن شد. از قضا در همسایگی فرانک یک دکتر واقعی زندگی می‌کرد و به فرانک پیشنهاد داد تا در بیمارستان شهر مشغول به کار شود و فرانک این پیشنهاد را پذیرفت و ۱۱ماه به عنوان متخصص جراحی اطفال در آن بیمارستان به درمان بیماران پرداخت! پس از آن به شهر لوئیزیانا رفت و با جعل مدرک حقوق از دانشگاه هاروارد به عنوان دادستان در دادگاه محلی لوئیزیانا استخدام شد. او پس از چندماه توسط یکی از فارغ‌التحصیلان واقعی هاروارد شناخته شد، اما قبل از آن‌که دستگیر شود، از آنجا به ایالت یوتا گریخت و با جعل مدرک دانشگاه کلمبیا، در دانشگاه بریگام در رشته جامعه‌شناسی شروع به تدریس کرد!

او سرانجام در سال ۱۹۶۹ در فرانسه دستگیر شد و زمانی که پلیس فرانسه این موضوع را اعلام کرد، ۲۶ کشور خواستار محاکمه او در کشورشان شدند! فرانک به آمریکا منتقل شد و در آنجا به ۱۲ سال زندان محکوم شد، ولی پس از گذراندن پنج سال آزاد شد.

فرانک آباگ‌نیل هم‌اکنون به‌عنوان کارشناس خبره جعل اسناد و چک با پلیس آمریکا همکاری می‌کند و با تأسیس شرکت آباگ‌نیل و شرکا به بانک‌ها نیز مشاوره می‌دهد!

۴- حسین.ک
 

http://iranvij.ir/upload/images/uvpcgk5sar28pw3pwqs1.jpg
 

کلاهبردار وطنی، مردی که کاخ دادگستری را فروخت، حدود ۷۰ سال پیش در شهریار متولد شد. ح.ک مردی بی‌سواد ولی باهوش بود و بی‌تردید اگر تحصیلات مناسبی داشت، به یکی از بزرگان ادب و علم کشور بدل می‌شد. اما او از جوانی به راهی غیر از آن کشیده شد. حسین.ک با کلاهبرداری‌های کوچک روزگار می‌گذراند، اما این کارها برای مردی با هوش او کارهایی کوچک محسوب می‌شدند. تا این‌که یک روز طعمه بزرگ‌ترین کلاهبرداری خود را در جلوی در سفارت انگلیس شکار کرد؛ دو توریست آمریکایی (و طبعاً احمق!) که به دنبال خرید یک هتل در ایران بودند. ح.ک آنها را به دفترش که در خیابان گیشا بود دعوت کرد و در آنجا به آنها پیشنهاد خرید یک ساختمان بزرگ و مجلل را به قیمت بسیار مناسب داد. این ساختمان، کاخ دادگستری بود که در خیابان خیام قرار داشت و هنوز هم به عنوان ساختمان دادگستری از آن استفاده می‌شود. قرار بازدید از کاخ برای فردای آن روز گذاشته شد و ح.ک همان روز عصر به آنجا رفت و با تطمیع اتاقدار وزیر وقت دادگستری، دفتر کار وزیر را برای مدت یک‌ساعت اجاره کرد. فردای آن روز قبل از آمدن مشتری‌ها، ۲۰۰ جفت دمپایی پلاستیکی تهیه کرد و جلوی در اتاق‌های کاخ که یک ساختمان اداری محسوب می‌شد و در آن ساعت خالی بود، گذاشت. به اتاق وزیر رفت و منتظر شکارهایش شد. آمریکایی‌ها سروقت آمدند و ح.ک به عنوان صاحب آن عمارت، تمام ساختمان را به آنها نشان داد و وقتی مشتری‌ها درخواست دیدن داخل اتاق‌ها را داشتند،‌ به بهانه بودن مسافران و با نشان دادن دمپایی‌ها، آنها را منصرف می‌کرد. مشتریان ساختمان را پسندیدند و به پول رایج آن زمان ۵۰۰ هزار تومان به ح.ک پرداخت کردند و خوشحال از این معامله پرسود، برای تحویل ساختمان ۱۰ روز دیگر مراجعه کردند. اما همان‌جا بود که فهمیدند چه کلاه بزرگی بر سرشان رفته است. ح.ک همان روز معامله، به مصر فرار کرد و بعد از چند ماه زندگی در آنجا، به ایران بازگشت. اما در ایران بازداشت و به زندان محکوم شد و چند سال بعد از وقوع انقلاب اسلامی فوت کرد.

ح.ک یک کلاهبردار ذاتی بود،‌حتی در زندان! او تلویزیون زندان را به یکی از زندانیان به قیمت ۱۰۰ تومان فروخت و وقتی آن زندانی بعد از آزادی تلویزیون را زیر بغل زد و می‌خواست آن را با خود ببرد، فهمیده بود که چه کلاهی بر سرش رفته و مضحکه بقیه شده است!

 

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و چهارم شهریور ۱۳۸۹ساعت 15:11  توسط شبکه خبری tehraan  | 

آرایش های سرخ پوست ها

http://iranvij.ir/upload/images/71y2tv8fv6227h74940p.jpg

http://iranvij.ir/upload/images/vi6tqdrv4kh6odkiwwrs.jpg

http://iranvij.ir/upload/images/wxzrunowh6fl7zia8o5.jpg

http://iranvij.ir/upload/images/4ilp02uizcs8eg30nd.jpg

http://iranvij.ir/upload/images/ol472lt9xm0mzeg6wtoz.jpg

http://iranvij.ir/upload/images/qfvjl6z5gnoz7wlnfxi.jpg

http://iranvij.ir/upload/images/d7cuw4efmwoogrdqrhx4.jpg

http://iranvij.ir/upload/images/qbkz5sm30invm8c9mbsc.jpg

http://iranvij.ir/upload/images/z11zomga3fd6psn4u87.jpg

http://iranvij.ir/upload/images/h9mqruuhfnu87urp9kba.jpg

http://iranvij.ir/upload/images/6czhtkdmmx6e0v8typdf.jpg

http://iranvij.ir/upload/images/tebr2iv45ypdr762nu6h.jpg
 


+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و چهارم شهریور ۱۳۸۹ساعت 15:10  توسط شبکه خبری tehraan  | 

[ نقد و بررسی بازی بسیار زیبای مافیا 2 ]

[ نقد و بررسی بازی بسیار زیبای مافیا 2 ]

[ گردآوری شده توسط : IranVijGame ]
منتظر نظرات شما هستم

 

زمانی كه GTA III سبك Open-World را به صورت سه بعدی در آورد، Illusion Softworks سازنده Mafia با پیشروی در همین سبك، داستانی بسیار غنی خلق كرد و به جای تقلید مستقیم از GTA نوعی بازی داستان محور ساخت كه طرفداران زیادی پیدا كرد. پس از هفت سال همان تیم قبلی این بار با نام 2K Czech نسخه دوم Mafia را خلق كردند و باز هم دنیای سیاه گنگسترهای دهه 40 و 50 را به نمایش گذاشتند.

داستان :

اصلی ترین نكته تمایز Mafia با هم سبك های خود داستان محوری آن بود و در شماره اول با یك داستان بسیار زیبا روبرو بودیم كه ما را به یاد Good Fellas و The Godfather می انداخت. در نسخه دوم دنیل واورا (Daniel Vavra) همان نویسنده شماره قبل، باز هم توانایی خود را در خلق یك اتمسفر پیچیده برای خلافكارهای قرن بیست نشان داد. كار نوشتن داستان Mafia II تقریبا هفت سال طول كشید و نتیجه بسیار درخشان بوده است. شما در نقش ویتو اسكالتا (Vito Scaletta) قرار می گیرید. ویتو در بچگی همراه با خانواده خود از سیسیل به Empire Bay (آمریكا) سفر می كند. پدر ویتو با عبارت رویای آمریكایی مزرعه خود را در ایتالیا می فروشد و به بزرگترین شهر دنیا قدم می گذارد. اما كم كم این رویا به یك كابوس تبدیل می شود و فقر گریبان گیر خانواده اسكالتا می شود. پس از سال ها ویتو با دوست قدیمی خود جو (Joe) پول به دست آوردن پول، دست به دزدی می زنند. در این بین ویتو دستگیر می شود و جو فرار می كند. سال 1945 است و ارتش آمریكا برای مقابله با نازی ها به سرباز نیاز دارد. برای همین ویتو به جای حبس، جنگ را انتخاب می كند و به كشور مادری خود یعنی ایتالیا سفر كرده و در جنگ جهانی دوم شركت می كند. طی یك حادثه ویتو تیر خورده و مجروح می شود و ارتش یك ماه مرخصی برای او در نظر می گیرد. ویتو به Empire Bay باز می گردد و جو دوست قدیمی او كاری می كند كه ویتو از خدمت معاف شود. ویتو پس از بازگشت به خانه متوجه می شود که پدر او قبل از مرگش مقداری پول از كسی قرض گرفته و حالا ویتو باید با به دست آوردن مقداری پول خانواده را از این فشار خلاص كند. داستان بازی دقیقا از اینجا شروع می شود كه ویتو به خاطر پول دوباره دست به خلاف می زند و در ادامه كار به پیوستن به بزرگترین باند خلاف جهان، یعنی مافیا می انجامد. داستان Mafia II بسیار منطقی و منظم پیش می رود. شخصیت های زیادی در آن هستند و هر كدام شخصیت پردازی بسیار خوبی دارند. در طول بازی نمی توانید به كسی كاملا اطمینان كنید، چون ممكن است روزی به خاطر پول روی شما اسلحه بكشد.

گرافیك :

موتور بازی ساخته خود 2K Czech است كه به زیبایی شهر Empire Bay را نشان داده است. رنگ های روشن و ماشین های مختلف همراه با فیزیك خوب از نكات برجسته Mafia II هستند. متاسفانه گرافیك بی نقص هم نیست. مشكلات برش تصویر (Screen-Tearing)، افت فریم و Pop-up به ویژه در نسخه های كنسولی به بازی لطمه زده است. نسخه PC از وضعیت بهتری برخوردار است. مشكل برش تصویر خیلی كمتر است و از فریم بالاتری برخوردار است. Mafia II جزو معدود عناوینی است كه از فیزیكی جدا برای لباس و پارچه استفاده می كند. مثلا در فصل زمستان لباس ها خیلی خشك و چسبیده هستند. جهت باد لباس ها و پارچه ها را تكان می دهد. پس از مدتی لباس شما ممكن است كثیف شود و اگر خاك روی آن بنشیند تا وقتی كه آن را عوض نكنید، از بین نمی رود. ماشین ها هم از فیزیك بسیار خوبی برخوردار هستند. ذرات خاك و آب به خوبی روی آن ها می نشیند و حتی ماشین را گلی می كند. تنها DiRT 2 در این قسمت می تواند با Mafia II رقابت كند. در كل گرافیك Mafia II از نظر هنری یك عنوان بسیار موفق و از نظر فنی متوسط است. گرافیك بازی بسیار خوب است، ولی وجود باگ و ضعف های تكنیكی به بی نقص شدن آن ضربه زده است.

موسیقی/صداگذاری :

قطعا همه موسیقی زیبای نسخه اول را به خاطر دارند. در Mafia II باز هم با آهنگ های زیبا روبرو هستیم و آهنگ های لایسنس شده بسیاری هم در رادیو پخش می شوند. حتی در رادیو اخبار شهر را هم می شنوید. مثلا اگر جایی را منفجر كرده باشید، مجری رادیو در اخبار شهر به این حادثه اشاره می كند. صداگذاری اسلحه و شهر خیلی خوب كار شده و شخصیت ها هم به بهترین نحو صحبت می كنند. لهجه ایتالیایی آن ها بسیار به عمیق شدن شخصیت ها كمك كرده و به لطف دیالوگ های جالب خیلی سرگرم كننده هستند. تنها مشکلی که در این میان وجود دارد، هماهنگ نبودن 50 درصد از دیالوگ ها با حرکات لب ها است.

گیم پلی :

پیش از این كه به Mafia II به عنوان یك Open-World به سبك GTA نگاه كنیم، باید به عنوان یك بازی داستان محور به آن نگاه كرد. Mafia II همانند یك فیلم سینمایی است كه شما در سكانس های آن بازی می كنید. همه چیز در گرو داستان است. حتی بازی در یكی از مراحل كاملا از Open-World بودن خارج می شود و در محیطی بسته شكل می گیرد، چون داستان اینطور پیش می رود. دنیای Empire Bay بسیار بزرگ است. در ابتدا بازی در دهه 40 اتفاق می افتد. همه جا برفی است و هنگام رانندگی باید مراقب لیزی جاده باشید. در ادامه بازی به دهه 50 می رود. همه چیز تازه شده و Empire Bay هم شكل تازه ای به خود گرفته است. ساختمان های بلند به شهر اضافه می شوند و ماشین ها و حتی ایستگاه رادیویی هم تغییر می كند. در Mafia II همانند GTA IV می توانید به مغازه لباس فروشی رفته و هر لباسی كه خواستید بخرید.

 می توانید ماشین خود را رنگ آمیزی كرده و آن را ارتقاء دهید. اگر پلیس شماره پلاك شما را بردارد، می توانید پلاك ماشین خود را عوض كنید. صحبت از پلیس شد و باید اشاره كرد که پلیس های Mafia II هنوز هم همانند نسخه اول عمل می كنند. اگر با سرعت بیش از 40 رانندگی كنید، آن ها شما را جریمه می كنند. اگر تصادف كنید در صورتی كه مقصر باشید باید خسارت پرداخت كنید. بر خلاف گذشته، این بار رد كردن چراغ قرمز جریمه ای ندارد. مراحل خیلی متنوع و هیجانی هستند. اكشن بازی همانند بسیاری از TPSهای این نسل بر مبنای سنگر گیری و شلیك است كه این سنگر گیری ها با توجه به انیمیشن زیبایی كه برای آن ها درست شده خیلی جالب از آب در آمده است.

شما می توانید در نبردهای تن به تن هم شركت كنید و با جای خالی دادن و مشت زدن دشمن را از پای در آورید. این قسمت در عین سادگی خیلی زیبا و هیجانی كار شده است. یك سری مراحل مخفی كاری هم وجود دارند كه از كیفیت بالایی برخوردار هستند و ضعف بازی های هم سبك خود را در این قسمت ندارد. ماشین سواری هم خیلی راحت و خوب طراحی شده است. هر ماشین هندلینگ و سرعت خاص خود را دارد و می توانید در گاراژ خود ماشین های مورد علاقه تان را پارك كنید و هر وقت كه خواستید از آن ها استفاده كنید.

در كل Mafia II در زمینه گیم پلی از سبكی پیشروی می كند كه فقط Mafia I شبیه آن بود. بسیاری با مقایسه كردن گیم پلی این بازی با GTA به خطی بودن Mafia اشاره می كنند. Mafia II هیچ ماموریت فرعی ندارد و به شما اجازه نمی دهد هر وقت كه خواستید در شهر پرسه بزنید. گاهی باید حتما یك ماموریت را تمام كنید تا به شهر بازگردید. این داستان محوری بودن بازی سبكی جدید برای Mafia II خلق كرده كه اگر با دید درست به آن نگاه كنیم پر از هیجان و سورپرایز است. اما از آنجایی که این بازی در جرگه عناوین Open-World قرار می گیرد و سازندگان آن هم چنین ادعایی را دارند، بنابراین باید المان های این سبک در Mafia II گنجانده می شد.

نتیجه گیری :

Mafia II به شدت وفادار به بازی قبل است و تجربه ای بسیار زیبا در زمینه داستان دارد. بعضی مشكلات گرافیكی و فنی باعث شده Mafia II آنطور كه باید درخشان نباشد، ولی با این وجود هیچ گاه تجربه لذت بخش این بازی را از دست ندهید.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نظرات برخی از دوستان :

hessam99 : بازی خیله قشنگیه

amir gh : ممنون ولی شما که به جز باگ های موجود در گرافیک در بخش های دیگر بازی نقصی رو ذکر نکردید پس چرا 8 بهش دادید؟

vahidgame : هنوز به شهر ما نیومده .دارم دیوونه میشم !

antiattack : شيرازي هاي عزيز اين بازي حدوده دو ساعت پيش به پاساژ صدف اومد...

Dash Ali : دوتا مشکل اونم از گرافیک تازه اونم برا کنسولا گفتین بعد دادین بهش 7.5 ؟واقعا مسخره است

ANOSHIRVAN : یکی از زیبا ترین بازی ها یی بود که بازی کرده بودم واقا داستان جالبی داشت . اما متاسفانه خالی از عیب هم نبود.

RockStar : این بازی مشکلاتی بی شماره داره که اونو از یه بازی طراز اول جدا میکنه تنها نکته قابل اتکایه بازی داستانش هست که اونم مشکلاتی داره - همچنین گرافیک خوبی داره ولی با اون چیزی که انتظار داشتم خیلی فاصله داره

Badavi : واقعا میگم بهترین بازی من بود ( از روی تریلرهاش ) ولی وقتی بازی رو اجرا کردم،فکر کردم توی سال 2008 بازی میکنم.بازی نسبت به 5 سالی که روش کارکردند باید بگم افتضاعه.نامردا برای تبلیغاتشون بغیر از پیش نمایشهایی که براش درست کرده بودند حتی گیم پلی دروغی هم براش درست کرده بودند که لباسها خیلی روان چین وچروک میشدند ولی امروز توی بازی واقعی خبری از این چیزها نیست.

Mamad_avril : بازیش فوق العادس. فقط بعضی جاهاش مشکل افت فریم هست. البته نسخه Xbox. و یه مشکل دیگه هم که داشت وقتی در حال رانندگی هستی و دوربین رو عوض کنی ثابت نمیمونه! یعنی اگه از ماشین پیاده شی و دوباره سوار شی دوربین به حالت اول برمیگرده. نسخه Xbox که اینطوری بود.

emi2p : من دو روز پیش خریدم واقعا بازی توپیه البته اشکالات کمی هم داره ولی کلا بهترین بازیه

Tondar20 : میانگین امتیاز های بازی تا حالا 77 بوده که اگه به سیستم امتیاز دهی سایت ما تبدیلش کنید، میشه 7.7 از 10. به نظر من که امتیاز قابل قبولی به این بازی داده شده. اصلا اون انتظار هایی که ازش می رفت رو براورده نکرد. وقتی این بازی رو با یک بازی Open World دیگه مثل Red Dead Redemption مقایسه کنید، می بینید که مافیا ضعف های بسیاری داره. البته هایپ بیش از حد از بازی هم باعث شد تا انتظار همه از این بازی زیاد بشه.

Mahdi9776 : من خریدمش بازی خییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییلی باحالی است.

kazemcom : با GTA نمیشه مقایسش کرد این بازی هم سبک AC2 شاید تعجب کنید ولی با سبک history action adventure عنوان شده که هم سبک ac2 است.اما واقعا بازی قشنگیه و فوق العاده عالی دنیای خشن و کثیف و پول پرست مافیا رو به تصویر کشیده مخصوصا اون سکانس که ویتو به گروه میپیونده واقعا عالی بود

Brothers : هر کسی بازی نکرده حتما امروز بره بازی کنه این بازی ارزشش رو داره شاید از نظر گیم پلی کمی ضعف داشته باشه ولی در کل بازی خیلی خوبیه پشیمون نمیشید .

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

امتیاز گیم اسپات به مافیا 2 : 8 | امتیاز پردیس گیم به مافیا 2 :7.5 |

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و چهارم شهریور ۱۳۸۹ساعت 15:8  توسط شبکه خبری tehraan  | 

۵ راهنمایی برای اینکه بدانیم چطور دوربین دیجیتال عالی و جمع و جور بخریم؟

۵ راهنمایی برای اینکه بدانیم چطور دوربین دیجیتال عالی و جمع و جور بخریم؟


http://iranvij.ir/upload/images/5wmoxr1mooaf6rz1if3.jpg 

اگه شما هنوز آمادگی اینو نداری که یک dSLR بگیرید پس حتماً خوشحال می شید اگه بدونید چند نکته ساده و یک دوربین عکاسی می تواند عکس های بزرگ و عالی ایجاد کند.با هزاران انتخاب دوربین دیجیتال چطور می تونید بهترین رو انتخاب کنید؟امیدواریم شما با پیروی از این ۵ نکته آسون به خواسته تون برسید.

۱) چقدر بودجه دارید؟

یک دوربین دیجیتال جمع و جور می تواند در هرجایی بین ۱۰۰ دلار تا ۵۰۰ دلار ارزش داشته باشد.اگر شما داخل مغازه ای شوید بدون اینکه بودجه ای را در ذهن داشته باشید،شما بیشتر از آنچه در ذهن دارید هزینه می کنید که به آن نیازی ندارید.به طور میانگین شما می توانید دوربینی حول و حوش ۲۵۰ دلار را پیدا کنید.قیمتها را مقایسه کنید و به صورت آنلاین بازدید کنید.

۲) فریب مگا پیکسل را نخورید!

۱۰ سال قبل مگا پیکسل ها غوغا می کردند.یک دوربین ۵ مگا پیکسلی به راحتی ۳ مگا پیکسلی را مغلوب می کرد.اگرچه اینها خیلی کامل نیستند .امروزه نمونه هایی از دوربین می آید که اکثراً بیشتر از ۸ مگا پیکسل هستند.خیلی از مردم با شرایط مگا پیکسل دوربین ها گیج می شوند.مگا پیکسل های بزرگتر بیشتر از بقیه فاصله ها را بر می دارند.من خیلی به ندرت با دوربینی بالاتر از ۵ مگا پیکسل عکس می گیرم .اگرچه از سایز A4 رد نشه.اگر می خواید که عکس هاتون رو در سایز ۶×۴ معمول چاپ کنید پس دوربین ۳ مگا پیکسلی براتون کافیه.

۳) نکته برداری از لنز

کیفیت لنزها وابسته به مواردی است .می خوام بیشتر روی مواردی که برای انتخاب دوربین به کار می آد تمرکز کنم.

- گشادی زاویه لنز : (۲۸ میلی متر یا کمتر) به شما این اجازه را می دهد که عکس را بشتر تطبیق دهید.این حالت برای عکس هایی از منظره و عکس های گروهی عالی و ماهرانه می شود.این قطعاً در شرایط نور کم یا در شرایط  عکس برداری در سرما و یخ بندان می تونه مفید باشه.

- زوم چشمی: خیلی از دوربینها با زوم ۳X به بازار می آیند. و آنهایی که بهترند با زوم بالای ۱۰X هستند.زوم چشمی را با زوم دیجیتالی اشتباه نگیرید. زوم دیجیتالی مثل یک زوم درجه دوم است که بوسیله دوربینت انجام میشه.(به جای لنز).اون فقط عکس هایی رو که بزرگ کرده رو به ما میده.

- روزنه: یک روزنه بزرگتر (کوچکتر ازf-stop ) مثل ۱٫۸f ویا  ۲٫۸f یعنی یک لنز سریع تر و عمیقتر برای دوربین شما.یعنی یک لنز سریعتر و با عمق بیشتر را در عکس برداری دارد.این حالا قطعاً در شرایط نور کم و سرما و یخبندان می تونه مفید باشه.

- تثبیت عکس: دورنمای این ویژگی ها در مورد دوربین های کنون دیده می شود.این دوربینها برای شرایطی که دستتون می لرزه و یا عکس موجداری میگیرید می تونه عکس های واضحی بگیره.

۴) تنظیمات و روش کار قابل انعطاف

دورنمایی از صحنه های مختلف، آنچه از قبلاً اتفاق افتاده مثل چیزهای غیر عادی، ورزشها،آتش بازی و ساحل و …

این موارد می توانند به تو کمک کنند به وسیله تنظیم خودکارISO، توازن سفید، سرعت شاتر و روزنه ، عکس بهتری بگیری.آنچه که کار را بهتر می کند این است که بتوانید روی این تنظیمات کنترل دستی بهتری داشته باشید و این موردمعمولاً  با دوربین خیلی جمع و جور کنون مدل G11 و پاناسونیک مدل DMC-GF1 به دست می آید.

اگر شما به دنبال عکس های ویدئویی هستید و از شفافیت ،قاب بندی در ثانیه و لحظه و کنترل صدا خسته شده اید،بعضی از دوربین ها اجازه می دهند که وقتی در حال ضبط هستی زوم کنی در حالی که بقیه چیزها ثابت هستند.بعضی از دوربین های فشرده امروزی ضبط ویدوئویی را با فرمت HD به شما ارائه می کنند.که شما را کاملاً تحت تأثیر قرار می دهد.

۵) قبل از خرید امتحان کنید

هیچ وقت دوربیت را قبل از آنکه امتحانش کنید، نخرید.یک صفحه مونیتور لمسی LCD می تواند خیلی خوب به نظر برسد تا زمانی که آن را در طول زندگی امتحان نکنید و ببینید که با آنچه قبلاً بود فرق داشته.یک دوربین باید در عکسی که میگیرد خوب و صاف باشد اما نمی تواند از لحاظ فاکتورهایی شخصی مثلاً نگه داشتن در دست(خوش دست بودن)خوب باشد.همه این چیزها می تواند در خرید یک دوربین موفقیت را به شما هدیه دهد

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و چهارم شهریور ۱۳۸۹ساعت 15:3  توسط شبکه خبری tehraan  | 

10 راه برای شاد شدن فوری

 

http://iranvij.ir/upload/images/59iun0rrs6u0nlaufph9.jpg


 

1. در خانه تان تاب ببندید. هیچ چیز مفرح تر از داشتن یک تاب در حیاط خانه نیست. دوستان، همسایه ها و حتی غریبه ها ممکن است بیایند و بخواهند با شما بازی کنند. یک روز مادری با دو بچه کوچکش وارد خانه ما شدند. نمی توانستند من را ببینند اما من صدای زن را شنیدم که به بچه هایش می گفت، "نگاه کنید اینجا خانه همان زنی است که تاب دارد. اون خیلی زن باحالیه!"

2. سنت های خودتان را داشته باشید. چرا باید  سبزی پلو با ماهی شب عید کنار همه اعضای خانواده را فقط یکبار در سال بخورید؟ همه همیشه می گویند، "بیشتر از اینها باید دور هم جمع شویم و از این مراسم ها داشته باشیم." ما خودمان سه بار در سال همچنین مراسمی می گیریم و سبزی پلو با ماهی را با همه متعلقاتش که شب عید درست می کنیم، آماده می کنیم و کنار هم جمع می شویم و شبی خوب و خاطره انگیز برای خودمان درست می کنیم.

3. شیرینی ای شکلاتی درست کنید و بی دلیل  آنها را به یک غریبه هدیه کنید. وقتی از منطقه امن خودتان بیرون بروید می توانید ارزشمندترین لحظات زندگی را برای خودتان بسازید. خاطره انگیزترین هدیه همیشه غیر منتظره ترین آنهاست. وقتی یک ظرف شیرینی شکلاتی به کسی هدیه کنید، لبخندی که روی لبهای فرد مقابل می نشیند واقعاً شگفت انگیز است. آنجاست که می توانید کلی با آن غریبه حرف بزنید و بخندید و لحظاتی را بسازید که هیچکدامتان فراموشتان نشود.

4. خودتان را مسخره کنید و بخندید. دفعه بعد که کاری خجالت آور انجام دادید آن را پنهان نکنید. آن را برای دوستان و اعضای خانواده تعریف کنید و با هم دقایقی را بخندید و شاد باشید.

5. بزرگترین و پر سر و صداترین مشوق خود باشید. من نامه ای برای خودم نوشتم و در آن همه خصوصیات و ویژگی های خوبم را یادداشت کردم و توضیح دادم چرا می توانم دوست خیلی خوبی برای هر کسی که دنبال دوست است، باشم. اول خجالت می کشیدم که از خودم تعریف کنم اما اگر خودم خودم را تحسین نکنم چطور می توانم از دیگران انتظار داشته باشم ویژگی های خوب من را ببینند؟

6. اجازه ندهید آتش نشان زیرتختتان خانه کند. چه می شد اگرها را دور بریزید. اگر قرار است ساعت 3 نصفه شب آتش سوزی برایتان اتفاق بیفتد، باید تمرین کنید (مثل تمرین های استفاده از کپسول آتش نشانی که در مدرس انجام می دادیم درحالیکه جایی آتش نگرفته بود). وقتی دچار ترس یا اضطراب می شوید، من همیشه این جمله را به یاد می آورم، "یک نفر باید وقتی بچه بودم این را به من می گفت." این شعار هیچ ارتباطی به ترس من ندارد اما باعث می شود چرخه های نگرانی من متوقف شوند چون قبل ازاینکه بحران پیش بیاید من آن را تمرین کرده ام.

7. کهنه ها را دور بریزید تا جا برای چیزهای جدید داشته باشید. من در یک خانه قدیمی زندگی می کنم. شاید رمانتیک به نظر برسد و البته هم اینطور است اما تازمانیکه بخواهید جایی برای نگه داشتن چیزی پیدا کنید. فقط با داشتن چهار کمد کوچک و نبود انباری هر چیزی جای خودش را دارد. قاعده ای که دنبال می کنم این است که اگر چیز جدیدی بخرم، یک چیز قدیمی را باید دور بیندازم. این فرمولی است که باعث می شود بتوانم زندگیم را متعادل و متوازن نگه دارم چون باعث می شود این سوال را از خودم بپرسم، "واقعاً چه چیزی برایم مهم است؟"

8. شکافهای شخصیتتان را قبول کنید. من فهمیده ام که من کمی عجیب هستم. شخصیت من جنبه های گیج کننده ای دارد و گاهی اوقات می بینم که دلم می خواهد دور بریزمشان. اما بعد یاد این قسمت از یکی از ترانه های لئونارد کوهن می افتم که میگوید، "هر چیزی شکاف هایی دارد که از همانجا نور وارد آن می شود." پس بااینکه ممکن است خیلی ها این جنبه های خاص شخصیت من را شکاف هایی در شخصیم بدانند، آن نوری که از آن شکاف ها واردم می شود باعث می شود فردی خلاق و به نظر خودم جالب باشم.

9. برای یکی یادداشت بگذارید. وقتی کاری کنید که یکی از دوستانتان بفهمد که به او فکر می کرده اید باعث می شود لبخندی روی لبهای او و البته خودتان بیاورد. خیلی وقت ها ایمیل های کوتاهی مثل این به دوستانم می زنم، "دیروز که برای خرید رفته بودم یک بلوز آبی خیلی خوشگل دیدم، من را یاد بلوزی که پارسال برای ناهار بیرون رفته بودیم پوشیده بودی انداخت. آبی خیلی به تو می آید سعی کن بیشتر آبی بپوشی!" شاید وقتی ایمیل را بفرستم احساس عجیبی به من دست بدهد اما نوشتن آنها لبخندی روی لبهایم می آورد و می دانم برای دوستم هم همینطور است.

10. اشکالی ندارد اگر گاهی اوقات قوانین را بشکنید. قانونی که موقع بچگی در خانه ما بود این بود، "اگر کاری را شروع کردی باید تمامش کنی." به خاطر همین بود که همیشه در کتابخانه کتاب های نازک را برای خواندن انتخاب می کردم. اما الان که بزرگ شده ام اگر کتابی را دوست نداشته باشم خیلی راحت دست از خواندن آن بر می دارم. خیلی وقت ها هم کمی از اول کتاب می خوانم، کمی از آخر آن و کمی از وسط.این کتاب متعلق به خودم است چرا نباید اینکار را بکنم؟ هیچ قانونی وجود ندارد. برای این آن کتاب را می خوانم که از آن لذت ببرم پس هر طور که بیشترین لذت را ببرم آنرا می خوانم.


+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و چهارم شهریور ۱۳۸۹ساعت 15:2  توسط شبکه خبری tehraan  | 

شکست بزرگ فناوری

 

 

گاهی اوقات حتی موفق ترین ها و بهترین ها نیز با شکست مواجه می شوند و همه را در بهت و حیرت فرو می برند. حتماً حرکت زین الدین زیدان در فینال جام جهانی ۲۰۰۶ را که سرنوشت تیمش را دگرگون کرد به خاطر دارید؟ ضربه سر او به شکم بازیکن حریف، منجر به اخراج او در دقایق حساس بازی شد و همگی طرفداران خود را بهت زده کرد. مواردی از این دست کم نیستند. حتی بزرگان عرصه فناوری نیز از این قاعده مستثنی نمی باشند. ‏ 
‏ 
برای مثال حتماً سکوت طولانی بیل گیتس را هنگامی که در مقابل صدها نفر با صفحه آبی مرگ ویندوز ۹۸ مواجه شد به یاد میاورید. در این مطلب ما به ۱۰ مورد از بدترین شکستهای تکنولوژی می پردازیم که سر و صدای زیادی به پا کرد. پس ادامه مطلب را از دست ندهید. ‏
 

 


۱۰- تلسکوپ فضایی Hubble ‏ ‏ 
 

185.jpg

دستگاهی ۲.۵ میلیارد دلاری که بالاخره پس از صرف آن همه وقت و هزینه به فضا فرستاده می شود، در کمال ناباوری عکسهای تار و مبهمی ارسال می کند. بعدها مشخص شد که مشکل در ابزار کالیبراسیون تلسکوپ بوده و برطرف کردن آن توسطت لنزهای اصلاحی سه سال به طول انجامید. ‏ 


‏ 
۹- انفجار لپ تاپ Dell ‏ ‏ 
 

188.jpg

در سال ۲۰۰۶ در خلال کنفرانسی در ژاپن به ناگهان یک لپ تاپ دل آتش گرفت. شعله ور شدن لپ تاپ باعث چند انفجار پیاپی در آن شد و این آتش سوزی حدود ۵ دقیقه ادامه یافت. پس از بررسی مشخص شد که اولین انفجار مربوط به باطری لپ تاپ بوده. نهایتاً کمپانی دل مجبور به اعلام فراخوان عمومی جهت جمع آوری ۲۲ هزار باطری نوت بوکهای خود شد. خوشبختانه آسیب جدی در این زمینه به کسی وارد نشد. ‏ 


‏ 
‏۸- Nokia N-gage ‏ ‏ 
 

189.jpg

گوشی موبایل و پلتفرم بازی را در یک دستگاه داشتن واقعاً ایده آل به نظر می رسد ولی بازار چیز دیگری نشان داد. Nokia N-gage همانطور که از نام آن پیداست در سال ۲۰۰۳ توسط کمپانی نوکیا عرضه شد و با تبلیغات گسترده ای که انجام داد انتظار می رفت بازار را به قبضه خود در آورد. ولی با تمام این تدابیر فروش آن در کمترین حد انتظار بود. یکی از علل عدم استقبال از این گوشی تعداد انگشت شمار بازیهای مناسب برای آن بود. ‏ 


‏ 
۷- عدم موفقیت Asimo ربات انسان نما ‏ ‏ 
 

410.jpg

این ربات که توسط شرکت هوندا ساخته شد به طرز اسفباری در سال ۲۰۰۶ در مقابل چشمان حاضرین با شکست مواجه شد. ماجرا از این قرار بود که نمونه آزمایشی Asimo به سمت پله ها به حرکت درآمد، هنوز چند قدم بیشتر بالا نرفته بود که به طور ناگهانی ایستاد مثل اینکه بخواهد به اطراف بچرخد و شروع به آواز خواندن کند. ولی از خواندن خبری نبود. ربات شروع به تلو تلو خوردن کرد و از پله ها به پایین افتاد. در این لحظه نمایندگان هوندا به سرعت چراغها را خاموش کردند و ربات را از محل دور نمودند. ‏ 


‏ 
۶- حادثه Cloud Computing مایکروسافت ‏ ‏ 
 

58.jpg

‏Cloud Computing که در فارسی به آن پردازش ابری و یا محاسبات ابری گویند عبارت است از نوعی فناوری که با استفاده از اینترنت و سرورهای مرکزی، نرم افزارها را به شکل یک سرویس در اختیار کاربران می گذارد و دیگر نیازی به نصب نرم افزار بر روی کامپیوتر شخصی نیست. داده های کاربران نیز به راحتی بر روی سرور ارائه دهنده سرویس ذخیره می گردد و دسترسی به آنها از هر جا امکان پذیر است. اما همیشه هم فناوری صد در صد قابل اطمینان نیست. در اکتبر سال ۲۰۰۹ پردازش ابری قربانی گرفت. سرورهای مایکروسافت که داده های هزاران کاربر T-Mobile را بر روی خود ذخیره کرده بودند به ناگهان و بدون هیچ اخطاری از کار افتادند. و جالب اینکه هیچ نسخه پشتیبانی هم از داده ها تهیه نشده بود. این مسئله باعث شد کاربران اعتماد خود را به شرکت از دست بدهند. هرچند مایکروسافت در نهایت بسیاری از داده ها را بازیابی نمود ولی دیگر دیر شده بود و این شکست آینده پردازش ابری را زیر سوال برد. ‏  


‏ 
۵- خطای کامپیوتری کمپانی پپسی ‏ ‏ 
 

67.jpg

کمپانی پپسی کولا مجدداً مسابقه شماره طلایی خود را در سال ۱۹۹۲ و این بار در فیلیپین برگزار کرد. شماره ای در پایان هر روز اعلام می شد. به کسی که آن شماره را در دست داشت مبلغ یک میلیون پزو فیلیپین اهدا می شد. در کمال ناباوری و به علت خطای سیستم، شماره ۳۴۹ هزاران برنده داشت و تمامی آنها برای گرفتن جایزه به کارخانه پپسی هجوم آوردند. پپسی هیچگاه نمی توانست چنین مبلغی را پرداخت کند پس موقعیتش به خطر افتاد و مردم خشمگین شدند. کارخانه پپسی توسط افرادی منفجر شد و تعداد ۳۰ کامیون از اموال این کارخانه در آتش سوخت. یک زن و یک کودک نیز در این حادثه کشته شدند. ‏ 
‏ 


۴- حادثه فضا پیمای مریخ ‏ ‏ 
 

75.jpg

ناسا در دسامبر ۱۹۹۸ این فضا پیما را با هدف بررسی آب و هوا و حجم دی اکسید کربن مریخ به این سیاره فرستاد. بنا بود فضا پیما به منظور انجام تحقیقات در ۱۴۰.۵ الی ۱۵۰ کیلومتری جو مریخ قرار گیرد. اما برخی مشکلات ناوبری باعث شد فضاپیما تا ارتفاع ۵۷ کیلومتری جو مریخ پایین بیاید و به علت فشار وارده از سوی جو منفجر شود. علت بروز این حادثه این بود که پیمانکاران پروژه از استانداردهای بین المللی واحدهای اندازه گیری استفاده نکرده بودند. یعنی برای محاسبات از واحد اندازه گیری اینچ و یارد استفاده کرده بودند در حالی که ناسا با متر و کیلومتر محاسبات خود را انجام داده بود. ‏ 


‏ 
۳- انفجار آریان ۵ ‏ ‏ 
 

84.jpg

در سال ۱۹۹۶ موشک ۸ میلیارد دلاری آژانس فضایی اروپا که قرار بود ماهواره آریان ۵ را در مدار قرار دهد ۳۶.۷ ثانیه پس از برخاستن از زمین منفجر شد. علت آن بروز مشکل در سیستم هدایت داخلی موشک بود. سیستم کامپیوتری هدایت موشک هنگام تبدیل عددی ۶۴ بیتی به فرمت ۱۶ بیتی به دلیل بزرگ بودن بیش از حد عدد، به ناگاه از کار افتاد و خاموش شد و کنترل را به واحد مشابه انتقال داد که متاسفانه آن واحد نیز چند میلی ثانیه قبل خاموش شده بود. ‏ 


‏ 
۲- سرنگونی آپولو ۱۳ ‏ ‏ 
 

92.jpg

این مورد نیز یکی از سفرهای ناموفق ناسا به فضا است. آپولو ۱۳ همانطور که از نام آن پیداست سیزدهمین سفینه از سفینه های پروژه آپولوست که به ماه ارسال شده. در سال ۱۹۷۰ این سفینه با سه سرنشین زمین را به مقصد ماه ترک کرد. ولی در زمانی که تقریباً ۷۵٪ راه طی شده بود مخزن اکسیژن ماژول فرماندهی آتش گرفت و فضانوردان مجبور به استفاده از ماژول ماه نشین شدند. دیگر چاره ای به جز برگشتن به زمین نبود. خوشبختانه با تلاش و شجاعت بسیار، سه فضانورد توانستند به سلامت بازگردند و در اقیانوس آرام فرود بیایند. این ماموریت به شکست موفقیت آمیز معروف شد. ‏ 


‏ 
۱- خطای هزاره- اخطاری که ممکن بود جنگ جهانی سوم را به راه بیندازد ‏ ‏ 
 

atomic_bomb_plumbbob_hood.jpg

سرهنگ دوم. استانیسلاو پتروف روسی شخصی بود که از یک هولوکاست اتمی در سال ۱۹۹۳ جلوگیری کرد. در آن سال سیستم های ماهواره ای روسیه پیغامی را مخابره کردند. این پیغام هشداری بود که اعلام می کرد امریکا ۵ موشک بالستیک به سمت روسیه پرتاب کرده است. اما پتروف به محض دریافت خبر آن را رد کرد و جلوی هر اقدامی را گرفت. وی عقیده داشت در صورتی که امریکا تصمیم به انجام چنین کاری داشت نه با ۵ موشک بلکه با ده ها موشک اقدام می کرد. باور بکنید یا نکنید اگر حس ششم او به سراغش نمی آمد دیگر معلوم نبود جهانی که ما در آن زندگی می کنیم همان چیزی باشد که هم اکنون است چرا که اگر تمام سلاحهای اتمی روسیه فعال و ضد حمله آغاز شده بود سرنوشت، بازیهای جدیدی به راه می انداخت. در واقع علت بروز این خطا در سیستم های ماهواره ای روسیه، بازتاب نور خورشید بود.

 

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و دوم شهریور ۱۳۸۹ساعت 16:24  توسط شبکه خبری tehraan  | 

تصاویر زیبا

شوی میمون ها در تایلند
 

پرواز نمایشی یک جنگنده اف 22 آمریکایی در نمایشگاه هوایی در کالیفرنیا

 

تماشای بالا رفتن مرد عنکبوتی استرالیا از برجی معروف در سیدنی

 

راجر فدرر تنیسور مشهور در بازی تنیس " اپن " آمریکا در نیویورک

 

تمرین تیم فوتبال کوچولوهای ایران جهت کسب آمادگی برای  بازی مقابل تیم کوچولوهای برزیل

 

یک جوان اسپانیایی در فستیوال سالانه " کاسکاموراس " در اسپانیا بدن خود را روغن آلود کرده است

 

سرگردانی مسافران در اعتصاب یک روزه کارکنان متروی پاریس در اعتراض به حقوق شان. البته این اعتصاب تنها مختص مترو نبود و یک اعتصاب گسترده و سراسری بود

 

حمام دادن یک کودک دو ساله پاکستانی در کمپ آوارگان سیلزده

 

یک مرد افغان در حال شعار دادن علیه آمریکا درتظاهرات اعتراضی در کابل

 

مشت زدن یک مرد بریتانیایی به صورت آدمک تونی  بلر در جریان یک تظاهرات اعتراضی علیه نخست وزیر اسبق بریتانیا در لندن

 

تصاویری از ساک های دستی جالب


 


 

 


بدون شرح!


 

 

 

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و دوم شهریور ۱۳۸۹ساعت 16:5  توسط شبکه خبری tehraan  | 

تصاویر زیبا

تمرینات بدنی سخت سربازان ارتش چین در مانور ضد تروریسم  مسابقه بوکس کانگوروهای باغ وحشی در بریتانیا 

 


اجرای برنامه سیرکی آفریقایی در نیوزیلند

 


مسابقات تنیس اپن آمریکا

 


میشل اوباما همسر رییس جمهوری آمریکا در حال بازی فوتبال آمریکایی در مدرسه ای در نیواورلئان 

 


دریاچه ای مملو از زباله در سیچوان چین

 


تلاش امدادگران برای نجات یک فرد معلول از سیلاب در آرلینگتون تگزاس

 


قطاری مملو از مسافر در بنگلادش

 


استتار یک سرباز گارد ویژه نیروهای پلیس فیلیپین در یک عملیات نجات گروگان 

 


نیروهای آمریکایی در حال انجام عملیات در قندهار افغانستان

 


ازخانه این مرد پاکستانی در روستایی در ایالت پنجاب تنها همین در باقی مانده است 

 


آب گرفتگی در ایستگاه ترن جاکارتا در اندونزی

 


بدون شرح!

 

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و دوم شهریور ۱۳۸۹ساعت 15:19  توسط شبکه خبری tehraan  | 

تصاویر زیبا


 www.Iranvij.ir | گروه اینترنتی ايران ويج ‌
 
 
 www.Iranvij.ir | گروه اینترنتی ايران ويج ‌
 
 
 www.Iranvij.ir | گروه اینترنتی ايران ويج ‌
 
 
 www.Iranvij.ir | گروه اینترنتی ايران ويج ‌
 
 
 www.Iranvij.ir | گروه اینترنتی ايران ويج ‌
 
 
 www.Iranvij.ir | گروه اینترنتی ايران ويج ‌
 
 
 www.Iranvij.ir | گروه اینترنتی ايران ويج ‌
 
 
 www.Iranvij.ir | گروه اینترنتی ايران ويج ‌
 
 
 www.Iranvij.ir | گروه اینترنتی ايران ويج ‌
 
 
 www.Iranvij.ir | گروه اینترنتی ايران ويج ‌
 
 
 www.Iranvij.ir | گروه اینترنتی ايران ويج ‌
 
 
 www.Iranvij.ir | گروه اینترنتی ايران ويج ‌
 
 
 www.Iranvij.ir | گروه اینترنتی ايران ويج ‌
 
 
 www.Iranvij.ir | گروه اینترنتی ايران ويج ‌
 
 
 www.Iranvij.ir | گروه اینترنتی ايران ويج ‌
 
 
 www.Iranvij.ir | گروه اینترنتی ايران ويج ‌
 
 
 www.Iranvij.ir | گروه اینترنتی ايران ويج ‌
 
 
 www.Iranvij.ir | گروه اینترنتی ايران ويج ‌
 
 
 www.Iranvij.ir | گروه اینترنتی ايران ويج ‌
 
 
 www.Iranvij.ir | گروه اینترنتی ايران ويج ‌
 
 
 www.Iranvij.ir | گروه اینترنتی ايران ويج ‌
 
 
 www.Iranvij.ir | گروه اینترنتی ايران ويج ‌
 
 
 www.Iranvij.ir | گروه اینترنتی ايران ويج ‌
 
 
 www.Iranvij.ir | گروه اینترنتی ايران ويج ‌
 
 
 www.Iranvij.ir | گروه اینترنتی ايران ويج ‌
 
 
 www.Iranvij.ir | گروه اینترنتی ايران ويج ‌
 
 
 www.Iranvij.ir | گروه اینترنتی ايران ويج ‌
 
 
 www.Iranvij.ir | گروه اینترنتی ايران ويج ‌
 
 
 www.Iranvij.ir | گروه اینترنتی ايران ويج ‌
 
 
 www.Iranvij.ir | گروه اینترنتی ايران ويج ‌
 
 
 www.Iranvij.ir | گروه اینترنتی ايران ويج ‌
 
 
 www.Iranvij.ir | گروه اینترنتی ايران ويج ‌
 
 
 www.Iranvij.ir | گروه اینترنتی ايران ويج ‌
 
 
 www.Iranvij.ir | گروه اینترنتی ايران ويج ‌
 
 
 www.Iranvij.ir | گروه اینترنتی ايران ويج ‌


 www.Iranvij.ir | گروه اینترنتی ايران ويج ‌


 www.Iranvij.ir | گروه اینترنتی ايران ويج ‌


 www.Iranvij.ir | گروه اینترنتی ايران ويج ‌


 www.Iranvij.ir | گروه اینترنتی ايران ويج ‌


 www.Iranvij.ir | گروه اینترنتی ايران ويج ‌


 www.Iranvij.ir | گروه اینترنتی ايران ويج ‌
+ نوشته شده در  چهارشنبه هفدهم شهریور ۱۳۸۹ساعت 15:41  توسط شبکه خبری tehraan  | 

تصاویر زیبا

شیر دادن به یک آهو در چین

 یک خرس آموزش دیده در سیرک در باغ وحشی در استان شاندانگ چین با بازدید کننده ها عکس یادگاری می گیرد

 حمله دو شیر ماده به یک شیر نر در پارک ملی آفریقای جنوبی

 تصویری جالب از آتشفشان در حال فوران در سوماترای اندونزی

 پلیس استرالیا در بالای طبقه 57 ام یک آسمان خراش در سیدنی منتظر دستگیری مرد عنکبوتی استرالیا که در حال بالا رفتن تا طبقه پنجاه و هفتم یک آسمان خراش در سیدنی است

 "اولیور روستان" بند باز مشهور فرانسوی در حال راه رفتن روی کابل پلی در شهر سالت ولز بریتانیا است

 تلاش کارگران چینی برای تعمیر کابل های برق یک ایستگاه ترن برقی در شرق این کشور

 پناه گرفتن یک نوجوان پورتوریکویی پشت یک مانع سنگی برای در امان ماندن از موج جزر و مد آب دریا

 هنرمندی با آتش در بلاروس

 رقص سنتی در فستیوال آیینی فلسطینی ها در کرانه غربی

 جشن های پنجاه و سومین سالگرد استقلال مالزی در کوالالامپور

 معمر قذافی رهبر لیبی در کنار سیلویو برلوسکونی نخست وزیر ایتالیا در سفر اخیر قذافی به رم در حال سان دیدن از نیروهای گارد ایتالیا

 سیلزدگان پاکستانی در سرپناه شان

 تبدیل اتومبیل های قدیمی به باغچه های سیار در سطح شهر ونکوور کانادا

 بدون شرح!

 

+ نوشته شده در  چهارشنبه هفدهم شهریور ۱۳۸۹ساعت 15:6  توسط شبکه خبری tehraan  | 

عکس هایی از زندگی عشایر قشقایی -- برای لود شدن تصاویر صبر کنید

 

 

 

 

+ نوشته شده در  چهارشنبه هفدهم شهریور ۱۳۸۹ساعت 15:4  توسط شبکه خبری tehraan  | 

تصاویر زیبا

کف شیشه ای تله کابین پارک ملی "ژانگ جیاجی" در چین

 ادوارد نینو هرناندز 24 ساله کلمبیایی که نامش به عنوان کوتاه قدترین مرد جهان در نسخه سال 2011 کتاب رکوردهای گینس ثبت شده است. قد وی 70 سانتی متر است

 یک هویج به شکل انسان

 تمرینات رزمی پلیس ویژه بلاروس
 بازی کودکان در ترک های ایجاد شده در جاده که در اثر زلزله 7 ریشتری روز شنبه در نیوزیلند به وقوع پیوست

 متوقف شدن خودروها در سیلاب ( استرالیا)

 والدین دانشجویان تازه وارد به دانشگاهی در چین  که برای همراهی فرزندان شان در نخستین روز تحصیل آنها  از راه های دور  با فرزندانشان به دانشگاه رفته اند ، در حال استراحت در سالن دانشگاه هستند 

 عکسی از درون دهان یک شترمرغ ( اوکراین)

 خوراندن شیر به یک توله ببر تازه متولد شده در باغ وحشی در آلمان

 ده ها بچه کروکودیل تازه متولد شده در استخر باغ وحشی در کلمبیا

 پرستاران چینی در آیین سی امین سالگرد افتتاح منطقه ویژه اقتصادی " شن زن " در چین

 برگزاری نمایشگاه هوایی در بندر مالاگا در جنوب اسپانیا
 فستیوال بین المللی موسیقی و نظامی در میدان سرخ مسکو

 بدون شرح!
 

+ نوشته شده در  چهارشنبه هفدهم شهریور ۱۳۸۹ساعت 14:54  توسط شبکه خبری tehraan  | 

8 راه گريز از تبهكاران اينترنتي

8 راه گريز از تبهكاران اينترنتي
هكرها با هدف سوء استفاده هاي غيراخلاقي و تهديد كاربران به افشاي اطلاعات محرمانه نسبت به سرقت اين اطلاعات اقدام مي كنند كه نمونه اين موضوع به وفور در كشور ما مشاهده مي شود.

طبق آخرین


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه چهاردهم شهریور ۱۳۸۹ساعت 12:18  توسط شبکه خبری tehraan  | 

گوگل 8.5 ميليون دلار جريمه شد

گوگل 8.5 ميليون دلار جريمه شد
گوگل مجبور به پرداخت 8.5 ميليون دلار براي حل و فصل يك مناقشه حقوقي شد.

به گزارش خبرگزاری فرانسه و به نقل از فارس، شكایت تازه از گوگل مربوط به یكی از ابزارهای عرضه شده در شبكه اجتماعی "گوگل باز " بود. گوگل باز كه از فوریه گذشته به خدمات جیمیل اضافه شده اكنون برای گوگل بارها دردسرساز بوده است.

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه چهاردهم شهریور ۱۳۸۹ساعت 12:17  توسط شبکه خبری tehraan  | 

اضطراب قبل از ازدواج: دلایل و روشهای درمانی

 

خواستگاری و مراحل قبل از ازدواج یکی از لذت بخش ترین مراحل زندگی به شمار می رود. اما، بعد از اتمام آن شور و شوق اولیه، اضطراب پدیدار می شود. این اضطراب می تواند آنقدر رشد کند که بعد از ازدواج هم ادامه پیدا کند. براساس آمار مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها،در کشورهای غربی بیست درصد از ازدواج ها بعد از 5 سال به طلاق ختم می شوند. فردی که قصد ازدواج دارد باید به خوبی با مسئله ازدواج کنار آمده باشد و اگر بخواهد که جزئی از این آمار نباشد باید بر این اضطراب غلبه کند.

آنهایی که نتوانستند با آن اضطراب و ترس ازدواج کنار بیایند تا مرحله پارانوئید شدن پیش می روند. خیلی ها بیشتر از اینکه به عشق و محبت درون ازدواج فکر کنند به طلاق احتمالی و رنج و عذاب ناشی از آن فکر می کنند. مخصوصاً مردان مجرد به دلایل مختلف هیچ عجله ای برای ازدواج ندارند. 5 مورداز آن دلایل عبارتند از:

1) امکان رابطه جنسی بدون تعهد

2) امکان داشن همسر بدون ازدواج قراردادی

3) جلوگیری از خطر و هزینه های طلاق

4) تمایل به صبر کردن قبل از بچه دار شدن

5) این واقعیت که ازدواج نیاز به تغییر و سازش دارد

چند نفر از ما، به استثنای زمانیکه نفع شخصیمان در آن باشد،  از روی میل باطنی این تغییر را می پذیریم یا برای سازش آمادگی داریم؟ نه خیلی، حداقل برای مردان مجرد زیر 35 سال خیر. دقت کنید که چطور این دلایل همه به سه تمایل اصلی در روابط کنونی تمرکز دارد: یعنی پول، رابطه جنسی و سازش.

شکست در روبه رو شدن با این سه عنصر تا حد مطلوب به خاطر خود رابطه ایجاد نمی شود بلکه با آن تشدید می شود. زمینه مواجه شدن با این عناصر با نیروهای نامرئی کنترل می شوند که از همان روز اول آشنایی وجود دارند—نیروهایی که راه و مسیر را به دو نفری که تصادفاً به سمت هم کشیده شده اند نشان می دهد و خصوصیات  و ویژگی های مشخص فردی آنها را می پوشاند. این نیروها بسیار قوی بوده و در فرهنگ، ارزش ها، شخصیت، روحیه و درک ما جا باز کرده است و بطور مداوم با تجربیات و الهامات درونی ما تغییر می کنند. این نیروها رویکرد ما به زندگی را دیکته می کند و در زمان بحران، به وضوح هر چه تمامتر خود را نشان می دهند.

 

میل به تحت تاثیر قرار دادن

همه می توانند با یک زندگی آرام و خوشایند کنار بیایند اما شخصیت و ارزش واقعی یک فرد زمانی جلوه می کند که استرس و آشفتگی در زندگی او ایجاد شود. دلیل اصلی این هویت دوگانه به این میل ما برمی گردد که از یک طرف دوست داریم خودمان باشیم و همچنین دوست داریم دیگران را تحت تاثیر قرار دهیم. به همین خاطر نمی توانیم هیچوقت خودِ واقعیمان را آشکار کنیم. به همین دلیل، هرچه زمان آرامشمان در رابطه طولانی تر باشد، احتمال کمتری وجود دارد که بتوانیم وجودِ حقیقی طرفمان را بشناسیم. این به آن دلیل است که در ابتدای رابطه ترجیح می دهیم نیازها و انتظارات دیگران که برایمان مهم هستند را منعکس کنیم تا جاییکه مجبور شویم خودی واقعیمان را نشانشان دهیم.

 

درنتیجه، هر رابطه جدیدی براساس یک دروغگویی بین دو غریبه که به سختی چیزی هستند که نشان می دهند برای راضی کردن طرف مقابلشان ایجاد می شود. به همین دلیل است که بعد از ازدواج یا بعد از سالها زندگی با هم دو طرف کاملاً افرادی متفاوت می شوند. یک ضرب المثل می گوید که مردها با این امید با زنها ازدواج می کنند که تا آخر همانطور بمانند درحالیکه زنها با این آرزو ازدواج می کنند که بتوانند بلافاصله بعد از ازدواج شوهرانشان را تغییر دهند! از همان روز ازدواج این طریقه از جانب هر دو طرف پیش گرفته می شود اما هر دو طرف مراقب هستند که طرف مقابل چیزی در این مورد متوجه نشود. فقط با گذشت زمان و رو شدن شخصیت طرف مقابل مخصوصاً وقتی که از اهداف شخصیشان دلسرد شده باشند، مشخص می شود.

 

بعد از ازدواج روزی پر استرس و مشکل ساز می رسد و چیزهای جدید درمورد شخصیت همسر فاش می شود، مخصوصاً نقاط منفی.  فقط زمان لازم است تا این نیروهای نامرئی خود را نشان دهند. سالها بعد از ازدواج  وقتی که زوج با هم مثل دو غریبه بودند تعحب می کنند که قدری کم از همدیگر می دانند. پس این جمله کلیشه ای که" زنم/شوهرم من را درک نمی کند" درمقابل آن درک عالی که دو طرف احساس می کردند در دوران نامزدی دارند، به نظر عجیب می رسد.

 

دلایل

کسانیکه برای اولین بار ازدواج می کنند ممکن است کمی درمورد تغییراتی که از مجرد بودن به عضوی از یک زوج بودن باید داشته باشند احساس نگرانی کنند. این یعنی باید کمی از استقلال خود بگذرند و تمایلات و نیازهای فردی دیگر را هم در نظر بگیرند.

 

کسی که قبلاً ازدواج کرده است هم درمورد شکست سابق خود احساس نگرانی خواهد کرد. مردها و زنان مطلقه کمی از ازدواج دوباره می ترسند چون می ترسند که همان مشکلات باز ازدواجشان را ویران کند.

 

تاثیرات

اضطراب قبل از ازدواج می تواند مشکلاتی بین زوج ها تا زمان ازدواج ایجاد کند. فردی که احساس اضطراب می کند بسیار حساس و آسیب پذیر می شود. طرف مقابل او ممکن است این احساس را درک نکند و همین مسئله منجر به جنگ و جدال بین آنها شود و ایجاد رنجش کند.  همچنین اگر این جدال ها حاد شود که قابل حل نباشند، می تواند موجب برهم خوردن رابطه آنها شود.

 

چارچوب زمانی

چارچوب زمانی اضطراب قبل از ازدواج کنار آمدن با آن را دشوار می کند چون دوره آماده سازی ازدواج مشکلات و استرس های خاص خود را دارد. اکثر زوج ها کاملاً درگیر برنامه ریزی های عروسی و ماه عسلشان می شوند. آنقدر مشکلات و مسائل مالی و خانوادگی پیش می آید که باید آنها را هم در برنامه ریزی ها مد نظر قرار دهند. این مسائل اضطراب قبل از ازدواج را تشدید می کند چون فرد مضطرب هیچوقت فرصت استراحت کامل و کنار آمدن با مشکلاتش را پیدا نمی کند.

 

علائم

اضطراب می تواند علائم فیزیکی و احساسی مختلف داشته باشد. این علائم شامل مشکل در خوابیدن، تمرکز کردن و غذا خوردن می شود. فرد مضطرب معمولاً تند نفس می کشد و ضربان قلبش بالا است. همچنین احساس سرگیجه و حالت تهوع دارد. ممکن است بدون هیچ دلیلی از دیگران عصبانی شود و از نظر احساسی و اجتماعی احساس طردشدگی داشته باشد. این مسئله در دوران قبل از ازدواج که تاثیرات احساسی می تواند دو نفر را از هم جدا کند، بدتر می شود.

 

درمان

هیچ راهی برای جلوگیری کامل از اضطراب قبل از ازدواج نیست چون این اضطراب ها معمولاً براساس نگرانی هایی منطقی ایجاد می شود. ازدواج قدمی بزرگ است که تغییراتی عمده در زندگی افراد ایجاد می کند و ایجاد اضطراب و ترس کاملاً طبیعی است. این اضطراب ها بهتر است به محض وقوع درمان شوند. انجمن ازدواج و خانواده امریکا توصیه می کند که قبل از ازدواج زوج ها حتماً نزد مشاوره قبل از ازدواج بروند. این مشاوره ها معمولاً پنج تا هفت جلسه هستند  که در طول آن زوج ها می توانند امیدها، ترس ها و اهدفشان را بیان می کنند. مشاور  بعنوان یک شخص سوم زوج را  در مشکلاتشان راهنمایی می کند و به آنها برای رسیدن به یک راه حل رضایتمندانه کمک میکند.

اگر اضطراب فرد طوری باشد که لازم باشد به تنهایی روی آن کار شود، هر کدام از افراد می توانند به تنهایی با مشاور حرف بزنند.

+ نوشته شده در  یکشنبه چهاردهم شهریور ۱۳۸۹ساعت 12:14  توسط شبکه خبری tehraan  | 

فتوکاتورهای طنز روز -- لطفا برای لود شدن تصاویر صبر کنید

 


 

 

+ نوشته شده در  یکشنبه چهاردهم شهریور ۱۳۸۹ساعت 12:12  توسط شبکه خبری tehraan  | 

تصاویر زیبا

نصب ماکت یک ماهی بر سر درب یک رستوران در آمریکا

 دیوید کامرون نخست وزیر بریتانیا در حال بوسیدن دختر تازه متولد شده اش

 تشییع پیکر لارن فیگنن قهرمان دوچرخه سواری فرانسه که هفته گذشته در اثر بیماری سرطان درگذشت. فیگنن قهرمان دو دوره مسابقات تور دو فرانس بوده است.

 فیدل کاسترو رهبر بازنشسته انقلاب کوبا در حال سخنرانی در دانشگاه هاوانا

 یک هواپیما در حال فرود در فرودگاه بمبئی است در حالی که همزمان عده ای از مسلمانان نماز گزار در پشت بام مسجدی مشرف به فرودگاه در حال اقامه نماز جماعت هستند

 انفجار تروریستی در جریان تظاهرات روز قدس در میان شیعیان در کویته پاکستان

 طراح خط اتوبوس تندروی " بی آر تی " پکن در حال نگاه به ماکت طرح خود

 یک پیرزن در فروشگاهی سیار در یانگون مرکز میانمار

 طرفداران تیم بسکتبال لیتوانی در مسابقه این تیم مقابل فرانسه در مسابقات جهانی بسکتبال در استانبول ترکیه

 این عکس دمیتری مدودف رییس جمهوری روسیه که در حال خوردن هندوانه در مزرعه ای در روسیه است در دو روز گذشته بازتاب فراوانی در رسانه های روسیه و غرب داشته است

 ریزش یک هرم انسانی هندوها در آیینی مذهبی در بمبئی

 تمرین رژه سربازان ارتش مولداوی در سالگرد استقلال این کشور اروپایی

 یک تئاتر آمریکایی در لهستان به مناسبت سی امین سالگرد جنبش آزادیخواهی لهستان

 بدون شرح! 

+ نوشته شده در  یکشنبه چهاردهم شهریور ۱۳۸۹ساعت 12:10  توسط شبکه خبری tehraan  | 

جشن پرتاب گوجه فرنگی در اسپانیا !

 

این جشن در اواخر آگوست با شرکت هزاران نفر از مردم برگزار میشود و مردم طی 60 دقیقه به طرف هم گوجه پرتاب میکنند . هر ساله 30.000 نفر توریست از این مراسم در Bunyol دیدن میکنند .

های پرشین دات کام
 

های پرشین دات کام
 

های پرشین دات کام
 

های پرشین دات کام
 

های پرشین دات کام
 

های پرشین دات کام
 

های پرشین دات کام
 

های پرشین دات کام
 

های پرشین دات کام
 

های پرشین دات کام
 

های پرشین دات کام
 

های پرشین دات کام
 

های پرشین دات کام
 

های پرشین دات کام
 

های پرشین دات کام
 

های پرشین دات کام
 

های پرشین دات کام
 

های پرشین دات کام
 

های پرشین دات کام
 

های پرشین دات کام
 

های پرشین دات کام
 

های پرشین دات کام
 

های پرشین دات کام
 

های پرشین دات کام
 

های پرشین دات کام
 

های پرشین دات کام
 

های پرشین دات کام
 

های پرشین دات کام
 

های پرشین دات کام
 

های پرشین دات کام
 

های پرشین دات کام
 

های پرشین دات کام
 

های پرشین دات کام
 

های پرشین دات کام
 

های پرشین دات کام
 

های پرشین دات کام
 

های پرشین دات کام
 

های پرشین دات کام
 

های پرشین دات کام
 

های پرشین دات کام
 

های پرشین دات کام
 

های پرشین دات کام
 

های پرشین دات کام
 

های پرشین دات کام
 

های پرشین دات کام
 

های پرشین دات کام
 

های پرشین دات کام
 

های پرشین دات کام
 

های پرشین دات کام
 

های پرشین دات کام
 

های پرشین دات کام
 

های پرشین دات کام
 


+ نوشته شده در  شنبه سیزدهم شهریور ۱۳۸۹ساعت 10:25  توسط شبکه خبری tehraan  | 

سوسمار خوران !

 

های پرشین دات کام
 

های پرشین دات کام
 

های پرشین دات کام
 

های پرشین دات کام
 

های پرشین دات کام
 

های پرشین دات کام

های پرشین دات کام
 

های پرشین دات کام
 

های پرشین دات کام
 

های پرشین دات کام
 

های پرشین دات کام
 

های پرشین دات کام
 

های پرشین دات کام
 

های پرشین دات کام
 

های پرشین دات کام
 

های پرشین دات کام
 

های پرشین دات کام
 

های پرشین دات کام
 

های پرشین دات کام

+ نوشته شده در  شنبه سیزدهم شهریور ۱۳۸۹ساعت 10:20  توسط شبکه خبری tehraan  | 

تصاویری از دکلهای برق به شکل انسانهای غول پیکر.....Tan

دو طراح خوش ذوق آمریکایی دکلهای برقی که قرار است جریان الکتریسیته را در ایسلند منتقل کنند به شکل انسانهای غول پیکری فولادی طراحی کردند.
این انسانهای غول پیکر که ارتفاع آنها به 30 متر می رسد می توانند نور را به خانه های ایسلند برسانند.

دو معمار آمریکایی به نامهای "جین چوی" و توماس شاین" در استودیوی خود در ماساچوست آمریکا تصمیم گرفتند در رقابتی که شرکت انتقال برق ایسلند برای طراحی سیستم برق رسانی سراسری این کشور برگزار کرده بود شرکت کنند و از هنر برای طراحی دکلهای برق فشار قوی بهره گیرند.

یکی از شرایط شرکت در این رقابت برای طراحی دکلهای شبکه جدید برق 220 کیلوولت، این بود که دکلها با طراحیهای فعلی متفاوت باشند.
نتیجه این شرط، طراحی 12 غول دیدنی فولادی است که بر روی سرزمین ایسلند راه می روند.این پروژه که Land of Giants )سرزمین غولها) نام دارد می تواند تصوری را که مردم از دکلهای زشت و عظیم برق فشار قوی دارند از بین ببرد و منظره ای دیدنی را برای کسانی که در جاده ها در حرکتند ایجاد کند.

این دکلهای انسان نمای 30 متری، کابلهای برق را بر روی بازوهای خود حمل می کنند.حالت این غولها در موقعیتهای مختلف متفاوت است به طوریکه به نظر می رسد در حال حرکتند و یا خم و راست می شوند.

براساس گزارش تلگراف، هزینه ساخت این دکلها تفاوت چندانی با هزینه ساخت دکلهای معمولی ندارد و تنها طراحی زیبای آنها به شبکه برق رسانی ایسلند جلوه داده است.

هرچند شرکت برق رسانی ایسلند هنوز در حال بررسی بودجه این طرحها است دکلهای برق به شکل انسان برنده جایزه معماری ساخته نشده" (Unbuilt Architecture Award ) انجمن معماری بوستن شده اند.

این جایزه همه ساله به بهترین طراحیهای معماری که هنوز ساخته نشده اند اعطا می شود.

__________________
+ نوشته شده در  شنبه سیزدهم شهریور ۱۳۸۹ساعت 10:17  توسط شبکه خبری tehraan  | 

معجزه كباب كوبيده در قلب ايالت پنسيلوانيا !

 

وقتي پاي غذا به ميان مي‌آيد، جايي براي اختلافات سياسي باقي نمي‌ماند. سال‌هاست كه ايراني‌ها از طعم هات‌داگ آمريكايي لذت مي‌برند و مدتي است كه آمريكايي‌ها با اشتياق در شهر پيتسبورگ ساندويچ كباب كوبيده ايراني گاز مي‌زنند...

اصطلاحي هست كه مي‌گويد: "شكم ملت‌ها را به هم پيوند مي‌دهد." در طول تاريخ جنگ‌هاي بيشماري بر سر زمين، پول يا نفت ميان ملت‌ها در گرفته اما آنجا كه پاي غذا به ميان آمده، مردم از در دوستي با هم درآمده‌اند. به همين دليل هم كباب ترك‌ها جاي خودش را در دل آلماني‌ها باز كرده يا هات داگ آمريكايي‌ها، ايراني‌ها را شيفته و دلبسته.

 

آنجايي كه دولت‌ها با هم سر جنگ دارند، ملت‌ها به دور از هياهوي سردمداران، به غذاهاي سنتي‌ "دشمن" ناخنك مي‌زنند. به خصوص وقتي كه اين ناخنك زدن قرار باشد تبديل به راهي شود براي آشنا شدن دو ملت با هم، و اينجاست كه گاهي بايد به تماشاي معجزه‌ي هات‌داگ و گاهي هم معجزه‌ي كباب كوبيده نشست.

 

دان ولسكي، جان روبن و جان پنا، سه هنرمند جوان آمريكايي، مدتي پيش به فكر شروع پروژه‌اي مي‌افتند كه هدفش آشنا كردن مردم كشورشان با كشورهايي است كه ايالات متحده چندان دل خوشي از آنها ندارد: ايران‌، كره شمالي، ونزوئلا و افغانستان.

 

البته آنها مي‌خواستند كه روش اين آشنايي بسيار متفاوت‌ باشد از روشي كه رسانه‌هاي بين‌المللي در پيش گرفته‌اند. پس براي همين از قدرت بانفوذ "غذا" كمك مي‌گيرند و پروژه‌اي را با نام "آشپزخانه‌هاي پردردسر" راه مي‌اندازند. قرعه‌‌ي اولين آشپزخانه‌ي پردردسر هم به نام ايران مي‌افتد و قرار مي‌شود كه "كباب كوبيده" يك تنه جور ايران را بكشد. باشد كه اين غذاي خوش‌طعم ايراني نگاه آمريكاييان را به اين سرزمين عوض كند.

 

 

وقتي از داون ولسكي مي‌پرسم چرا غذاي ايراني را براي اين كار انتخاب كردند و نه مثلا سينما يا ادبيات ايران را، مي‌گويد: «خب غذا چيزي است كه فقط احتياج به آن مطرح نيست بلكه هر كسي مي‌تواند آن را در خانه‌اش بپزد. آدم‌ها لزوما هر روز به سراغ سينما يا ادبيات نمي‌روند اما در عوض احتياج دارند كه هر روز غذا بخورند. براي همين هم اين بهترين راه براي معرفي يك فرهنگ ديگر است.»

 

آشپزخانه كوبيده

 

اين سه با همكاري چند نفر از دوستانشان در شهر پيتسبورگ، واقع در ايالت پنسيلوانيا، رستوران سرپايي كوچكي راه مي‌اندازند؛ رستوراني با رنگ و بوي ايراني به نام "آشپزخانه كوبيده" ((Kubideh Kitchen. "آشپزخانه كوبيده" در اصل بخشي از رستوراني است كه اين سه با دوستانشان در آن پروژه‌هاي فرهنگي را به اجرا مي‌گذارند.

 

قرار بر اين مي‌‌شود كه چند روز در هفته در ساعات مشخصي يك نفر پشت دكه‌ي "آشپزخانه‌ي كوبيده" بايستد و به مشتريان علاقمند، ساندويچ كباب بفروشد. دو نفر هم مسئوليت طراحي دكور اين رستوران سرپايي را بر عهده مي‌گيرند و نمايي با ظاهر كاشيكاري شده‌ي ايراني به "آشپزخانه كوبيده" مي‌بخشند.

 

منبع كباب كوبيده، آن هم در قلب شهر پيتسبورگ! اهالي شهر نسبت به اين مهمان ناخوانده چه واكنشي نشان داده‌اند؟ داون پاسخ مي‌دهد: «اين رستوران سرپايي در حقيقت در يكي از مكان‌هاي جذاب و پرتردد شهر واقع شده كه مسير آدم‌هاي مختلفي با پيش‌زمينه‌هاي فرهنگي و سطوح اجتماعي متفاوت است. براي همين ما شاهد مشتريان جورواجوري هستيم كه به اين ساندويچ ايراني علاقه دارند؛ از بچه‌هاي كوچك گرفته تا افراد مسني كه بازنشسته شده‌اند و در اين منطقه زندگي مي‌كنند و تا به حال هم اسمي از كوبيده نشنيده‌اند. در حقيقت هم مشتريان ايراني داريم و هم غير ايراني.»

 

كباب با چاشني فرهنگ و هنر

 

از قديم گفته‌اند، آشپز كه سه تا شود‌، آش شور مي‌شود يا بي‌نمك. اما اگر آشپزها اصلا ندانند كه آش مزبور را چگونه بايد پخت، آنوقت حكمش چيست؟ اينجاست كه پاي ايراني‌هايي به ميان مي‌آيد كه ساكن پيتسبورگ هستند و همه آماده‌ي بالا زدن آستين براي پختن اين آش ايراني. و البته فرقي نمي‌كند كه ايراني در كجاي دنيا باشد،‌ چون به طور حتم مهر كباب كوبيده در شناسنامه‌اش خورده است. اين طور مي‌شود كه ايراني‌هاي ساكن اين شهر طرز تهيه‌ي كباب كوبيده را در اختيار آنها مي‌گذارند.

 

داون مي‌گويد: «مردم، از هر گروهي، به سراغ رستوران ما مي‌آيند و سر صحبت را باز مي‌كنند. بعضي با هيجان مي‌گويند كه ايراني هستند، بعضي ديگر ژاپني بودايي هستند و بعضي هم مسلمانند. در دنيايي كه امروزه ما در آن زندگي مي‌كنيم، راحت پيش نمي‌آيد كه كسي به سمت ديگري برود و به سرعت خودش را اينگونه معرفي كند. اين راهي كه ما انتخاب كرديم براي اين است كه مردم خودشان را راحت از طريق غذا معرفي كنند؛ چيزي كه آنها معمولا چندان مايل نيستند از طريقش شناخته شوند. به اين ترتيب مردم فراي دين و اصليتشان سر صحبت را با هم باز مي‌كنند.»

 

هر چند كباب كوبيده‌ي پيستبورگي به تنهايي راهگشاي برقراري ارتباط ميان مشتريان چندمليتي است اما كاغذ‌هايي كه اين ساندويچ‌ها در آن‌ها پيچيده مي‌شوند هم باب تازه‌اي را براي گفتگو باز مي‌كنند. دان و دوستانش از همان ابتدا تصميم مي‌گيرند‌، روي كاغذهايي كه ساندويچ‌ها در آنها پيچيده مي‌شوند، اطلاعاتي در مورد ايران نوشته شود؛ از فيلم، شعر، حقوق زنان و مد در ايران گرفته تا نوروز، جنبش سبز، چاي و نان.

 

مراسم شام تهران‌، پيتسبورگ

 

بعد از موفقيت "آشپزخانه كوبيده"، گروه تصميم مي‌گيرد به طور واقعي تهران و پيتسبورگ را به هم متصل كند و البته اين بار هم با كمك غذا. بر طبق قرار، مراسم شامي همزمان در تهران و پيتسبورگ با منوي يكسان برگزار مي‌شود: ته ديگ ماست و زعفران، خورشت فسنجان، كباب برگ، خورشت قرمه سبزي‌، نان بربري و دوغ.

 

تلفظ نام بعضي از اين غذاها به فارسي همچنان براي داون سخت است اما با اين حال جزييات آن روز را به خوبي به ياد دارد: «ما اينجا يك ميز بزرگ در رستوران گذاشته بوديم، در تهران هم بچه‌ها يك ميز بزرگ گذاشته بودند و هر دو طرف تماما غذاهايي مشابه پخته بودند. با استفاده از وب‌كم و انداختن تصوير روي ديوار، اين ميزها طوري قرار گرفته بودند كه انگار به هم وصل شده‌اند و همه ما بر سر يك ميز نشسته‌ايم. مثل تمام مهماني‌هاي معمولي‌كه غربيه‌ها سر ميز با هم گقتگو مي‌كنند، ما هم در مورد موضوعات مختلفي حرف مي‌زديم.»

 

البته هر چقدر هم كه بتوان تهران و پيتسبورگ را از طريق اينترنت با هم همسايه كرد، در برابر اختلاف ساعت نمي‌توان كاري انجام داد. و همين مي‌شود كه تهراني‌ها ته‌ديگ و خورشت را به عنوان شام شب مي‌خورند و پيتسبورگي‌ها ساعت ده صبح، به جاي صبحانه.

 

داون در برابر اين پرسش كه آيا پيسبورگي‌ها حقيقتا توانستند چنين صبحانه‌ي مفصلي بخورند، مي‌خندد و مي‌گويد: «بله! اين كار را كرديم. كساني كه آمده بودند واقعا از غذاها خوششان آمد. من خودم طرفدار دوغ نيستم اما مثلا يك مردي آمده بود كه شيفته‌ي اين نوشيدني شد. مي‌گفت من عاشق ماست و نعنا هستم. هيچ‌وقت فكر نمي‌كردم كه مي‌شود از آنها يك چنين نوشيدني جالبي ساخت.»

 

ديپلماسي كارآمد

 

در اين سو‌، سهراب كاشاني، هنرمند جوان و خلاق ايراني، مرد آشپزخانه‌ي تهران بوده است. سهراب كه خودش هم ساكن تهران است، پيش از پروژه‌ي "آشپزخانه كوبيده" كار مشترك ديگري با جان روبن، يكي از اعضاي گروه پيتسبورگ انجام داده بود. او در مورد مراسم شام تهران−پيتسبورگ و دعوت از دوستانش مي‌گويد: «با مهمان‌ها كه تماس مي‌گرفتم و صحبت مي‌كرديم، در مورد پروژه توضيح نمي‌دادم و مي‌خواستم كه غافلگيركننده باشد. فقط گفته بودم كه ترجيحا اگر ناهار زودتر بخورند يا اصلا نخورند، بهتر باشد.»

 

سهراب ميان صحبت‌هايش به اين موضوع اشاره مي‌كند كه براي او، برقراري ارتباط با استفاده از چنين روش‌هاي مدرني ميان دو شهر و دو كشور مختلف بسيار جالب است. در حقيقت انگيزه او كمي با انگيزه‌ي دوستان آمريكايي‌اش در اين زمينه متفاوت است. 

 

اما در هر حال با هر انگيزه‌اي كه باشد "كباب ايراني" توانست يك تنه و به دور از جار و جنجال، كاري كند كه سياستمداران هر دو كشور هنوز موفق به انجامش نشده‌اند؛ نشستن ايرانيان و آمريكاييان بر سر ميز مذاكره با به كار بستن ديپلماسي "غذا" . 

های پرشین دات کام

های پرشین دات کام

های پرشین دات کام


های پرشین دات کام

های پرشین دات کام
 

های پرشین دات کام
 

های پرشین دات کام
 

های پرشین دات کام
 

های پرشین دات کام

های پرشین دات کام
 

های پرشین دات کام

+ نوشته شده در  شنبه سیزدهم شهریور ۱۳۸۹ساعت 10:14  توسط شبکه خبری tehraan  | 

سقوط يك ستاره دنباله دار در ايران! (+عكس)

سقوط يك ستاره دنباله دار در ايران! (+عكس)
به گزارش شاهدان عيني اين رويداد همراه با نور شديدي بوده است كه به ...

همزمان با اوج بارش شهابی برساوشی تکه ای از بازمانده دنباله دار سوئفت تاتل به صورت آذرگوی درخشان یا سنگ نورانی در آسمان ایران دیده شده و احتمالا در بخشهای شرقی ایران به خاک افتاده است که به باور اخترشناسان این آذرگوی تکه ای از بازمانده سوئیفت تاتل است.

مرداد ماه زمان بارشهای شهابی برساوشی است. امسال نیز بارش شهابی برساووشی از روز سه شنبه 19 مرداد ماه آغاز شد و در روز 21 مردادماه به اوج خود رسید.

اوج بارش در روز 21 مرداد از ساعت 21 و 30 دقیقه آغاز شد و تا صبح روز 22 مرداد ادامه داشت که همزمان با اوج بارش ها تکه ای از دنباله دار سوئفت تاتل به صورت آذر گوی (Fireball) یا سنگ نورانی در آسمان ایران دیده شد.

به گزارش شاهدان عینی این رویداد همراه با نور شدیدی بوده است که به باور اخترشناسان احتمالا این شهاب سنگ نورانی تکه ای از بازمانده دنباله دار سوئیفت تاتل است که از این دنباله دار جدا و در خاک ایران افتاده است.

آذرگوی رصد شده در ایران که به باور اخترشناسان

تکه ای از دنباله دار سوئفت تاتل است (عکس از محمد صابری)

 

این آذرگوی از قدر 18- یا 20- بوده که در آسمان شهرهای مرنجاب، آباده، زاهدان، تفتان، یزد و برخی دیگر از شهرهای مرکزی ایران توسط رصدگران به ثبت رسیده است. این تکه از دنباله دار احتمالا در بخشهای شرقی ایران به خاک افتاده است.

 

دنباله دار سوئیفت تاتل

بارش شهابی برساووشی از بازمانده های گرد و غبار دنباله داری به نام سوئیف تاتل Swift-Tuttle است که در 16 جولای 1862 توسط دو منجم به نامهای Lewis Swift و Horace Parnell Tuttle کشف شد.

این دنباله دار دارای دوره تناوب بالایی است به گونه ای که آخرین ملاقات آن در سال 1992 بوده و تا جولای 2126 به ملاقات خورشید نخواهد آمد. مدار این دنباله دار تا 51 واحد نجومی از خورشید کشیده می شود. "سویفت-تاتل" (Swift-Tuttle) هر 130 سال یک بار مدار خورشید را کامل می کند.

منبع : mehrnews.com
+ نوشته شده در  شنبه سیزدهم شهریور ۱۳۸۹ساعت 1:32  توسط شبکه خبری tehraan  | 

عکس : ســـخت تریــن سوال جـــهان

عکس : ســـخت تریــن سوال جـــهان
ســـخت تریــن سوال جـــهان!!!

کدام دانش آموز خسته و خواب آلود به نظر میرسد؟

کدامشان دوقلو می باشند؟

چند تا زن در عکس دیده میشود ؟

چند نفرشان خوشحال هستند؟

چند نفرشان ناراحت می باشند؟

عکس : ســـخت تریــن سوال جـــهان | HiPersian.com

+ نوشته شده در  شنبه سیزدهم شهریور ۱۳۸۹ساعت 1:23  توسط شبکه خبری tehraan  | 

کارتون خوابی از نوع فرانسوی

های پرشین دات کام

های پرشین دات کام

های پرشین دات کام

های پرشین دات کام

های پرشین دات کام

کارتون های خواب با ابعاد 1/40 و 2 متر در صورت اضطرار برای همه است.در ایستگاه های قطار وفرودگاه هانصب شده که شامل تخت خواب ،سیستم تهویه،آلارم ،تلویزیون ال سی دی،فضا برای لپ تاپ وشارژ تلفن می باشد.

+ نوشته شده در  شنبه سیزدهم شهریور ۱۳۸۹ساعت 1:22  توسط شبکه خبری tehraan  | 

بدشانس ترين دزد دنيا و خوش شانس‌ترين خانوده!! (+عكس)

این یکی از عکس هایی است که می توان گفت در بهترین زمان ممکن گرفته شده است.

این خانواده تصمیم گرفتند عکس یادگاری دست جمعی بگیرند. برای همین آقای «میر» دوربین را روی سه پایه قرار داد و تنظیم آن را روی عکس برداری خودکار ۱۰ ثانیه ای گذاشت. ‏

بدشانس ترين دزد دنيا و خوش شانس ترين خانوده!! (+عكس) | HiPersian.com

بعد از گرفتن عکس آنها متوجه شدند که کیف آنها و فرزندانشان شامل کیف پول، کارت اعتباری به همراه آی پد و وسایل جانبی دوربین به سرقت رفته است.‏

اتفاق خوبی نبود؛ اما زمانی که عکس گرفته شده را نگاه می کنند، متوجه می شوند که دوربین کانن G7 آنها درست در لحظه مناسب عکس آقای سارق را گرفته است. بقیه داستان به سرعت رخ داده.

بدشانس ترين دزد دنيا و خوش شانس ترين خانوده!! (+عكس) | HiPersian.com

آنها با پلیس تماس می گیرند و مشخصات ظاهری سارق را در اختیار انها قرار می دهند. چند دقیقه بعد پلیس این فرد را که هنوز همان اطراف بوده است دستگیر می کند.‏

حالا این آقای دزد بدشانس در زندان است و احتملا خودش را یکی از بدشانس ترین دزدهای دنیا می داند.

+ نوشته شده در  شنبه سیزدهم شهریور ۱۳۸۹ساعت 1:18  توسط شبکه خبری tehraan  | 

تصاویر زیبا


تظاهرات روز شنبه صدها هزار نفر در واشنگتن علیه دولت اوباما 

فستیوال گاوبازی " رودئو" در دیامانتینو برزیل

 

تلاش امدادگران برای مکش آب سیلاب از اطراف خانه ای در شهر ویسینگن آلمان

 

نجات یک خوک از ویرانه های برجای مانده از آتش سوزی در منطقه ای در مانیل

 

محمد یاسین ملک رهبر جبهه آزادیبخش کشمیر در برابر تظاهرات هوادارانش در سرینگر

 

یک زن روزه دار فلسطینی با چتر در کنار مسجد الاقصی

 

یک زن سیلزده پاکستانی که پسر بچه اش از بیماری ناشی از بیماریهای عفونی پس از سیلاب اخیر جان داده در حال شیون در کنار پیکر بی جان فرزندش

 

یک مرد سوییسی در حال دمیدن بر " آلفورن " شیپور سنتی سوییسی ها

 

آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان در کنار ویکتور یانوکویچ رییس جمهور اوکراین در کنفرانس خبری مشترک در برلین

 

رنگ کردن سکوی قرار دادن شیر طلایی سمبل فستیوال فیلم ونیز در مقابل خانه سینما در ونیز ایتالیا

 

بازار پارچه فروشان داکا پایتخت بنگلادش

 

دختر بچه هندی در لباس کریشنا خدای هندوها در پشت موتور پدر در شهراحمد آباد

 

عکس های جالب! 

 

+ نوشته شده در  شنبه سیزدهم شهریور ۱۳۸۹ساعت 1:13  توسط شبکه خبری tehraan  | 

شب های قدر

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

+ نوشته شده در  شنبه سیزدهم شهریور ۱۳۸۹ساعت 1:11  توسط شبکه خبری tehraan  | 

مجله عکس

 

عکس های شاهرخ استخری جدید

عکس 

های شاهرخ استخری جدید - pixfa.net

برای دیدن ادامه عکسها کلیک کنید

 

http://image.pixfa.net/images/98141248978504633439.gif

 

 

عکس های سریال جراحت

عکس 

های سریال جراحت - pixfa.net

برای دیدن ادامه عکسها کلیک کنید

 

 

http://image.pixfa.net/images/98141248978504633439.gif

 

 

 

عکس های مصطفی زمانی جدید

عکس 

های مصطفی زمانی (جدید) - pixfa.net

برای دیدن ادامه عکسها کلیک کنید

 

 

 

http://image.pixfa.net/images/98141248978504633439.gif

 

 

عکس های جدید سحر قریشی

عکس 

های جدید سحر قریشی ( سری اول ) - pixfa.net

برای دیدن ادامه عکسها کلیک کنید

 

http://image.pixfa.net/images/98141248978504633439.gif

 

 

 

معجزات کوچولوی خداوند در دنیای سیاه و سفید

گالری 

عکس پیکسفا - pixfa.net

برای دیدن ادامه عکسها کلیک کنید

 

http://image.pixfa.net/images/98141248978504633439.gif

 

 

عکس های چشم نواز سیاه و سفید

عکس 

های چشم نواز سیاه و سفید - pixfa.net

برای دیدن ادامه عکسها کلیک کنید

 

 

http://image.pixfa.net/images/98141248978504633439.gif

 

 

 

عکس های زیبا و رویایی از گل رز

عکس 

های زیبا و رویایی از گل رز - pixfa.net

برای دیدن ادامه عکسها کلیک کنید

 

 

 

http://image.pixfa.net/images/98141248978504633439.gif

 

 

عکس های طنز ازمیوه ها !

عکس 

های طنز ازمیوه ها ! - pixfa.net

برای دیدن ادامه عکسها کلیک کنید

 

 

http://image.pixfa.net/images/98141248978504633439.gif

 

 

عکس های رمانتیک عاشقانه

عکس 

های رمانتیک عاشقانه - pixfa.net

برای دیدن ادامه عکسها کلیک کنید

 

 

 

http://image.pixfa.net/images/98141248978504633439.gif

 

 

مدل دکوراسیون حمام

مدل 

دکوراسیون حمام - pixfa.net

برای دیدن ادامه عکسها کلیک کنید

 

 

 

http://image.pixfa.net/images/98141248978504633439.gif

 

 

 

عکس های عاشقانه – قلب های زیبا

عکس 

های عاشقانه – قلب های زیبا - pixfa.net

برای دیدن ادامه عکسها کلیک کنید

 

http://image.pixfa.net/images/98141248978504633439.gif

 

 

عکسهای طنز و خنده دار

عکسهای

 طنز و خنده دار (14) - pixfa.net

برای دیدن ادامه عکسها کلیک کنید

 

http://image.pixfa.net/images/98141248978504633439.gif

 

 

عکس های بامزه از حیوانات

عکس های 

بامزه از حیوانات - pixfa.net

برای دیدن ادامه عکسها کلیک کنید

 

http://image.pixfa.net/images/98141248978504633439.gif

 

 

عکس های عاشقانه با متن فارسی

عکس 

های عاشقانه با متن فارسی (2) - pixfa.net

برای دیدن ادامه عکسها کلیک کنید

 

http://image.pixfa.net/images/98141248978504633439.gif

 

 

 

عکس های خلاقانه از هنر فتوشاپ !

عکس 

های خلاقانه از هنر فتوشاپ ! - pixfa.net

برای دیدن ادامه عکسها کلیک کنید

 

http://image.pixfa.net/images/98141248978504633439.gif

 

 

 

عکس های عاشقانه و احساسی !

عکس 

های عاشقانه و احساسی - pixfa.net

برای دیدن ادامه عکسها کلیک کنید

 

http://image.pixfa.net/images/98141248978504633439.gif

 

 

آبشار های زیبا و رویایی !

آبشار 

های زیبا و رویایی - pixfa.net

برای دیدن ادامه عکسها کلیک کنید

+ نوشته شده در  شنبه سیزدهم شهریور ۱۳۸۹ساعت 1:0  توسط شبکه خبری tehraan  | 

پوسترهای زیبای مذهبی با موضوع امام علی و شهادت این بزرگوار ...

 

 

برای اینکه عکس ها را در سایز اصلی ببینید ، روی هرکدام کلیک کنید

 

مذیریت گروه ، شهادت امام علی (ع) رو به همه اعضای محترم تسلیت میگوید

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

+ نوشته شده در  سه شنبه نهم شهریور ۱۳۸۹ساعت 13:17  توسط شبکه خبری tehraan  | 

تصاویر زیبا

کدو تنبل 650 کیلویی در بریتانیا

 رالی گوسفند سواری کودکان در کالیفرنیا

 سواری گرفتن از گاوهای وحشی در برزیل

 ورود یک گربه به داخل زمین چمن استادیوم شهر آیندهون هلند به هنگام بازی دو تیم اروپایی

 طرفدار 99 ساله تیم فوتبال " استون ویلا " بریتانیا

 آتش بازی جشن اختتامیه بازیهای المپیک 2010 جوانان در سنگاپور

 مراسم احیای شب نوزدهم ماه رمضان در امامزاده صالح (ع) تهران

 

 


 

اتوبوس دریایی جدید در ژاپن که در رودخانه سومیدادا مسافران را بین دو جزیره آساکوسا و اودیبا جابجا می کند

 آتش کردن راکت های دست ساز در هفته راکت در اسکاتلند

 پرورش و کشت کاهو و دیگر گیاهان در نخستین گلخانه کامپیوتری در چین

 یک نیروی پلیس هند از درون جدار کوچک  خودروی نظامی در حال تماشای تظاهرات اعتراضی مسلمانان در سرینگر کشمیر

 برگزاری مانور پلیس نظامی تایلند

 یک پیانیست معلول چینی به جای دست با انگشتان پا پیانو می نوازد

 بازگشایی اتاق مخصوص اعدام در توکیو برای بازدید نیم ساعته خبرنگاران

 دختر نوجوان پاکستانی در صف سیلزدگان برای دریافت غذا

 برقراری ارتباط ویدئویی زنده با 33 کارگر معدن شیلی که حدود 3 هفته است که در معدن گرفتار شده اند . عملیات نجات این کارگران احتمالا 4 ماه طول خواهد کشید


+ نوشته شده در  سه شنبه نهم شهریور ۱۳۸۹ساعت 13:15  توسط شبکه خبری tehraan  | 

آلبوم: 20 بلوند جذاب تاریخ کل جهان

 

 

Marilyn Monroe مرلین مونرو

 

 

Grace Kelly گریس کلی

 

Brigitte Bardot پریجیت باردوت

 

Cameron Diaz کامرون دیاز

 

Holly Willoughby هولی ویلوبای

 

Joanna Lumley جوانا لوملی


 

 

Scarlett Johansson اسکارلت جوهانسون

 

Stevie Nicks استیو نیکس

 

Olivia Newton-John اولیویا نیوتون جان

 

Debbie Harry دبی هری

 

Madonna مدونا

 

Doris Day دوریس دی

 

Goldie Hawn گلدی هاون

 

Gwen Stefani گون استفانی

 

Denise Van Outen دنیس ون اوتن

 

 

Barbara Windsor باربارا ویندزر

 

 

Honor Blackman هونور بلکمن

 

 

Tess Daly تس دالی

 

 

Charlize Theron چارلایز ترون

 

 

Paris Hilton پاریس هیلتون

+ نوشته شده در  سه شنبه نهم شهریور ۱۳۸۹ساعت 13:9  توسط شبکه خبری tehraan  | 

عجیب ترین و جالبترین کفش های دنیا

__________________
+ نوشته شده در  دوشنبه هشتم شهریور ۱۳۸۹ساعت 17:45  توسط شبکه خبری tehraan  | 

تصاویر بلند قد ترین زنان دنیا!!!

+ نوشته شده در  دوشنبه هشتم شهریور ۱۳۸۹ساعت 17:43  توسط شبکه خبری tehraan  | 

عکس هایی از کودکی لیونل مسی

+ نوشته شده در  دوشنبه هشتم شهریور ۱۳۸۹ساعت 17:0  توسط شبکه خبری tehraan  | 

عكسهايي فوق العاده زيبا از جنگلي عجيب كه درختان آن به حالت رقص ميباشند


عكسهايي فوق العاده زيبا از جنگلي عجيب كه درختان آن به حالت رقص ميباشند
اين جنگل خارق العاده يك پارك ملي است كه در درياي بالتيك قرار دارد در اين جنگل تنه درختان طوري در خود پيچيده اند كه گويي در حال رقص اند. حتي بعضي از تنه ها به شكل حلقوي در خود پيچيده اند.اين جنگل خارق العاده يك پارك ملي است كه در درياي بالتيك قرار دارد . اين جنگل يك پديده طبيعي منحصر به فرد است. در اين جنگل تنه درختان طوري در خود پيچيده اند كه گويي در حال رقص اند. حتي بعضي از تنه ها به شكل حلقوي در خود پيچيده اند. مردم اين منطقه باورهايي دارند. يكي از آنها اين است كه هر كس آرزويي بكند و از داخل يكي از اين حلقه ها رد شود آرزويش برآورده مي شود. باور ديگر مي گويد اين حلقه ها مرزهاي حريم هاي داراي انرژي مثبت و منفي هستند يعني در يك سمت اين حلقه ها انرژي مثبت در فضا جاريست و در سمت ديگر انرژي منفي و اگر شخصي از سمت داراي انرژي منفي وارد حلقه شده و از سمت ديگر خارج شود يك سال به عمرش اضافه مي شود.

علت اصلي شكل گيري عجيب درختان اين جنگل هنوز ناشناخته است اما فرضيه هايي در اين زمينه وجود دارد مثل فشار باد، حشرات يا بيدهايي كه به مدت 5 تا 20 سال شاخه هاي كوچك درختان را مورد حمله قرار داده اند، جوانه هاي آسيب رسان و حتي جريان سركش انرژي.
در حقيقت اين جنگل در سال 1961 براي حفاظت و جلوگيري از تخريب ويژگيهاي منحصر به فرد Curonian Spit -زمين شني كه سطح آن پوشيده از لايه نازكي از خاك كه در طول دهه ها شكل گرفته- ايجاد شده است.
+ نوشته شده در  دوشنبه هشتم شهریور ۱۳۸۹ساعت 16:57  توسط شبکه خبری tehraan  | 

جشن ویژه برای آزار و اذیت دخترها!!


مردم در نقاط مختلف دنیا سنتها و جشنهای جالب و گاهی عجیب دارند که برخی از آنها با شوخی چند نفر با هم آغاز شده و کم کم به کل شهر و یک کشور تسری یافته است ...مردم در نقاط مختلف دنیا سنتها و جشنهای جالب و گاهی عجیب دارند که برخی از آنها با شوخی چند نفر با هم آغاز شده و کم کم به کل شهر و یک کشور تسری یافته است ، مانند آنچه در یکی از شهرهای کشور اوکراین برگزار شده و به "جشن آب" شهرت یافته است.
در این جشن که روز دوشنبه ی پس از عید پاک برگزار میشود، پسران جوان و نوجوان در نقاطی از شهر "لفیف" کمین میکنند و با عبور رهگذران و بالاخص دختران جوان و نوجوان ، با آب به آنها حمله میکنند!
این مراسم در چند شهر دیگر کشور اوکراین نیز در این روز برگزار میشود ، تاکنون شکایاتی در زمینه ی آزار و اذیت در هنگام برگزاری جشن و همچنین سرماخوردگی دخترانی که خیس شده اند به پلیس رسیده است، اما چون تعداد این موارد معدود بوده است ، پلیس با برگزارکنندگان این جشن برخورد نمیکند.
+ نوشته شده در  دوشنبه هشتم شهریور ۱۳۸۹ساعت 16:55  توسط شبکه خبری tehraan  | 

دوشیزه شایسته جهان miss universe 201022 ساله / مکزیکamir_b_del آفلاین است  
+ نوشته شده در  دوشنبه هشتم شهریور ۱۳۸۹ساعت 16:52  توسط شبکه خبری tehraan  | 

گالری مد و فشن

 

 کالکشن لباس تابستانی مدا فشن ۲۰۱۰

 

پیراهنهای مجلسی 2010 از الی ساب پیراهنهای مجلسی 2010 از الی ساب پیراهنهای مجلسی 2010 از الی ساب

 

برای دیدن تصاویر این مجموعه بر روی یکی از تصاویر بالا کلیک نمایید

 

 

آرایش چهره(۳) توضیح + عکس

 

گروه گروه گروه

 

برای دیدن تصاویر این مجموعه بر روی یکی از تصاویر بالا کلیک نمایید

 

 

مدل های کفش های زنانه بسیار شیک و جدید 2010

 

گروه گروه گروه

 

برای دیدن تصاویر این مجموعه بر روی یکی از تصاویر بالا کلیک نمایید

 

 

مدل های زیور آلات با مارک Gucci

 

 گروه گروه گروه

 

برای دیدن تصاویر این مجموعه بر روی یکی از تصاویر بالا کلیک نمایید

 

 

زیباترین مدل های کت و دامن 2010

 

گروه گروه گروه

 

برای دیدن تصاویر این مجموعه بر روی یکی از تصاویر بالا کلیک نمایید

 

 

مدلهای لباس شب 2010 از Max Chaoul

 

 

گروه گروه گروه

 

برای دیدن تصاویر این مجموعه بر روی یکی از تصاویر بالا کلیک نمایید

 

 

زیباترین مدل های لباس مجلسی زنانه 

 

گروه گروه گروه

 

برای دیدن تصاویر این مجموعه بر روی یکی از تصاویر بالا کلیک نمایید

 

 

نمونه های مختلف ست کردن لباس انجلینا جولی!

 

گروه گروه گروه

برای دیدن تصاویر این مجموعه بر روی یکی از تصاویر بالا کلیک نمایید 

+ نوشته شده در  یکشنبه هفتم شهریور ۱۳۸۹ساعت 19:11  توسط شبکه خبری tehraan  | 

تصاویر زیبا

روستاهای زلزله زده دامغان

 

 


 

جشنواره گوجه در والنسیای اسپانیا

 درست کردن مدل بادی تانک روسی هات کوبو برای نمایشگاهی در روسیه 


 


 این هم ماکت باد شده سیستم دفاع ضد هوایی اس 300 روسی

 این مرد در باغ وحش شهر ژوهانسبورگ آفریقای جنوبی مسئول نگهداری ببرها است . این ببر نر 145 کیلویی از سوی مادرش پذیرفته نمی شود و از این رو آقای فرناندز این ببر را به خانه خود آورده و از او نگهداری می کند

 


 

آوارگان سیل پاکستان

 

 


 

جین هانسون همسر " جیم هانسون " خالق  شخصیت های عروسکی معروف دهه های اخیر در آمریکا در حال تقدیم 10 عروسک از مشهور ترین عروسک های ساخت همسرش به موزه ملی تاریخ آمریکا در واشنگتن دی سی

 فستیوال خیابانی در ادینبورگ  اسکاتلند
 تلاش سیلزدگان پاکستانی برای دریافت بسته های غذای پرت شده از هلی کوپتر امداد ارتش
 خارج کردن یک زن  40 ساله 300 کیلویی تایلندی از آپارتمانش به وسیله بالابر برای انتقال وی به بیمارستان

 برگزاری مراسم صدمین سالگرد تولد مادر ترزا در کلکته هندوستان

 شادمانی اعضای تیم ملی هندبال جوانان مصر پس از قهرمانی و کسب مدال طلای بازی های المپیک جوانان در سنگاپور

 رقابت های اسنوبورد در استرالیا

 حضور استفان هارپر نخست وزیر کانادا ( نفر دوم از سمت راست ) روی یک تپه یخی کوچک در جریان یک مانور نظامی سالانه مشترک بین گارد ساحلی کانادا و نیروی دریایی این کشور

 دعوای یک اردک و پنگوئن در باغ وحشی در آلمان

 بدون شرح!
 

+ نوشته شده در  یکشنبه هفتم شهریور ۱۳۸۹ساعت 19:8  توسط شبکه خبری tehraan  | 

مطالب زیبا و جالب

 

«اینتـرنت‌ اکسپلورر ۹»؛ آیا مایکروسافت تاکنون به کپی‌برداری از کروم مشغول بوده است؟

 

به گزارشروزنامه آمریکایی کریستین‌ساینس‌مانیتور با توجه به اسکرین‌شات و یا تصاویری که از ظاهر گرافیکی نسخه جدید مرورگر اینترنتی شرکت مایکروسافت یعنی «اینترنت اکسپلورر ۹» در وب‌سایت روسی مایکروسافت منتشر شده، مرورگر جدید این شرکت از لحاظ رابط گرافیکی و ظاهر بسیار شبیه مرورگر گوگل یعنی کروم خواهد بود.

با وجود اینکه این تصویر اکنون از روی این پایگاه حذف شده اما با توجه به تصویری که به سرعت بر روی اینترنت منتشر شد، این مرورگر بسیاری از دکمه‌ها ومنوهای خود که در نسخه قبلی بکار رفته بود را به کنار گذاشته و بیرون انداخته است.

البته در این تصویر دکمه‌هایی نظیر آر.اس.اس، ایمیل، صفحه، امنیت و ابزار همچون اینترنت اکسپلورر ۸ دیده نمی‌شوند و دکمه‌های بارگذاری دوباره (ریلود) و توقف بارگذاری (استوپ) کمی بزرگتر از اندازه همیشگی شده‌اند.

از دکمه بوکمارک خبری نیست و یا حداقل از صفحه اصلی حذف شده است. احتمالا مایکروسافت تمامی دکمه‌هایی که دیده نمی‌شوند را از منوی اصلی به منوهای پنهان کوچ داده است.

در مجموع در این تصویر، ظاهری زیبا از اینترنت اکسپلورر را شاهد هستیم اما با این وجود کاربران باید مدتی را به تطبیق دادن خود با این مرورگر که ظاهری مینیمالیستی دارد، بگذرانند.

اما همین ظاهر مینیمالیستی موجب شده که ظاهر جدید بسیار شبیه به مرورگر کروم باشد که از ابتدا با ظاهری ساده و مینیمالیستی عرضه شده بود.

اگر چه مایکروسافت از تایید این تصویر خودداری کرده اما ما هم عجله‌ای نداریم، چون کمتر از ۲۰ روز به پایان انتظار برای عرضه نسخه آزمایشی این مرورگر در ۱۵ سپتامبر باقی مانده است.

پ.ن: تیتر دقیقا عین تیتر استفاده شده در کریستین‌ساینس‌مانیتور است. این را نوشتیم تا چون بحث اپل و آیفون ۴، به دشمنی با مایکروسافت متهم نشویم.

 

 

 

شرکت HTC تابلتی با طعم کروم گوگل تولید می‌کند!

 

به گزارش خبرگزاری رویترز ،شرکت HTC در حال ساخت یک تابلت رایانه‌ای با سیستم عامل کروم شرکت گوگل است .

یک وبلاگ به نامDownloadsquad ضمن اعلام این خبر اضافه کرد که قرار است این تابلت که یک رقیب قدرتمند برای تابلت شرکت اپل است در ماه نوامبر روانه بازار شود.

بر طبق ادعای این سایت تابلت مذکور شدیدا به ویژگی‌های یک تلفن همراه هوشمند نزدیک بوده و دارای صفحه نمایش ۱۲۸۰x 720 پیکسلی مولتی تاچ ، رم ۲ گیگابایت و همچنین فضای ذخیره سازی حداقل ۳۲ گیگابایت است.

این خبر در حالی اعلام می‌شود که شرکت گوگل چندی است که تلفن‌های همراه فراوانی را با سیستم عامل آندروئید روانه بازار کرده و در ضمن چندین تابلت رایانه‌ای نیز از سوی شرکت‌هایی مانند سامسونگ و دل در ماه‌های اینده با سیستم عامل آندروئید روانه بازار خواهند شد و این اقدام گوگل کمی عجیب به نظر می‌رسد.

سخنگوی شرکت HTC نیز چندی قبل گفته بود که این شرکت در نظر دارد در بازار پر منفعت تابلت‌های رایانه‌ای علاوه بر بازار تلفن همراه نیز وارد شده و جندین مدل تابلت تولید کند.

پیش‌تر از این کروم به عنوان سیستم عاملی برای نوت بوک‌ها نام برده شده بود و به نظر نمی‌آید در بازار تابلت‌های رایانه ای موفق باشد هر چند خود شرکت HTC چنین نظری ندارد.

 

 

کشت‌و‌کشتار از نوع فیس‌بوکی؛ انتشار «لیست مرگ» در فیس‌بوک!

 

به گزارش دیلی‌تلگراف سه نوجوان کلمبیایی در ۵ روز گذشته و پس از آنکه اسامی آنها بر روی ۲ لیست در صفحه‌ای در فیس‌بوک ظاهر شده بود، کشته شده‌اند.

بنا بر گزارش دیلی‌تلگراف دیگو فرنی جارامیلو ۱۶ ساله و ایبارت الژاندرو مونوز ۱۷ ساله در روز ۱۵ آگوست هنگامی که بر روی موتورسیکلت در هنگام عبور  از منطقه‌ای در بیرون از شهر پوئرتو آسیس بودند، با شلیک گلوله‌ای به سرشان کشته شده بودند.

دیلی‌تلگراف افزوده است که دو روز قبل از این ماجرا جوانان این منطقه از انتشار یک لیست موسوم به لیسن مرگ از طریق فیس‌بوک باخبر شدند که حاوی اسامی ۶۹ نفر شامل نام همین دو نوجوانی بود که به تازگی کشته شده بودند و در این لیست ضمن اعلام نام برخی افراد به اسامی حاضر در این لیست هشدار داده شده بود که یا شهر را ترک کنند و یا منتظر مرگ خود باشند.

این روزنامه افزوده است که علاوه بر این دو نوجوان، نوربی‌الکساندر ورگاس ۱۹ ساله نیز بر اثر اصابت گلوله سه روز بعد از ظاهرشدن نامش در لیست مذکور در فیس‌بوک، کشته شد .

شهر پونرتو آسیس محل انتشار این لیست مرگ

 

شهر پونرتو آسیس محل انتشار این لیست مرگ

 

پلیس ابتدا این موضوع را در حد یک شوخی ترسناک یا نوعی بازی میان نوجوانان تصور کرده بود اما با اضافه شدن نام ۳۱ نفر دیگر و تشکیل لیست دوم در روزهای بعد, خانواده ها به وحشت افتاده و پلیش آغاز تحقیقات خود در این زمینه را اعلام کرد.

دیلی‌تلگراف در گزارش خود افزوده است که فضای ترس در منطقه با درج پیامی بر روی درب سمت چپ برخی ماشین‌ها در منطقه که بر روی ان نوشته شده بود:” لطفا به عنوان بستگان نوجوانان حاضر در این لیست از آنها بخواهید تا منطقه را در کمتر از ۳ روز ترک کنند وگرنه خودمان مجبور به انجام کارهایی مانند روز ۱۵ آگوست خواهیم شد”، افزایش یافته است.

در همین حال یک مقام محلی از فرار برخی خانواده‌ها با بالاگرفتن فضای هراس و اضطراب از این منطقه و اعزام نیروهای پلیس به منطقه مذکور در استان پوتومایو برای تعقیب فاتلین خبر داده است.

بنا بر این گزارش این منطقه اغلب گرفتار خشونت‌های ناشی از خرید و فروش مواد مخدر و مشکلات سیاسی گره‌خورده به شبه‌نظامیان و چریک‌ها و شورشیان است و یک مجرم گنگستر معروف و یک گروه مارکسیست در این محل فعالیتی دائمی دارند.

فیس‌بوک به درج این لیست هنوز هیچ واکنشی نشان نداده است.

 

 

گوگل قابلیت تلفن اینترنتی را به جیمیل افزود

 

به گزارش خبرگزاری فرانسه شرکت گوگل روز چهارشنبه از آغاز عرضه قابلیت تماس تلفنی به صورت اینترنتی در سرویس رایگان پست الکترونیکی جیمیل به مشترکان آمریکایی خود خبر داد.

در این سرویس، کاربران جیمیل قادر خواهند بود با استفاده از سرویس ارتباطاتی گوگل، از یک شماره تلفن برای پاسخگویی به تمامی تلفن‌های خود استفاده کنند.

نیک فوستر مهندس ترم‌افزار گوگل در مطلب جدید وبلاگ جیمیل اعلام کرد: از امروز شروع شد؛ شما از جیمیل می‌توانید برای دریافت تماس‌های خود در گوگل‌وویس استفاده کنید.

وی افزوده است: ما این سرویس را در چند روز آینده به کاربران جیمیل در ایالات متحده عرضه خواهیم کرد.

فوستر در ادامه افزوده است که برای افرادی که این امکان برای انها فراهم شده باشد، در قسمت چت جیمیل گزینه‌ای با عنوان کال‌فون (Call phone) اضافه می‌شود که با کلیک بر روی آن پنجره شماره‌گیری تلفن ظاهر خواهد شد تا امکان تماس از رایانه‌های کاربران به وسیله جیمیل انجام‌پذیر باشد.

مهندس نرم‌افزار گوگل در ادامه آورده است که این موضوع را بسیار در نظر خواهیم داشت که از این موضوع اطمینان حاصل کنیم که هزینه دریافتی ما برای تماس‌های خارجی، کمترین حد ممکن و موجود باشد.

خبرگزاری فرانسه گزارش کرده است که بنا بر جدول نرخ گوگل، تماس با کشورهایی مانند فرانسه، آرژانتین، بریتانیا و یا هنگ‌کنگ دو سنت  برای هر دقیقه است.

بنا بر گزارش‌ها سرویس گوگل‌وویس توانسته بود بیش از یک میلیون کاربر را به خود جذب کند که این سرویس را پیش از عرضه آن در ماه ژوئن و در دوره آزمایشی، امتحان کرده بودند.

در سرویس جدید تماس از طریق جیمیل، برقراری تماس داخلی در آمریکا و با کانادا در سال اول هزینه‌ای ندارد، اما اگر با کشوری غیر از آمریکا و کانادا تماس بگیرید، در قسمت بالای پنجره سمت راست هزینه هر دقیقه تماس نمایش داده خواهد شد.

گوگل وعده داده که در این سرویس که به عنوان رقیب جدی سرویس تماس تلفنی اینترنتی اسکایپ و همچنین و شرکت مخابراتی AT&T خواهد بود، هیچ محدودیتی برای نوع تلفن و یا اپراتور شما وجود نداشته باشد.

اکنون شهروندان آمریکایی با مراجعه به این صفحه می‌توانند نسبت به ثبت نام اقدام کرده و یا با مراجعه به این آدرس از چگونگی اضافه شدن این قابلیت به جیمیل خود مطلع شوند.

 

 

به گزارش پایگاه اینترنتی  IntoMobile یک مرد ۲۳ ساله هندی بر اثر انفجار تلفن همراه خود در هنگام مکالمه کشته شد.

در هندوستان ،کشوری که در آن کشاورزان از راه دور در حال رایزنی با شرکت‌های بزرگ برای فروش محصولات خود هستند و مرتاض ها هر روز چیز تازه‌ای رو می‌کنند چیزهای عجیب و غریب هم می‌تواند رخ بدهد یکی از این موارد عجیب در روستای Bandha رخ داده که یک مرد ۲۳ ساله هندی به نام Gopal Gujjar وقتی برای رسیدگی به علوفه گاوی به مرزعه خود رفته بود و در حال مکالمه با تلفن همراه خود بوده است به معنای واقعی تلفن همراه در صورتش منفجر می‌شود و وی در جا کشته می‌شود.

وقتی که جسد گوپال پیدا می‌شود سوختگی شدید در گوش سمت چپ و همچنین جراحات ناشی از سوختگی در گردن وی به وضوح هویدا بود و پزشک قانونی نیز علت مرگ را شوک و همچنین سوختگی ناشی از انفجار تلفن همراه تشخیص داد.

تلفن همراه مرد هندی بخت برگشته یکی از ازرانترین تلفن های همراه نوکیا به نام ۱۲۰۹ است که از اگوست سال ۲۰۰۸ از سوی شرکت نوکیا به فروش می‌رسد.

شرکت نوکیا هنوز هیچ گونه واکنشی نسبت به این واقعه نشان نداده است و خانواده گوپال نیز در حال پیگیری درخواست غرامت خود از شرکت نوکیا هستند.

 

 

به گزارش دیلی‌میل عرضه تصاویر ویدیوئی تبلیغاتی نسخه جدید بازی مدال افتخار در کشورهای حاضر در جنگ افغانستان جنجال به پا کرده است.

داستان از آنجا شروع شد که شرکت Electronic Arts) EA) در تبلیغات ویدیوئی که در اینترنت منتشر شد پرده از این موضوع برداشت که در قسمت چند نفره (multiplayer) نسخه جدید بازی مدال افتخار (Medal of Honor) کاربران می توانند در نقش شبه‌نظامیان طالبان ایفای نقش کرده و به مقابله با نیروهای ائتلاف چندملیتی ناتو بپردازند.

این موضوع در این بازی که قرار است در ماه اکتبر (آبان ماه) عرضه شود، به گونه‌ای تنظیم شده که در آن شبه‌نظامیان طالبان از قابلیت‌های مخصوص به خود مانند بمب‌های کنار جاده‌ای و یا استفاده از تفنگ‌های کلاشینکف برخوردار هستند.

در این بازی از بازیکنانی که در نقش نیروهای طالبان مشغول بازی هستند، خواسته می‌شود که “به هر قیمتی” نیروهای امنیتی را متوقف کنند و برای کشتن هر یک از سربازان نیروهای ائتلاف ناتو، جایزه دریافت کنند.

انتشار این موضوع در کشورهای حاضر در جنگ افغانستان خوشایند نبود و خانواده‌های نظامیان کشته‌شده در افغانستان را خشمگین کرده و خواستار ممنوعیت عرضه این بازی در کشور خود شده‌اند.

این موضوع به خانواده‌های کشته شدگان ختم نشد و نظامیان حاضر در میدان جنگ نیز اعتراض خود به این موضوع را اعلام داشتند.

نظامیان دانمارکی حاضر در افغانستان با ابراز ناخشنودی از این موضوع اعلام کردند که آنها بر این باورند که این بازی به معنای این است که شما به دوستان نظامی هموطن خود شلیک کنید.

سیاستمداران نیز ساکت ننشستند.  لیام فاکس، وزیر دفاع انگلستان ممنوعیت این بازی را خواستار شده و اعلام کرد که این که کسی فکر کند می‌تواند اعمال طالبان را دوباره سازی کند، تکان دهنده است.

اما الکترونیک‌آرتز در واکنش به این اظهارات و واکنش نظامیان و خانواده‌های انها اعلام کرد که این بازی منعکس کننده این حقیقت است که در هر جنگی دو طرف حضور دارند.

این شرکت در بیانیه‌ای اعلام کرد که در بازی‌های مبارزه‌ای هر کسی می‌تواند نقش دشمن و طرف مقابل را ایفا کند. در حالت دو نفره سربازها علیه طالبان مبارزه می‌کنند که شبیه نبر متفقین علیه نیروهای آلمان نازی در بازی‌های جنگ جهانی دوم است.

این شرکت افزوده است: در بازی مدال افتخار ما به بازیکنان فرصت بازی در هر دو نقش و هر دو طرف را دادیم. ما تا بحال بارها این موضوع را تجربه کرده‌ایم. اگر کسی دزد باشد باید طرف مقابل پلیس باشد و یا وقتی یک طرف دزد دریایی است طرف مقابل خارجی به حساب می‌آید.

سال گذشته نیز نسخه جدید بازی ندای وظیفه (Call of Duty: Modern Warfare 2) شرکت اکتیویژن با انتقاد بسیاری از والدین روبرو شد و حتی روسیه فروش این بازی را در روسیه ممنوع کرد. در این بازی و در یکی از قسمت‌ها تروریست‌ها با ورود به فرودگاهی در مسکو، غیرنظامیان را به رگبار بسته و با پلیس مقابله می‌کردند.

اگر شما هم از علاقمندان این بازی هستید می‌توانید والپیپرزیبای عرضه شده این بازی از سوی شرکت الکترونیک آرتز را در اندازه‌های زیر و از همین جا دریافت کنید.

 

 

 

آینده روزنامه: وعده دیدار با نمایشگرهای انعطاف پذیر جدید ال جی

 

lg-display-19-inch-e-ink.jpg

شرکت LG تا پایان امسال دو نمایشگر جدید را روانه بازار خواهد کرد. اما اینها مانیتور نیستند. آنها ساخته میشوند تا آینده مطبوعات چاپی باشند. یک ‪گا‬م بعد از کتابخوان های الکترونیک. ‏ 
‏ 
اگر چه کمپانی های مختلفی که تا کنون تصمیم به ساخت صفحات نمایشگر منعطف الکترونیکی داشته اند اما اکثر آنها به این نتیجه رسیدند که این کار ارزش صرف وقت و منابع را ندارد. اما ظاهراً کمپانی LG عقیده دیگری دارد. این کمپانی نه تنها ساخت این محصول را متوقف نکرده بلکه نوآوری هایی نیز در این زمینه دارد. از جمله در نظر دارد دو نوع محصول متفاوت را روانه بازار کند. ‏ 
‏ 
اولی نمایشگری ۹.۷ اینچی است که برجسته ترین خصوصیت آن پشتیبانی از رنگ است؛ شرکت ال جی یک واحد تحقیقاتی مستقل را برای اضافه کردن رنگ به صفحه های سیاه و سفید با فناوری E‪-‬Ink برپا کرده است و حالا به نظر میرسد که در مرحله تجاری کردن این فناوری است. این نمایشگر به احتمال زیاد نسل بعدی کتابخوان ها را هدف قرار خواهد داد. البته همه چیز بستگی به بازار تقاضای کتابخوان ها دارد. ‏ 
‏ 
اختراع دیگر این کمپانی نمایشگر یا به نوعی می توان گفت کاغذ الکترونیکی انعطاف پذیر ۱۹ اینچی (۴۰۰*۲۵۰ میلیمتر) با ضخامت ۰.۳ میلیمتر و ۱۳۰ گرم وزن است. این صفحه نمایش احتمالاً شبیه همان چیزی است که ژانویه امسال خبرهایی در مورد آن منتشر شد. اندازه این نمایشگر دقیقاً هم سایز یک صفحه روزنامه است و با در دست داشتن آن احساسی شبیه به داشتن یک روزنامه واقعی به شما دست خواهد داد. ‏ 
‏ 
در نگاه اول ممکن است این طور تصور شود که صفحه ای با این قد و قواره تا چه اندازه می تواند مورد استفاده قرار گیرد. اما اگر اینگونه بیاندیشیم که صفحاتی نظیر این با اندکی تغییر و با اضافه کردن ورودی لمسی و اجزای دیگر می تواند تبدیل به نسل جدید روزنامه ها گردد ماجرا کاملا فرق می کند. ‏ 
‏ 
متاسفانه زمان دقیق ورود این دو محصول به بازار به طور دقیق اعلام نشده ولی شرکت LG امیدوار است بتواند تا پایان سال ۲۰۱۰ آنها را روانه بازار کند.

 

 

کانن EOS 60D: ویدیوی فوق العاده و تصویر 18 مگاپیکسلی

 

60d-screen-official-rm-eng.jpg

شرکت کانن سرانجام دوربین جدیدی از سری EOS را معرفی کرد. مدل 60D یک دوربین 18 مگاپیکسلی DSLR است که جایگزین مدل 50D میشود. و برای کسانی که حاضر به پرداخت قیمت گران مدل 7D نیستند انتخاب مناسبی محسوب می شود. ‏ 
‏ 
این دوربین دارای یک سنسور 4 کاناله برای ReadOut است و می تواند با کیفیت 1080p فیلم برداری کند به همراه یک نرم افزار ویرایش فیلم داخلی. در کنار آن می تواند میزان صدا را با تنظیمات خود دوربین تعیین کرد. کانن در دوربین جدیدش سراغ استفاده از کارت های حافظه SDXC رفته است. ‏ 
‏ 
نمایشگر ۳ اینچی دوربین متحرک است و می توانید با ISO بین 100‪-‬6400 عکاسی کنید. این حساسیت تا 12800 هم امکان افزایش دارد. نکته جالب دیگر این است که دوربین جدید می تواند خودش کار پردازش عکس های RAW را انجام بدهد. ‏ 
‏ 
 

8-24-10-canon60d11.jpg

در بررسی تصاویر گرفته شده با این دوربین متوجه می شوید که کیفیت تصاویر در حالت تبدیل شده به JPEG تا حد زیادی شبیه دو مدل 7D و T2i است. و این دوربین هم از نظر قیمت بین این دو مدل قرار میگیرد. اما از نظر کیفیت فیلم برداری پیشرفت محسوسی داشته است و کافی است که نمونه ویدیوهای گرفته شده با آن را نسبت به بقیه دوربین های DSLR مقایسه کنید. ‏ 
‏ 
مدل جدید از نظر قیمت 200 دلار نسبت به مدل T2i گران تر است و بدنه خالی با قیمت 1100 دلار فروخته خواهد شد. بنابراین اگر به دنبال دوربینی هستید که از نظر امکانات بهتر باشد و البته بدنه محکم تری نسبت به T2i داشته باشد این دوربین انتخاب مناسبی است. ‏ 
‏ 

 

 

پرندگان عصبانی راهی پرده سینما می‌شوند!

 

به گزارش پایگاه اینترنتی دیلی تلگراف،بازی بسیار موفق پلاتفرم آیفون به نام پرندگان عصبانی (Angry Birds)که داستان جنگ پرندگان عصبانی با خوک‌های تخم پرنده خور است قرار است راهی پرده سینما شود.

شرکت فنلاندی Rovio که سازنده این بازی بسیارموفق  است ودر حدود ۶٫۵ میلیون بار برای آیفون و آی‌پد دانلود و بارگذاری شده است  بتازگی مجوز انتشار و توسعه این بازی را برای سایر پلاتفرم‌ها ،نمایش‌های تلویزیونی ، اسباب بازی و کتاب‌های کمیک صادر کرده است در حال مذاکره برای سینمایی کردن پرندگان خشمگین است.

خالق بازی پرندگان عصبانی

میکائیل هد رئیس اجرایی شرکت مذکور در گفتگو با مجله سرگرمی ورایتی گفت که این شرکت و چندین شرکت هالیوودی در حال مذاکره هستند تا این بازی به یک داستان سینمایی بدل شود  و البته  تریلر شبیه سازی شده سینمایی آن که خود شرکت فنلاندی آنرا تولید کرده است در یوتیوب بیش از ۵ میلیون بازدید داشته است.

با این حال هلد می‌داند که فاصله تقریبا  ۳ ساله تا ساخته شدن و نمایش فیلم ممکن است بسیار خطرناک باشد زیرا باید تا آن زمان نام  پرندگان خشمگین همچنان زنده باشدتا تماشاگران از فیلم آن هم استقبال کنند.

 

 

 

+ نوشته شده در  یکشنبه هفتم شهریور ۱۳۸۹ساعت 19:5  توسط شبکه خبری tehraan  | 

فتوکاتورهای طنز روز -- لطفا برای لود شدن تصاویر صبر کنید

 

 

+ نوشته شده در  یکشنبه هفتم شهریور ۱۳۸۹ساعت 19:3  توسط شبکه خبری tehraan  | 

عکس های بسیار زیبا و دیدنی ... برای لود شدن تصاویر لطفت شکیبا باشید ...

 

 

Mind-Blowing Photos - water

 

Mind-Blowing Photos - Returning to the same ocean.

 

Mind-Blowing Photos - FFFFOUND!

 

Mind-Blowing Photos - Glittery Ball

 

Mind-Blowing Photos - Autumn in red

 

Mind-Blowing Photos - FFFFOUND!

 

Mind-Blowing Photos - g l o w by Haneck - DPChallenge

 

Mind-Blowing Photos - FFFFOUND!

 

Mind-Blowing Photos - Pigeon Point Lighthouse

 

Mind-Blowing Photos - Digg - Northern lights as seen from space (Pic)

 

Mind-Blowing Photos - Red October Rise

 

Mind-Blowing Photos - Photo

 

Mind-Blowing Photos - Photo

 

Mind-Blowing Photos - Photo

+ نوشته شده در  یکشنبه هفتم شهریور ۱۳۸۹ساعت 19:1  توسط شبکه خبری tehraan  | 

تصاویر زیبا


مسابقات جهانی اسنوبورد در نیوزیلند

 رها کردن یک بچه دلفین در دریاچه ای در بولیوی

 نمایش یک گروه آکروباتیک چینی در مادرید اسپانیا

 نمایش بقایای استخوان های جانوران ما بقل تاریخ به ولادیمیر پوتین نخست وزیر روسیه

 تاثر یک روحانی شیعه عراقی در محل حادثه انفجار تروریستی روز چهارشنبه  در محله قاهره در شمال بغداد

 تظاهرات زنان مسلمان کشمیری علیه نیروهای هندی در مراسم تشییع پیکر یک نوجوان 13 ساله که به دست نیروهای پلیس کشمیر کشته شده است

 کشف یک جمجمه انسانی از زیر یک بنای مخروبه در زلزله ویرانگر  سال گذشته در پورتوپرنس مرکز هاییتی

 بازگشت یک سرباز آمریکایی از عراق به پایگاهی نظامی در واشنگتن

 حرکت دسته جمعی گاوهای وحشی در کنیا

 فستیوال سالانه پرتاب گوجه در بونول اسپانیا

 این نوجوان هندی در اوتارپرادش برای جمع آوری این همه شیشه برای یک کارخانه بازیافت تنها کمتر از 2 دلار حقوق روزانه می گیرد

 خنک کردن پوست  یک کودک سیلزده پاکستانی با پودر بچه

 اردوگاه آوارگان سیلزده در ایالت سند پاکستان

 بدون شرح!+ نوشته شده در  یکشنبه هفتم شهریور ۱۳۸۹ساعت 18:58  توسط شبکه خبری tehraan  | 

چربی های شکمتان را از بین ببرید

 

به نظرتان آشنا می آید؟ شـما ورزش می کــنید و تغذیه تان هم درسـت است، امــا سایـز دور کمرتان هیچ تفاوتـی نمــی کند. و متاسفانه بعد از 40 سالگـی، بـایـد خیـلی بیشتـــر کـــار کنید تا بتوانید میان تنه تان را صاف و متناسب کنید. اما با برنامه علمی سه قسمتی ما می توانید در 3 الی 6 هفته شکمتان را صاف تر کرده و چربی های آن را از بین ببرید. تحـقیـقات جدید نشان می دهد که برنامه ای که شامل تمرینات بدنسازی شدید، تمرینات کاردیو/ ایروبیک شدید، و ایجاد تغییرات کوچـک در انتخـاب هـای غـذایی (البـــته نه رژیـم غذایی) باشد،چربی های شکم را دو برابر برنامه هایی که شامل رژیم های غذایی کم کربوهیدرات و تمرینات ایروبیک است، از بین می برد.

 

 برنامه ما شامل تمرینات موضعی pilate، پیاده روی های خیلی قدرتی، و موادغذایی چربی سوز برای لاغر کردن قسمت میان تنه برای کم کردن احتمال ابتلای شما به دیابت، بیماری های قلبی، و سایر مشکلات و بیماری های خطرناک، می باشد.

در این 3 هفته باید چربی سوزی و عضله سازی کنید. در 6 هفته، خواهید دید که سانتیمتر ها از دور کمرتان کم می شود و شاید وزنتان هم در این مدت 5 تا 7 کیلو پایین آمد. و با ادامه این برنامه برای 6 ماه خواهید دید که شکمی کاملاً تخت و سفت پیدا می کنید.

برنامه در یک نگاه

هفته اول

پیاده روی قدرتی: سه روز، 20 دقیقه

پیاده روی سه مرحله ای: یک روز، 18 دقیقه

حرکت های pilate : سه روز، حرکات اولیه و اصلی

هفته دوم

پیاده روی قدرتی: سه روز، 25 دقیقه

پیاده روی سه مرحله ای : یک روز، 24 دقیقه

حرکت های pilate : پنج روز، حرکات اولیه و اصلی

هفته سوم

پیاده روی قدرتی: سه روز، 30 دقیقه

پیاده روی سه مرحله ای: یک روز، 30 دقیقه

حرکت های pilate : سه روز، حرکات اصلی

هفته چهارم

پیاده روی قدرتی: سه روز، 30 دقیقه

پیاده روی سه مرحله ای: 2 روز، 18 دقیقه

حرکت های pilate : پنج روز، حرکات اصلی

هفته پنجم

پیاده روی قدرتی: سه روز، 30 دقیقه +

پیاده روی سه مرحله ای: 2 روز، 24 دقیقه

حرکت های pilate : سه روز، حرکات شدیدتر

هفته ششم (به بعد)

پیاده روی قدرتی: سه روز، 30 دقیقه +

پیاده روی سه مرحله ای:2 روز، 30 دقیقه +

حرکت های pilate : پنج روز، حرکات شدیدتر

5 نکته ساده، 7 روز در هفته: تغییرات ساده ای در انتخاب های غذاییتان انجام دهید تا بدون احساس گرسنگی چربی های شکمتان سریعتر از بین برود.


پیاده روی های قدرتی

توانایی کالری سوزی بدنتان و جمع شدن سلول های چربیتان را ارتقاء دهید. با بیست دقیقه شروع کنید اما اگر توانایی بیشتر از این را دارید، با هر مدت زمان که راحتید شروع کنید. مهم این است که با تمرکز راه بروید، و برای کالری سوزی بیشتر، دست ها و کلیه عضلات بدن را منقبض کنید.

قدم هایتان را بلند بردارید. ابتدا روی پاشنه رفته، بعد کف پا و بعد روی پنجه. تنفستان باید منظم و کنترل شده باشد. سرعت راه رفتنتان هم باید تا حدی باشد که دنبال کردن یک مکالمه برایتان دشوار باشد.

سرعت پیاده رویتان را با توانایی و آمادگی جسمانی خود کنترل کنید. برای شدیدتر کردن تمرینتان می توانید پله نوردی کنید یا اگر پیاده روی را روی تردمیل انجام میدهید، شیب آن را افزایش دهید.

پیاده روی سه مرحله ای

این سه مرحله باعث می شود برای مدت زمان طولانی تری کالری بیشتری بسوزانید.

گرم کردن، 3 دقیقه: با سرعت ملایم شروع کنید به حدی که بتوانید به راحتی آواز بخوانید.

مرحله 1، 2 دقیقه: به راحتی اما با تمرکز قدم بزنید. سرعتتان نباید آنقدر زیاد باشد که نتوانید به مکالمه تان ادامه هید.

مرحله 2، 2 دقیقه: با بالا رفتن از پله یا افزودن شیب تردمیل، ضربان قلبتان را بالا ببرید.

مرحله 3، 2 دقیقه: شیب را کمی بیشتر کرده یا سرعتتان را افزایش دهید.

سرد کردن، 3 دقیقه: آرام قدم بردارید به حدی که بتوانید حین راه رفتن به راحتی آواز بخوانید.

هفته 1 و 4: هر مرحله را دو بار تکرار کنید.

هفته 2 و 5: هر مرحله را 3 بار تکرار کنید.

هفته 3 و 6: هر مرحله را 4 بار تکرار کنید.


6 حرکت pilate قدرتی

این 6 حرکت تمرینی علیرغم سادگی بسیار قدرتی و شدید هستند. دقت و تمرکز نقش بسیار مهمی دارد، پس آرام شروع کنید. ابتدا حرکات اصلی را امتحان کنید، اگر برایتان شدید بود، با انواع ساده تر شروع کنید و حول و حوش هفته سوم کمی شدت تمریناتتان را بالا ببرید.

در مقایسه به حرکات درازنشست، حرکات pilate فشار بیشتری روی عضلات شکم وارد می کند. برای سریعتر و شدتی کردن تمرینات، توصیه می کنیم که حرکات را با کش ورزشی انجام دهید. تحقیقات نشان داده است که افزودن مقاومت بیشتر به حرکات بدنسازی، فواید آن را سه برابر می کند.

1. قیچی

(روی شکم، عضلات چهارسر زانو، عضلات پشت پا، عضلات جلوبازو و سرشانه کار میکند)

حرکت اصلی: در حالت نشسته، کش را دور مچ پای چپ ببندید، و سر دیگر را با دست بگیرید. به پشت روی زمین بخوابید، پاها کاملاً باز و کشیده باشد. سر، گردن و شانه ها را به سمت بالا خم کنید و شکمتان را خیلی خوب تو بکشید. با قرار دادن بازوها روی زمین،آرنج ها را خم کنید و مچ ها را به سمت سینه بکشانید. پای چپ را صاف بالا ببرید. حرکت را سریع و کاملاً تمرکزی انجام دهید. نفس را داخل ریه کرده و پای چپ را دوباره به سمت زمین برگردانید تا جایی که فقط چند سانتیمتر با زمین فاصله داشته باشد. حرکت را 8 بار تکرار کنید. کش را باز کرده و دور پای راست ببندید و همین حرکت را تکرار کنید.


7_3

ساده تر کردن تمرین: سر و شانه ها روی زمین قرار دهید.

8_2

دشوارتر کردن تمرین: برای بالاتر بردن مقاومت، کش را پایین تر ببندید.

2. چرخش پهلو نشسته با عضلات پشت بازو

(روی پهلوها، زیربغل، عضلات چهارسر زانو، عضلات پشت بازو و سرشانه کار می کند)

حرکت اصلی: صاف بنشینید، پاها کاملاً باز باشد و پنجه ها را کاملاً به جلو بکشید. زانوی چپ را خم کنید، پا روی زمین باشد، و وسط کش را زیر پا قرار دهید و سرهای کش را در دست چپ نگه دارید. بالاتنه را طوری بپرخانید تا زانوی چپ مقابلتان قرار گیرد. دست راست را دور زانوی چپ ببندید و پهنای شانه را به هم فشار دهید.


9_1

نفس را بیرون دهید و پای چپ را با زاویه 45 درجه با زمین باز کنید، درحالیکه دست چپ را هم صاف کرده و تا ارتفاع شانه باز کنید (دست چپ در مقابل صورت باشد). پشتتان را صاف نگه داشته، نفس را داخل بکشید و پا و دستتان را پایین ببرید. این حرکت را در 8 تکرار انجام دهید و بعد پا را عوض کنید.


10_1

 

ساده تر کردن تمرین: هر دو پا را روی زمین قرار دهید.

دشوارتر کردن تمرین: به جای نگه داشتن زانو، در کل حرکت دست آزاد را به سمت پنجه پا با ارتفاع شانه بکشانید.


11_1

3. حرکت X دوبل

(روی عضلات شکم، زیربغل، سرشانه، عضلات چهار سر زانو، ران ها، و عضلات جلوبازو کار می کند)

حرکت اصلی: با زانوهای خم بنشینید، و وسط کش را زیر هر دو پا قرار دهید. کش را ضربدری کنید و هر سر را در یک دست بگیرید. آرام آرام عقب بروید تا جایی که پشتتان روی زمین قرار گیرد. زانوها را همچنان خم نگه دارید و رانها را نزدیک سینه بیاورید. بازوها را روی زمین قرار داده، آرنج ها را خم کرده، و سر و سرشانه ها را بالا بیاورید. این نقطه شروع است.


12_1

 

نفس را داخل بکشید و پاها را به طرفین باز کنید و دست ها را نیز به بالا سر برده و حرف X را بسازید. به دقت روی حرکت تمرکز داشته باشید. یک ثانیه به آن حالت بمانید و بعد دوباره به نقطه شروع برگردید. حرکت را در 8 تکرار انجام دهید.


13_2

 

ساده تر کردن حرکت: برای 5 تکرار اول، پاها را روی زمین قرار دهید

دشوارتر کردن حرکت: حالت X را برای 5 ثانیه حفظ کنید و بعد به نقطه شروع برگردید.

4. شنای قورباغه

(روی عضلات زیربغل، شکم، سرشانه، دست ها و ران ها کار می کند)

حرکت اصلی: زانو بزنید، طوری که پنجه های پا زیرتان خم شود، وسط کش را زیر وسط پا قرار دهید، و هر سر کش را در یک دست نگه دارید. به آرامی روی دست ها جلو بروید و با صورتتان که به سمت زمین است بخوابید. پاها خم باشد و دست ها دقیقاً در زیر شانه ها روی زمین قرار گیرد. عضلات شکم و زیربغل را برای بلند کردن سر و شانه ها منقبض کنید. نفس را بیرون دهید و دست ها را تا سطح شانه ها به جلو باز کنید و در همان حال پاها را بالا ببرید. دست ها را به طرفین گرد بپرخانید و بعد به داخل پاها و پایین بیاورید. نفس را داخل بکشید و برای برگرداندن دست ها به روی زمین زیر شانه ها، مچ را گرد کنید و پاها را نیز پایین بیاورید. 8 مرتبه حرکت را تکرار کنید.


14_1

ساده تر کردن حرکت: سینه را نزدیک تر به زمین نگه دارید.

دشوارتر کردن حرکت: همانطور که دست ها را به سمت طرفین می چرخانید، پاهایی که بالا برده اید را از هم باز کنید و قبل از پایین آوردن تا 3 ثانیه صبر کنید و بعد چرخش را کامل کنید.

5. ستاره دریایی

(روی عضلات پهلو، پشت، بیرون ران، و سرشانه کار می کند)

حرکت اصلی: با زانوهای خم بنشینید، پاها صاف روی زمین قرار گیرد و کش را دور مچ پای راست ببندید و سر دیگر را در دست راست قرار دهید. به سمت چپ بچرخید پاها صاف و زانوها کمی خم باشد. دست راست را روی ران استراحت دهید.


15_2

دست چپ را به جلو بکشید و برای تکیه انگشت ها را باز کنید. ران را تا جایی بالا بیاورید که از زانو تا سر در یک راستا قرار گیرد. با بالا آوردن پای راست نفس را بیرون دهید. زانوها را صاف کرده و دست راست را بالای سر بالا ببرید. با رها کردن آن نفس را داخل کنید. چهار مرتبه تکرار کنید و بعد پهلو را عوض کنید.


16_2ساده تر کردن حرکت: ران ها روی زمین نگه دارید.

دشوارتر کردن حرکت: پای زیری را صاف کنید تا از پا تا سر در یک راستا قرار گیرد.


17_3

6. صد

(روی عضلات شکم، عضلات پشت بازو، و سرشانه کار می کند)

حرکت اصلی: با زانوهای خم بنشینید، وسط کش را زیر ساق پا کمی پایین تر از زانو قرار دهید. کش را روی پا ضربدری کنید و هر سر را در یک دست کنار پاها نگه دارید. با برخورد نوک انگشتان دست با پشت ران، نفس را بیرون دهید و آرام آرام عقب بروید تا پشتتان کاملاً روی زمین قرار گیرد. زانوها را تا بالای ران بلند کرده، به صورتی که پایین پا به موازات زمین باشد. سر، گردن و شانه ها را بالا بیاورید و شکم را خوب تو بکشید. با گرفتن سر کش در دست ها، دست ها را صاف به موازات زمین قرار دهید. نفس را داخل بکشید، دست ها را به سرعت پنج مرتبه بالا و پایین کنید. نفس را بیرون دهید و باز 5 مرتبه دست ها را بالا پایین کنید. حرکت را برای 10 تنفس انجام دهید (100 پامپ یا بالا پایین کردن دست).


18_1

ساده تر کردن حرکت: طی تمرین سر و شانه ها را روی زمین قرار دهید.

19_2

دشوارتر کردن حرکت: برای افزایش مقاومت، کش ها را نزدیک تر به پا در دست گیرید

 

+ نوشته شده در  پنجشنبه چهارم شهریور ۱۳۸۹ساعت 19:7  توسط شبکه خبری tehraan  | 

تصاویر زیبا

رژه سربازان ارتش کنیا در نایروبی

 تجمع اعتراضی خانواده های قربانیان هنگ کنگی حادثه گروگانگیری خونین در مانیل در مقابل سفارت  فیلیپین در هنگ کنگ

 آموزش افسران ارتش عراق درباره نحوه استفاده از تانک های آمریکایی در یک پایگاه نظامیان آمریکایی در حومه بغداد

 یک سرباز ارتش آمریکا که از عراق بازگشته است درپایگاه نظامی گارسون در ایالت کلمبیا در کنار پسر 4 ساله اش

 دانش آموزان یک مدرسه ابتدایی در چین در یک مراسم جشن با تفنگ های اسباب بازی

 برگزاری مانور ارتش ژاپن
 محاصره عده ای از سیلزدگان روی یک پل در راجانپور پاکستان

 حمل یک موشک زمین به هوا به سکوی پرتاب در مانور نظامی ارتش تایوان

 گردهمایی سران نظامی و سیاسی حکومت کمونیستی کره شمالی برای گرامی داشت کیم جونگ ایل رهبر کره شمالی

 آماده سازی استادیوم فوتبال شهر ریودوژانیروی برزیل برای بازی های جام جهانی 2014

 حملات تروریستی روز سه شنبه به هتلی در موگادیشو پایتخت سومالی 32 کشته بر جای گذاشت

 گربه ماهی های گرسنه تلمبار شده روی هم ( هند) 

 نمایش تندیس طلایی " پاول " ،  اختاپوس معروف پیش گوی نتایج بازی های جام جهانی در نمایشگاه جواهر و زیور آلات در بمبئی هند

 گردهمایی و رقص دسته جمعی یک گروه مذهبی در هند

 تلاش امدادگران چینی برای جلوگیری از واژگونی یک قطار از روی یک پل که بر اثر سیل تخریب شده است

 بدون شرح!
+ نوشته شده در  پنجشنبه چهارم شهریور ۱۳۸۹ساعت 19:4  توسط شبکه خبری tehraan  | 

تصاویر طنز زیبا


عکس های خنده دار ازمیوه ها ! | HiPersian.com

عکس های خنده دار ازمیوه ها ! | HiPersian.com

عکس های خنده دار ازمیوه ها ! | HiPersian.com
 

عکس های خنده دار ازمیوه ها ! | HiPersian.com
 

عکس های خنده دار ازمیوه ها ! | HiPersian.com
 

عکس های خنده دار ازمیوه ها ! | HiPersian.com
 

عکس های خنده دار ازمیوه ها ! | HiPersian.com
 

عکس های خنده دار ازمیوه ها ! | HiPersian.com
 

عکس های خنده دار ازمیوه ها ! | HiPersian.com
 

عکس های خنده دار ازمیوه ها ! | HiPersian.com
 

عکس های خنده دار ازمیوه ها ! | HiPersian.com
 

عکس های خنده دار ازمیوه ها ! | HiPersian.com
 

عکس های خنده دار ازمیوه ها ! | HiPersian.com
 

عکس های خنده دار ازمیوه ها ! | HiPersian.com
 

عکس های خنده دار ازمیوه ها ! | HiPersian.com
 

عکس های خنده دار ازمیوه ها ! | HiPersian.com
 

عکس های خنده دار ازمیوه ها ! | HiPersian.com
 

عکس های خنده دار ازمیوه ها ! | HiPersian.com
 

عکس های خنده دار ازمیوه ها ! | HiPersian.com
 

عکس های خنده دار ازمیوه ها ! | HiPersian.com
 

عکس های خنده دار ازمیوه ها ! | HiPersian.com
 

عکس های خنده دار ازمیوه ها ! | HiPersian.com
 

عکس های خنده دار ازمیوه ها ! | HiPersian.com
 

عکس های خنده دار ازمیوه ها ! | HiPersian.com
 

عکس های خنده دار ازمیوه ها ! | HiPersian.com
 

عکس های خنده دار ازمیوه ها ! | HiPersian.com
 

عکس های خنده دار ازمیوه ها ! | HiPersian.com
 

عکس های خنده دار ازمیوه ها ! | HiPersian.com
 

عکس های خنده دار ازمیوه ها ! | HiPersian.com
 

عکس های خنده دار ازمیوه ها ! | HiPersian.com
 

عکس های خنده دار ازمیوه ها ! | HiPersian.com
 

عکس های خنده دار ازمیوه ها ! | HiPersian.com
 

عکس های خنده دار ازمیوه ها ! | HiPersian.com
 

عکس های خنده دار ازمیوه ها ! | HiPersian.com
 

عکس های خنده دار ازمیوه ها ! | HiPersian.com
 

عکس های خنده دار ازمیوه ها ! | HiPersian.com
 

عکس های خنده دار ازمیوه ها ! | HiPersian.com
 

عکس های خنده دار ازمیوه ها ! | HiPersian.com
 

عکس های خنده دار ازمیوه ها ! | HiPersian.com
 

عکس های خنده دار ازمیوه ها ! | HiPersian.com
 

عکس های خنده دار ازمیوه ها ! | HiPersian.com
 

عکس های خنده دار ازمیوه ها ! | HiPersian.com
 

عکس های خنده دار ازمیوه ها ! | HiPersian.com
 

عکس های خنده دار ازمیوه ها ! | HiPersian.com
 

عکس های خنده دار ازمیوه ها ! | HiPersian.com
 

عکس های خنده دار ازمیوه ها ! | HiPersian.com
 

عکس های خنده دار ازمیوه ها ! | HiPersian.com
 

عکس های خنده دار ازمیوه ها ! | HiPersian.com
 

عکس های خنده دار ازمیوه ها ! | HiPersian.com
 

عکس های خنده دار ازمیوه ها ! | HiPersian.com
 

عکس های خنده دار ازمیوه ها ! | HiPersian.com
 

عکس های خنده دار ازمیوه ها ! | HiPersian.com
 

ףای خنده دار ازمیوه ها ! | HiPersian.com
 

عکس های خندÁکس 䃟 دار ازمیوه ها ! | HiPersian.com
 

عکس های خنده دار ازمیوه ها ! | HiPersian.com
 

عکس های خنده دار ازمیوه ها ! | HiPersian.com
 

عکس های خنده دار ازمیوه ها ! | HiPersian.com
 

+ نوشته شده در  چهارشنبه سوم شهریور ۱۳۸۹ساعت 18:51  توسط شبکه خبری tehraan  | 

عکس های بینظیر و باور نکردنی از دوبی و سواحل و برج ها !!!

 


http://up.vatandownload.com/upimages/2010/Aug/24/ATT00003.jpg

 


http://up.vatandownload.com/upimages/2010/Aug/24/ATT00004.jpg

 

http://up.vatandownload.com/upimages/2010/Aug/24/ATT00005.jpg

 

http://up.vatandownload.com/upimages/2010/Aug/24/ATT00006.jpg

 

http://up.vatandownload.com/upimages/2010/Aug/24/ATT00007.jpg

 

http://up.vatandownload.com/upimages/2010/Aug/24/ATT00008.jpg

 

http://up.vatandownload.com/upimages/2010/Aug/24/ATT00009.jpg

 

http://up.vatandownload.com/upimages/2010/Aug/24/ATT00010.jpg

 

http://up.vatandownload.com/upimages/2010/Aug/24/ATT00011.jpg

+ نوشته شده در  چهارشنبه سوم شهریور ۱۳۸۹ساعت 18:39  توسط شبکه خبری tehraan  | 

تصاویر زیبا از پاییز

عکس های بسیار زیبا و دیدنی پاییزی ... برای لود شدن تصاویر لطفا صبر کنید .

 

اميدوارم كه هيچگاه دلتان پائيزي نشود ولي چشمانتان تصاويري به اين زيبايي از پائيز ببيند

 

برای دیدن عکس ها در سایز واقعی روی عکس ها کلیک کنید

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
+ نوشته شده در  چهارشنبه سوم شهریور ۱۳۸۹ساعت 18:22  توسط شبکه خبری tehraan  | 

تصاویر زیبا

شکار یک گراز وحشی در نروژ که جثه آن 4 برابر بزرگ تر از گرازهای معمولی است

 مسابقات اسب سواری با چشمان بسته در آرژانتین

 جشن تولد پاندای باغ وحش آدلاید استرالیا

 آنجلینا جولی بازیگر مشهور هالیوود در لباس نظامی

 شنای یک کودک در استخر مخصوص کودکان در چین

 قاب خالی تابلوی دزدیده شده " گل خشخاش " اثر نقاش معروف ون سان ونگوک در موزه ای در مصر

 تصویری نزدیک از یک عنکبوت

 مسابقات دو و میدانی در استادیومی در برلین

 بازی با مرگ در قلعه خندان گرگان

 

پ.ن : تپه قلعه خندان از قدیمی ترین تفرجگاه های مردم گرگان است که اکنون متاسفانه به دلیل عدم توجه کافی و رسیدگی به آن، به محلی متروکه برای تجمع و مصرف آزادانه مواد مخدر تبدیل شده است. گویا حتی برای تفریح و تفرج هم ، گذر مسئولین متعدد مبارزه با مواد مخدر به قلعه خندان نمی افتد!

 


 

پایان گروگانگیری خونین از سوی یک پلیس اخراجی فیلیپین در مانیل
 اردوگاه آوارگان سیلزده در سند پاکستان تلاش کودکان افغان برای صید ماهی با چفیه  از رودخانه ای در کابل

 رقص سنتی معلولان هندی روی ویلچر

 دستگیری یک باند قاچاق عاج فیل با 2 تن عاج در فرو دگاه نایروبی در کنیا 

 بدون شرح!


 

+ نوشته شده در  چهارشنبه سوم شهریور ۱۳۸۹ساعت 18:17  توسط شبکه خبری tehraan  | 

عکسهای دیدنی از زیباترین کشور جهان: ایران

 
http://www.seemorgh.com/images/iContent/1389-8/ATT00010.jpg
رودخانه سیروان- کردستان
 
http://www.seemorgh.com/images/iContent/1389-8/ATT00010.jpg
دریاچه زریوار - کردستان
 
http://www.seemorgh.com/images/iContent/1389-8/ATT00010.jpg
لرستان-آبشار شوی
 
http://www.seemorgh.com/images/iContent/1389-8/ATT00010.jpg
لرستان-آبشار شوی
 
 
http://www.seemorgh.com/images/iContent/1389-8/ATT00010.jpg
لرستان -آبشار بیشه
 
http://www.seemorgh.com/images/iContent/1389-8/ATT00010.jpg
آبشارهای شوشتر
 
http://www.seemorgh.com/images/iContent/1389-8/ATT00010.jpg
قشم- جزيره هنگام
 
http://www.seemorgh.com/images/iContent/1389-8/ATT00010.jpg
درفک (گيلان) به معنی آشيانه عقاب
 
http://www.seemorgh.com/images/iContent/1389-8/ATT00010.jpg
درفک (گيلان) به معنی آشيانه عقاب
 
http://www.seemorgh.com/images/iContent/1389-8/ATT00010.jpg
چابهار گل افشان-کهیر
 
http://www.seemorgh.com/images/iContent/1389-8/ATT00010.jpg
درياچه سد طالقان
 
http://www.seemorgh.com/images/iContent/1389-8/ATT00010.jpg
ایگل
 
http://www.seemorgh.com/images/iContent/1389-8/ATT00010.jpg
چشمه‌های باداب سورت
 
http://www.seemorgh.com/images/iContent/1389-8/ATT00010.jpg
نئور و سوباتان (گيلان)
 
http://www.seemorgh.com/images/iContent/1389-8/ATT00010.jpg
نئور و سوباتان (گيلان)
 
http://www.seemorgh.com/images/iContent/1389-8/ATT00010.jpg
آبشار شيرآباد
 
http://www.seemorgh.com/images/iContent/1389-8/ATT00010.jpg
آبشار کبودوال
 
http://www.seemorgh.com/images/iContent/1389-8/ATT00010.jpg
کرمانشاه- بیستون
 
http://www.seemorgh.com/images/iContent/1389-8/ATT00010.jpg
قلعه رودخان (گيلان- محل شكست اعراب هنگام حمله به گيلان)
 
http://www.seemorgh.com/images/iContent/1389-8/ATT00010.jpg
قلعه رودخان 
 
http://www.seemorgh.com/images/iContent/1389-8/ATT00010.jpg
ماسوله (گيلان)
 
http://www.seemorgh.com/images/iContent/1389-8/ATT00010.jpg
جنگل‌های اليمستان
+ نوشته شده در  چهارشنبه سوم شهریور ۱۳۸۹ساعت 18:11  توسط شبکه خبری tehraan  | 

داستان یک آشنایی و ازدواج اینترنتی

 


http://iranvij.ir/upload/images/t1majz57h2x0cu7x2mi7.jpg

 


● آشنایی:
من بعد از اینکه درسم تمام شد،ازطریق یکی ازدوستانم با یک شرکت مهندسی آشنا شدم ودر آنجا شروع به کار کردم.اما ازآنجا که این شرکت تازه تاسیس شده بود ،هنوزکار خیلی جدی برای انجام دادن نداشتم واگرهم کاری بود، وقت چندانی نمیگرفت.

من هم برای گذراندن وقت با ایترنت کار می کردم.آن موقع هنوز وبلاگ نویسی مثل حالا اینقدر همه گیر نشده بود و تعداد وبلاگهای موجود خیلی کم بود.من هم بیشتر وقتم را با خواندن این وبلاگها به خصوص وبلاگهای ادبی می گذراندم. تا اینکه یک روز یکی از دوستان قدیمی انجمن ادبی دانشکده لینک وبلاگش را برایم فرستاد.من هم وبلاگش را خواندم و از آنجاکه مطلب خواندنی زیادی نداشت طبق عادت به سراغ لینکهای کنار صفحه اش رفتم. یکی از آنها را باز کردم...ک صفحه ء آبی باز شد...وقتی شروع به خواندن کردم، آنفدر مطالبش مرا جذب کرد که تمام آرشیوش را هم یک به یک خواندم و وقتی به خودم اومدم دیدم سه ساعت تمام است که در حال خواندن این وبلاگ هستم... شعرها، مطالبی در مورد رفتار شناسی عشق که برایم بینهایت جالب بود...نفد کتابهای مختلف و....

در همین حال به طور اتفاقی همان دوستم که از طریق او با این شرکت آشنا شده بودم، آمد و من هیجان زده او را پای کامپیوتر بردم و گفتم بیا ببین چی کشف کردم و بیشتر شعرهای آن وبلاگ را برایش با شوق و ذوق خواندم.

بعد از آن چنانکه تقریبا رسم بود، بدون آنکه بدانم نویسنده این مطالب اصلا چه کسی است، برایش میل زدم و گفتم که از نوشته هایش چقدر لذت برده ام.

فردای آنروز جواب داد و تشکر کرد و من هم در جواب دوباره آدرس وبلاگ خودم را به او دادم.
به این ترتیب روابط ایمیلی ما ادامه پیدا کرد ، به این صورت که شعرهای همدیگر را نقد می کردیم و نظرمان را نسبت به نوشته های همدیگر میگفتیم. تنها اطلاعاتی هم که از هم داشتیم رشته های تحصیلی مان بود و اینکه من تهران هستم و او شمال.
تا اینکه یک بار که هردومان آنلاین بودیم برای اولین بار شروع به چت کردیم... باز هم در مورد شعر و فلان شاعر و فلان انجمن ادبی....
گاهی تقریبا هفته ای یکی دوبار با هم چت می کردیم و از این طریق همدیگر را بیشتر می شناختیم...و نوشته های جدید همدیگر را هم در وبلاگهایمان می خواندیم.در این مدت نه تنها همدیگر را ندیده بودیم(حتی عکس همدیگررا) بلکه هیچوقت تلفنی هم حرف نزده بودیم.

حدود سه چهار ماه به این ترتیب گذشت تا نزدیک عید من برایش نوشتم که ما داریم به شمال(تنکابن) می رویم.او در جواب شماره تلفن اش را نوشت و گفت شمال که آمدی به من زنگ بزن تا همدیگر را ببینیم.

من هم اصلا نمیدانستم فاصله تنکابن تا بهشهر که محل زندگی اوست چقدر راه است...چند روزی گذشت تا ما به تنکابن رفتیم.درتمام این مدت که من اورا می شناختم، مادرم هم با اشعار او آشنا شده بودند. چون من هرچه شعر خوب در اینترنت پیدا میکردم برای مادرم که خودشان هم شاعر هستند می خواندم.بنا براین مادرم بدون اینکه بدانند او کیست از طریق شعرهایش کمی با او آشنا بودند.

من که نمیدانستم چطور باید با وجود پدر و برادرم با او در شهری غریب قرار بگذارم، موضوع را به مادرم گفتم. مادرم که گمان می کردند موضوع فقط یک دیدار شاعرانه است قبول کردند.

و من هم برای اولین بار به او زنگ زدم. خودش گوشی را برداشت. و من گفنم که الان ما تنکابن هستیم.او گفت برنامه ها و شیفت بیمارستان را جور می کنم و فردا میام. اما وقتی من فهمیدم فاصله بهشهر تا تنکابن پنج- شش ساعت راه است با خودم گفتم بعید است بیاید! آنهم توی عید با این شلوغی جاده ها!

شماره موبایلم را دادم که اگر آمد بتوانیم همدیگر را پیدا کنیم.
فردا شد و من دل توی دلم نبود که اگر بیاید من کجا و چطوردور از چشم پدر و برادرم با او قرار بگذارم....زمان گذشت و حدود ساعت چهار بعد از ظهر روز چهارم فروردین درحالیکه خانواده در حال استراحت بودند زنگ زد و گفت رسیده.و به خاطر شلوغی راه به جای پنج شش ساعت، نه ساعت توی راه بوده!

من گفتم بگذار ببینم چطور میتوانم برنامه را جور کنم. جاییکه ما اقامت داشتیم خارج از شهر بود و من نمی توانستم این مسیر را تنها بروم. به مادرم گفتم و خلاصه به سختی پدر و برادر را به بهانه ای راضی کردیم. در این فاصله سیامک چند بار زنگ زد و چون هیچکدام شهر را خوب بلد نبودیم بالاخره یکجا قرار گداشتیم و من به او گفتم که با مادرم میایم.

او مشخصات خودش را گفت که فلان لباس تنم است و من هم گفتم که با چه ماشینی میاییم.
بالاخره رسیدیم.ایستاده بود کنار یک پل.سوار ماشین شد.من حواسم به رانندگی بود و او با مادرم در مورد شعرحرف می زد. رفتیم یک کافی شاپ نشستیم. و باز هم در مورد شعر و شاعری صحبت کردیم.
تا اینکه زمان گذشت و پاشدیم که او دوباره ماشین بگیرد و تمام این راه را برگردد بهشهر.و من تمام مدت فکر می کردم چطور ممکن است کسی این همه را ه را بیاید برای دیداریکساعته کسی!!

● خواستگاری:
بعد از آن ارتباطمان بیشتر اینترنتی و گاهی هم تلفنی ادامه پیدا کرد...بعضی وقتها که دلم گرفته بود یکدفعه توی اینترنت پیداش می شد و چت می کردیم و دلم کلی باز میشد...

دفعه دوم که همدیگر را دیدیم اردیبهشت ماه، برای نمایشگاه کتاب بود که به تهران آمده بود و با دوستان قرارگذاشتیم و همگی به نمایشگاه رفتیم. دیدار کوتاهی بود و حتی فرصت نشد چند کلمه ای با هم حرف بزنیم ...

و دیدار سوم در یک قرار دسته جمعی اینترنتی در سفره خانه حاجی بابا بود که آنهم در جمع دوستان گذشت.. بنابراین عمده ارتباطمان از طریق اینترنت بود و نه در دیدارهای حضوری.یک بار دیگر هم در منزل یکی از دوستان مشترک اینترنتی همدیگر را دیدیم و دفعه بعد در یک شب شعربود که آنجا بیشتر توانستیم با هم همصحبت شویم.این پنج دیدار در طول چهار ماه صورت گرفت... این مدت برای او کافی بود که مرا بشناسد و تصمیم خودش را بگیرد.روز بعد از آخرین دیدارمان در شب شعر، از سر کار برمیگشتم و در مترو بودم که زنگ زد... تمام راه خانه را موبایل به دست، توی تاکسی و اتوبوس و خیابان حرف زدیم...

همان شب دوباره زنگ زد...گفت که الان باید بروم سر کار و فقط زنگ زدم که چیزی را بهت بگویم که تا حالا به هزار زبان گفته ام........ .و از من خواستگاری کرد.

مدت یک ماه و نیم هرشب دو سه ساعت با هم تلفنی حرف می زدیم تا من بتوانم او را بهتر بشناسم و تصمیم خودم را بگیرم.در این مدت چون او شمال بود و من تهران زیاد نمی توانستیم همدیگر را ببینیم و عمده ارتباطمان از طریق تلفن بود و او سعی می کرد در این صحبت ها خودش را به من بشناساند. دفعه اول تنها به خانه مان آمد و با خانواده ام آشنا شد و موضوع را به مادرم گفت…من خودش را تقریبا شناخته بودم…با توجه به اینکه در مورد ازدواج هرگز نمی شود صد در صد مطمئن بود و به شناخت رسید مگر اینکه دل به عشق بسپاریم….عشق، نه احساسی خام و زودگذر که البته تشخیص بین این دو با تدبیر ممکن است. اما مشکل اصلی من این بود که باید شهرم را ترک می کردم و برای زندگی با او به شمال می رفتم و این مساله تصمیم گیری را برای من خیلی دشوار می کرد.من سرکار می رفتم و از شغلم خیلی راضی بودم… دوستان زیادی داشتم که مدام آنها را می دیدم و دوری از آنها و به خصوص از خانواده ام برایم بیشتر شبیه یک کابوس بود….اما… او ارزش همه اینها را داشت… شاید از دست دادن این چیزها تاوان به دست آوردن او بود….او که عشق مبنای اصلی زندگی اش است و بر این پایه جلو آمده بود و به عشق خود ایمان داشت….
دفعه بعد با خانواده اش آمد. خانواده هامان تفاوت زیادی با هم نداشتند و مادر هردومان فرهنگی اند و خوشبختانه مساله ای برای بروز اختلاف وجود نداشت.

● ازدواج:
چند روز بعد از این خواستگاری رسمی و درست یک ماه و نیم بعد از آن شب که موضوع را به من گفت من تصمیم خودم را گرفتم… و به او جواب مثبت دادم. به همان یقینی رسیده بودم که او در خودش دیده بود.شعار عشق و عاشقی خیلی ها سر می دهند اما باید سره را از ناسره تشخیص داد. در این مدت احساس من به او روز به روز بیشتر می شد و خصلت های بهتری در او کشف می کردم… موضوع بسیار مهم علایق مشترک ما بود به چیزهایی از قبیل شعر و موسیقی که نه به عنوان یک سرگرمی بلکه به عنوان اصول مهم زندگیمان به آنها نگاه می کنیم که با وجود اختلاف بسیار در رشته های تحصیلیمان(پزشکی و مهندسی برق)، باعث می شد حرف همدیگر را به خوبی درک کنیم.

به هرحال من بعد از مدتی از کارم استعفا دادم و راهی دیار سبز شمال شدم! و الان یکسال است که در اینجا زندگی می کنم.و او با لطف و مهربانی اش نمی گذارد من هیج احساس غربت و تنهایی کنم. تقریبا ماهی یک بار به تهران می رویم تا من خانواده و دوستانم را ببینم.
 

+ نوشته شده در  سه شنبه دوم شهریور ۱۳۸۹ساعت 13:43  توسط شبکه خبری tehraan  | 

عکس و تصاویر فیلم سینمایی آدمکش

 


http://iranvij.ir/upload/images/pvyrzxp625un6oj882g.jpg
 

بیشتر سکانس‌های این فیلم در تهران و بقیه در لواسان و حوالی رامسر فیلمبرداری شده است.
بهرام رادان، مهتاب کرامتی، حامد بهداد، لیلا اوتادی، قطب‌الدین صادقی، افسانه بایگان، شهرزاد کمال‌زاده، سیامک صفری، علی اصغر طبسی، امیر مهدی‌کیا، علی مرادی، فاطمه درستکار و فرامرز روشنایی بازیگران «آدمکش» به تهیه‌کنندگی محمد پوستی هستند.
این فیلم مضمونی اجتماعی دارد و یک درام روانشناختی است. رضا کریمی تاکنون فیلم‌های سینمایی «عشق + ۲»، «هزاران زن مثل من»، «تب» و «انعکاس» و همچنین مجموعه های تلویزیونی «مرده متحرک»، «شبی از شب ها» و «فاکتور هشت» را مقابل دوربین برده است.
از عوامل اصلی این فیلم می‌توان به آزیتا موگویی(مجری طرح و مدیرتولید)، ژیلا مهرجویی(طراح صحنه و لباس)، بهروز معاونیان(صدابردار)، عاطفه رضوی(طراح چهره پردازی)، محمد موفق(دستیار اول کارگردان)، احسان سجادی(برنامه‌ریز) و محمد یمینی(مدیر تدارکات) اشاره کرد.
قرار است «آدمکش» برای نمایش در بیست و هشتمین جشنواره فیلم فجر آماده نمایش شود.http://iranvij.ir/upload/images/jqjmk1dvzl749vi4mi6.jpg

http://iranvij.ir/upload/images/f59w01juo3rhb6xn0h1z.jpg

http://iranvij.ir/upload/images/k6wb3y71yyk3ud88xea.jpg

http://iranvij.ir/upload/images/o72cnhsmtjt6akho7vx.jpg

http://iranvij.ir/upload/images/6gesynx9k6uybidusc6.jpg

http://iranvij.ir/upload/images/74xpuhgf3xnh2u6aqmcr.jpg

http://iranvij.ir/upload/images/vhga48uz7mdi2v27iet.jpg

http://iranvij.ir/upload/images/2v50zel29hx4j595fe3z.jpg

http://iranvij.ir/upload/images/r5oqqjnrc1bqph10y7dd.jpg

http://iranvij.ir/upload/images/6s8z4dyyf2jx6j1oov.jpg

http://iranvij.ir/upload/images/8vdnwmnbd0je74u9d7.jpg

http://iranvij.ir/upload/images/xsni9sffcpuzucmbfkj9.jpg

+ نوشته شده در  سه شنبه دوم شهریور ۱۳۸۹ساعت 13:42  توسط شبکه خبری tehraan  | 

۱۰راه تضمینی برای عمیق تر کردن رابطه عاشقانه

 

 

داشتن یک رابطه شاد و خوب کار سختی نیست! خبر بهتر برای زوج های خوشبخت این است که اگر در یک رابطه موفق باشید، چه ازدواج کرده باشید چه نکرده باشید، می توانید با ایجاد چند رفتار جدید و تغییرات کوچک در رابطه تان آن را برای همیشه همانطور حفظ کنید یا حتی آنرا بهتر هم بکنید. بااینکه خیلی متخصصین می گویند باید روی درست کردن اشکالات رابطه متمرکز شوید، تحقیق من ثابت کرد که اضافه کردن رفتارهای مثبت به رابطه تاثیر بسیار بیشتر بر خوشنودی زوج ها دارد. در زیر به 10 راه برای عمیق تر کردن رابطه تان برای خوشنودی و رضایت بیشتر اشاره می کنیم.

 

1. خاص بودن طرف مقابلتان را قبول کنید.

همه ما در لحظه هایی آرزو می کردیم طرف مقابلمان لاغرتر، پولدارتر، رمانتیک تر یا خیلی چیزهای دیگر بود. نگاهی به انتظاراتتان بیندازید و ببینید تا چه حد واقعبینانه هستند. انتظارات غیرواقعبینانه فقط منجر به خسته شدن شما از رابطه می شوند  که یکی از مهمترین دلایل از بین رفتن رابطه هاست.

 

2. هر از گاهی مهربان شوید.

اعمال و رفتارهای خیلی کوچک که نشان دهد، "من به تو فکر می کنم" برای حفظ رابطه لازم است. مثلاً همین که مرد ماشین همسرش را ببرد و بنزین به آن بزند، همین که زن یک فنجان چای خوب برای شوهرش درست کند و کنار تختش ببرد، گرفتن دست ها، لمس کردن همدیگر، ایمیل های عاشقانه در وسط روز همه و همه راه هایی بسیار ساده برای ابراز محبت هستند. تحقیقات نشان می دهد که جمع شدن رفتارهای کوچک مکرر تاثیر بزرگتری بر خوشبختی روابط زوج ها دارد تا رفتارهای بزرگ هر از گاهی.

 

3. 10 دقیقه در روز را به برقراری ارتباط اختصاص دهید.

بیشتر زوج ها فکر می کنند که همیشه با هم در تماس هستند اما واقعاً چه مقدار زمان را به عمیق تر کردن درکتان از طرف مقابل اختصاص می دهید؟ زوج های خوشبخت در تحقیق من بیشتر اوقات با هم حرف می زنند اما نه درمورد رابطه شان، درمورد مسائل خودشان و فکر می کردند که در چهار زمینه شناخت خوبی از طرف مقابلشان داشتند: دوستان، محرک های استرس زا، آرزوها و رویاها، و ارزش ها. 10 دقیقه در روز را  اختصاص دهید که با همسرتان درمورد چیزی جز کار، خانواده، مسائل خانه یا رابطه تان حرف بزنید. این تغییر کوچک روح و زندگی تازه ای به رابطه تان می دهد.

 

4. هر هفته عاشق شوید.

قرارملاقات های ناگهانی فوق العاده هستند اما واقعیت این است که ما آنقدر مشغول کار و زندگی هستیم که معمولاً وقتی کمی برای عشقمان می گذاریم. با یک قرارملاقات در هفته برای خوردن شام بیرون، رفتن به سینما، گالری های هنری، یا هر چیز دیگری عشق و رابطه تان را همیشه سالم نگه دارید. یک نکته برای آقایون: تحقیقات نشان می دهد که خانم ها وقتی خارج از خانه و دور از بچه ها و مسائل خانه داری باشند، مهربان تر و پرحرارت تر می شوند و میل جنسیشان هم خیلی قوی تر می شود. با اجاره یک شب در یک هتل و سپردن بچه های به یکی از افراد فامیل ببینید که چه اتفاقی می افتد.

 

5. با هم و در کنار هم تغییر کنید و رشد کنید.

رابطه عشقی شما یک موجود زنده است که برای رشد و پیشرفت نیاز به غذا دارد. بهترین راه برای غذا دادن به آن ایجاد تغییر در آن است. ایجاد تغییر در رابطه نشان داده است که یکی از مهمترین عناصر در خوشبختی زوج ها می باشد. این تغییرات می توانند کوچک باشند اما باید آنقدر بزرگ باشند که طرفتان متوجه آن شود. جایتان را با هم عوض کنید: اگر همیشه مرد برای شام در یک رستوران جا رزرو می کند، اجازه بدهید یکبار خانم اینکار را بکند. یا برنامه هایتان را قطع کنید: وسط کار یک کار جالب با هم انجام بدهید، مثلاً به یک گالری یا موزه که نزدیکتان است بروید. یا یک چیز جدید را امتحان کنید: با هم به کلاس رقص یا اسکی بروید.

 

6. دوستان و خانواده هم را بهتر بشناسید.

تحقیق من نشان داد که بخصوص مردها وقتی همسرشان رابطه خوبی با خانواده او دارد شادتر هستند. همچنین زوج هایی که دوستان هم را می پذیرند و برای شناختن آنها تلاش می کنند خوشبخت تر هستند تا زوج هایی که دوستان و زندگی خانوادگی جداگانه دارند.

 

7. مراقبت و حمایت کنید.

یکی از سه چیزی که زوج ها برای موفقیت در رابطه شان به آن نیاز دارند حمایت  است (آن دوتای دیگر اطمینان آفرینی و صمیمیت می باشد). زوج های خوشبخت در تحقیق من متفقاً گفتند که داشتن همسری که پشتیبان آنها باشد یکی از مهمترین جنبه های رابطه شان است. خیلی وقت ها مردها دوست دارند حمایت مادی کنند و زن های بیشتر به سمت حمایت عاطفی گرایش دارند. ببینید همسرتان به چه کمک و پشتیبانی نیاز دارد و بعد آنرا به او عرضه کنید.

 

8. بخندید.

خنده یک تمرین معنوی است. در ازدواج خنده بعنوان یک داروی خوشبختی عمل می کند. برای جلوگیری از یکنواخت شدن رابطه باید بتوانید بین جنبه های منطقی رابطه تان با جنبه های تفریحی آن تعادل ایجاد کنید. بله برای منظم بودن زندگی و امنیت رابطه تان باید کارهای خاصی انجام دهید اما هیچوقت شوخی و تفریح را فراموش نکنید. بد نیست گاهی برای همسرتان بچگانه رفتار کنید، یا در کنار هم یک فیلم خنده دار نگاه کنید.

 

9. اجازه بدهید آنرا به قدرت بالاتر بسپاریم.

وقتی با هم اختلاف دارید گاهی اوقات بهتر است که آنرا رها کنید و اجاز بدهید روزگار خودش آنرا حل کند. به جای عصبانی شدن سعی کنید از چیزهای کوچک گذشت کنید. مشاجره و اختلاف در هر رابطه ای پیش می آید. یادتان باشد که اختلاف دلیل عدم موفقیت روابط نیست اما طریقه برخورد شما با آن است که استرس را وارد رابطه تان می کند. باید ببینید چه مسائلی اهمیت بیشتری دارند و به آنها بپردازید و مسائل کوچکتر را فراموش کنید.

 

10. راهی سالم برای ارتباط پیدا کنید.

همه زوج های خوشبخت در تحقیق من می گفتند داشتن مهارت های ارتباطی قوی یکی از عوامل موثر در ماندن آنها کنار همدیگر بوده است. این یعنی نه تنها از همسرتان بپرسید که به چه چیز نیاز دارد بلکه نیازهای خودتان را هم با او در میان بگذارید. این یعنی مرتب ببینید که چه عوامل استرس زایی وارد زندگی همسرتان شده است تا به برطرف کردن آنها کمک کنید. این یعنی با جنگ و دعوا با هم بحث نکنید، طوری بحث کنید که احترام بینتان خدشه دار نشود و اثاثیه خانه تان هم سالم بماند!

+ نوشته شده در  سه شنبه دوم شهریور ۱۳۸۹ساعت 13:16  توسط شبکه خبری tehraan  | 

تصاویر

مقابله با تظاهرات دانشجویی در شیلی به وسیله خودروهای آب پاش از سوی پلیس

 درگیری سیلزدگان پاکستانی برای دریافت کمک های غذایی خارجی

 یک مرد چینی 40 ساله که از یک بیماری نادر غده ای در ناحیه بینی اش رنج می برد

 نشست زمین در بلوار ابوطالب مشهد

 

 

این حادثه متاسفانه 2 کشته برجای گذاشته است

 


 

 

کارگران هندی مشغول کار روی یک پروژه خط لوله گاز 

 شنای یک کودک در رودخانه ای مملو از زباله در احمد آباد هند

 افطار در جوار مزار شهدا

 

 


 

پرتاب غذا و کمک های اولیه به مردم سیلزده پاکستان در پنجاب از هلی کوپتر

 عکس هایی زیبا از طبیعت

 بناهای با شکوه بدون شرح!
+ نوشته شده در  سه شنبه دوم شهریور ۱۳۸۹ساعت 13:14  توسط شبکه خبری tehraan  | 

تصاویر زیبا

یک کنسرت موسیقی روی آب در اتریش

 

مسابقات قایقرانی المپیک جوانان در سنگاپور

 

تلاش امدادگران برای نجات یک کارگر چینی از سیل 

خواب یک خوک آبی در آکواریوم مترو پارک اوهایو در آمریکا

 

آکواریوم شهر ملبورن استرالیا

 

مایکل فلپس قهرمان شنای آمریکا در حال مسابقه در ارواین کالیفرنیا
 

نماز جماعت مغرب روزه داران مسلمان در صحن خانه کعبه در مکه

 

نمایش یک مومیایی چینی متعلق به 3800 سال پیش در موزه علوم طبیعی در تگزارس آمریکا


 

 

اردوگاه آوارگان سیلزده در استان سند پاکستان

 

تفنگدار دریایی زخمی آمریکایی در هلمند افغانستان

 

بدون شرح!

+ نوشته شده در  دوشنبه یکم شهریور ۱۳۸۹ساعت 17:33  توسط شبکه خبری tehraan  | 

خانه درختی !

های پرشین دات کام
 

های پرشین دات کام
 

های پرشین دات کام
 

های پرشین دات کام
 

های پرشین دات کام
 

های پرشین دات کام
 

های پرشین دات کام
 

+ نوشته شده در  یکشنبه سی و یکم مرداد ۱۳۸۹ساعت 14:9  توسط شبکه خبری tehraan  | 

اولين آينه چوبي جهان! - عکس - گزارش

اول عکس ها رو ببينيد تا بعد توضيحاتش رو بگم:
 

http://upload.vatandownload.com/up1/2/image001.jpg

http://upload.vatandownload.com/up1/2/image003.jpg

http://upload.vatandownload.com/up1/2/image004.jpg

http://upload.vatandownload.com/up1/2/image005.jpg

http://upload.vatandownload.com/up1/2/image006.jpg

 

اين آينه چوبي توسط Daniel Rozen با کنار هم گذاشتن 830 تکه چوب کوچک
ساخته شده. هر تکه چوب با يک موتور کوچک کنترل مي شود.
يک دوربين مخفي تصوير شيء جلوي آينه را به کامپيوتر منتقل کرده
و کامپيوتر با تغيير وضعيت تکه هاي چوب تصوير مورد نظر را توليد مي کند!

http://upload.vatandownload.com/up1/2/image007.jpg

http://upload.vatandownload.com/up1/2/image008.jpg 
+ نوشته شده در  یکشنبه سی و یکم مرداد ۱۳۸۹ساعت 14:8  توسط شبکه خبری tehraan  | 

اولين آينه چوبي جهان! - عکس - گزارش

اول عکس ها رو ببينيد تا بعد توضيحاتش رو بگم:
 

http://upload.vatandownload.com/up1/2/image001.jpg

http://upload.vatandownload.com/up1/2/image003.jpg

http://upload.vatandownload.com/up1/2/image004.jpg

http://upload.vatandownload.com/up1/2/image005.jpg

http://upload.vatandownload.com/up1/2/image006.jpg

 

اين آينه چوبي توسط Daniel Rozen با کنار هم گذاشتن 830 تکه چوب کوچک
ساخته شده. هر تکه چوب با يک موتور کوچک کنترل مي شود.
يک دوربين مخفي تصوير شيء جلوي آينه را به کامپيوتر منتقل کرده
و کامپيوتر با تغيير وضعيت تکه هاي چوب تصوير مورد نظر را توليد مي کند!

http://upload.vatandownload.com/up1/2/image007.jpg

http://upload.vatandownload.com/up1/2/image008.jpg 
+ نوشته شده در  یکشنبه سی و یکم مرداد ۱۳۸۹ساعت 14:5  توسط شبکه خبری tehraan  | 

لطفا یکی بگه تکلیف اونها که قبل از آیین نامه ازدواج کردن چیه؟

با توجه به این که طبق گفته رییس جدید سازمان ملی جوانان، قرار است اخذ گواهینامه تخصصی ازدواج برای پسران اجباری شود و دخترها تنها اجازه بله گفتن به کسانی را داشته باشند که دوره سه ماهه مهارت های ازدواج را گذرانده باشد.
از این روی، یک عدد آزمون اختصاصی طراحی کرده ایم تا در پایان دوره ، جوانان را با آن محک بزنند و گواهینامه ازدواج را به کسانی بدهند که در پاسخگویی امتیاز خوبی کسب کرده باشند ...
* در جاده زندگی مشترک، هر یک از تابلوهای زیر به چه مفهومی اشاره دارند؟


الف. فرمان زندگی را از همان اول، خودت به دست بگیر
ب. اگر پرسپولیسی هستی آن گاه همسرت نباید استقلالی باشد[الف. انتخاب همسر از بین آدمهای برجسته
ب. شکم برجسته ممنوع!الف. همیشه راه راست را برو
ب. به طرف منزل مادرزنازدواج:
الف. آغاز آزاد روابط
ب. ‌پایان روابط آزادالف. لطفا موالیدتان را کنترل کنید!
ب. یکی کمه، دو تا غمه، سه تا که شد خاطرجَمعه!الف. به سراغ شوهر که می روی تازیانه را فراموش نکن!
ب. کتک زدن ممنوعالف. همسرت را نپیچان
ب. دم درآوردن ممنوع!الف. ماه عسل به دریا نروید، غرق می شوید، حسرت به دل می مانید!
ب. زیرآبی رفتن ممنوعالف. وفاداری در حد سگ
ب. اخلاق سگی ممنوعالف. به پای هم پیر شوید
ب. پیرتان در می آید!الف.  ladies next
ب.  محل وقوع عشق های خیابانیالف. بعد دوسال راه میندازیم یه مخزن گنده جوجه کشی!
ب. دو فرزند کافی است!'الف. همدیگر را دور نزنید!
ب. دور همدیگر بگردید!


+ نوشته شده در  یکشنبه سی و یکم مرداد ۱۳۸۹ساعت 13:41  توسط شبکه خبری tehraan  | 

تصاويري از مراسم بزرگداشت بهروز وثوقي در آمفي تئاتر گيبسون


 

http://up.uploader.ir/persianfun/15/1492709.jpg

 

http://up.uploader.ir/persianfun/15/2706129.jpg

 

http://up.uploader.ir/persianfun/15/3290232.jpg

http://up.uploader.ir/persianfun/15/3999574.jpg

http://up.uploader.ir/persianfun/15/4002269.jpg

http://up.uploader.ir/persianfun/15/4218157.jpg

http://up.uploader.ir/persianfun/15/6664861.jpg

+ نوشته شده در  یکشنبه سی و یکم مرداد ۱۳۸۹ساعت 13:39  توسط شبکه خبری tehraan  | 

تصاویر زیبا

 

یک نوجوان بازدید کننده از موزه مادام توسو در برلین انگشت خود را در بینی مجسمه مومی  " شرک " شخصیت کارتونی محبوب کودکان کرده است

 جوانان فیلیپینی در گریم شخصیت های فیلم " اوه تار " در سومین  نمایشگاه بین المللی موتور در مانیل

 کافی شاپ یخی در توکیو

 تخریب جاده ای در اثر سیل و رانش زمین در تنسی آمریکا

 فروریختن یک پل بر اثر سیل در استان سیچوان چین

 تلاش امدادگران برای آرام کردن زنی که خانواده خود را در رانش زمین از دست داده است ( استان یونان چین)

 نمایش هنرمندان در جشن های پنجاه و پنجمین سالگرد برقراری روابط دیپلماتیک چین و نپال در کاتماندو

 یک شهروند لندنی دوستدار بازی کریکت مشغول تماشای بازی دو تیم ملی کریکت انگلیس و پاکستان از پنجره خانه خود که مشرف به استادیوم محل بازی ها است

 یک کشیش مجارستانی مشغول اسکیت سواری

 یک هنرمند مشغول نمایش حباب با کف در مادرید

 تفرجگاهی درکاراکاس مرکز ونزوئلا

 کارگران مشغول نصب یک دایناسور پلاستیکی در نمایشگاه دایناسورها در آلمان

 بازی کودکان در پارکی در کابل

 توزیع مایحتاج ضروری در میان  سیلزدگان پاکستانی

 تظاهرات کارگران و کارمندان آفریقای جنوبی در اعتراض به افزایش کم حقوق

 بدون شرح!

+ نوشته شده در  یکشنبه سی و یکم مرداد ۱۳۸۹ساعت 13:27  توسط شبکه خبری tehraan  | 

فتوکاتور های طنز روز ... لطفا برای لود شدن تصاویر صبر نمایید

 

 


+ نوشته شده در  یکشنبه سی و یکم مرداد ۱۳۸۹ساعت 13:25  توسط شبکه خبری tehraan  | 

عکس های قایقرانی در مناظر زیبا

 
 

http://www.iranvij.ir/upload/images/uu6gn5u0b32jqnhdm4m.jpg

http://www.iranvij.ir/upload/images/5qxtnxwiv8yxvvvxfm1i.jpg


http://www.iranvij.ir/upload/images/9pmmahoqulvtn3lp7rpi.jpg


http://www.iranvij.ir/upload/images/caov4y0ds71gu8969iz.jpg

http://www.iranvij.ir/upload/images/vwl6jm4aqm8epnbwt23b.jpg

http://www.iranvij.ir/upload/images/2txm1rdu4bdz1ii07p1d.jpg

http://www.iranvij.ir/upload/images/xegof0my8qazmfxrc8b9.jpg

http://www.iranvij.ir/upload/images/vgdq927t8z1bs21cxnx.jpg

http://www.iranvij.ir/upload/images/jt8mhmi0m96bxn3wtttb.jpg

http://www.iranvij.ir/upload/images/fyo9e74wzssl5snc0wsg.jpg

http://www.iranvij.ir/upload/images/wcrmm4exvikoc6a51vux.jpg

http://www.iranvij.ir/upload/images/hsds5qzqpv0bcry2ltmu.jpg


+ نوشته شده در  شنبه سی ام مرداد ۱۳۸۹ساعت 13:45  توسط شبکه خبری tehraan  | 

تصویری/ افطار در حرم مطهر امام رضا (ع)

گزارش

 

مراسم افطار ماه مبارک رمضان همه روزه بعد از نماز مغرب و عشا در حرم مطهر امام رضا (ع) برگزار می شود . برای بسیاری از زائران و همچنین مجاوران حرم امام رضا ، شرکت در این مراسم روحانی افطار توفیق بسیاری محسوب میشود که شانس شرکت در آن برای همه زائرین و یا مجاورین امکان ندارد .

با قرار دادن عکس هایی زیبا از این مراسم با شکوه ، سعی در تجدید خاطره برای کسانی که قبلا این شانس نصیبشون شده را داشتیم و همچنین نشان دادن گوشه ای از این مراسم برای کسانی که تا حالا در این مراسم افطاری شرکت نداشته اند .

 

لطفا برای لود شدن تصاویر صبر کنید ...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

+ نوشته شده در  شنبه سی ام مرداد ۱۳۸۹ساعت 12:32  توسط شبکه خبری tehraan  | 

تصاویر فواره بسیار زیبا در برج دوبی

های پرشین دات کام

های پرشین دات کام

های پرشین دات کام

های پرشین دات کام

های پرشین دات کام

های پرشین دات کام

های پرشین دات کام

های پرشین دات کام

های پرشین دات کام

های پرشین دات کام

های پرشین دات کام

های پرشین دات کام

های پرشین دات کام

های پرشین دات کام

های پرشین دات کام

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و پنجم مرداد ۱۳۸۹ساعت 13:31  توسط شبکه خبری tehraan  | 

بازیگران زن

2008 – Ksenia Sukhinova, Russia

2007 – Zhang Zilin, China

miss03 20 Miss World Owners

2006 – Taťána Kuchařová, Czech Republic

miss04 20 Miss World Owners

2005 – Unnur Birna Vilhjálmsdóttir, Iceland

miss05 20 Miss World Owners

2004 – María Julia Mantilla, Peru

miss06 20 Miss World Owners

2003 – Davison (Rosanna Diane Davison, Ireland

miss07 20 Miss World Owners

2002 – Azra Akin, Turkey

miss08 20 Miss World Owners

2001 – Agbani Darego, Nigeria

miss09 20 Miss World Owners

2000 – Priyanka Chopra, India

miss10 20 Miss World Owners

1999 – Yukta Mookhey, India

miss11 20 Miss World Owners

1998 – Linor Abargil, Israel

miss12 20 Miss World Owners

1997 – Diana Hayden, India

miss13 20 Miss World Owners

1996 – Irene Skliva, Greece

miss14 20 Miss World Owners

1995 – Jacqueline Aguilera, Venezuela

miss15 20 Miss World Owners

1994 – Aishwarya Rai, India

miss16 20 Miss World Owners

1993 – Lisa Hanna, Jamaica

miss17 20 Miss World Owners

1992 – Julia Kourotchkina, Russia

miss18 20 Miss World Owners

1991 – Ninibeth Beatriz Jiménez, Venezuela

miss19 20 Miss World Owners

1990 – Gina Marie Tolleson, United States

miss20 20 Miss World Owners

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و پنجم مرداد ۱۳۸۹ساعت 13:27  توسط شبکه خبری tehraan  | 

عکس دسته جمعی همه ی عوامل فاصله ها در کنار هم

xifp1e5cak9hczgw89h.jpg
 
nhe0xid23xxnhglpln.jpg
 
ssdt7bannw07vkk6axm8.jpg
 
kjp2jxzqu5xxsatgg5v.jpg
av1rz6qvl62xy3994ci6.jpg

 

8qkhmqgd1hjyynpzf8o7.jpg
 
6csk3qtefdv0uk39f9f.jpg

 

khnxh0rl1pyw65dwof2f.jpg

 

d9qu75dfulx5grpr0nz.jpg

 

kqofl0b5isn43gu0t9vl.jpg

 

http://upload.vatandownload.com/images/fdujyy3eqfjg2zygm44.jpg

http://upload.vatandownload.com/images/750yix0x6ygjvswvckot.jpg

http://upload.vatandownload.com/images/zvqu3v2q46vd0e199uf.jpg

 

http://upload.vatandownload.com/images/9yydbbyuljfeksdfzvei.jpg

 

http://upload.vatandownload.com/images/afhuq2fk3vi535w60.jpg

 

http://upload.vatandownload.com/images/k565bgzp3djf6h9xu2x4.jpg

 

http://upload.vatandownload.com/images/tgm4ahwfmrj37izocpb.jpg

 

http://upload.vatandownload.com/images/dasl8v3uambqdos16f0j.jpg

 

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و پنجم مرداد ۱۳۸۹ساعت 13:6  توسط شبکه خبری tehraan  | 

مطالب قدیمی‌تر